Srijeda, 22.07.2026 | 08:45
IZVOR: b92.net

Majami greškom otkrio Lebronovu "odluku"

Jedna od glavnih tema ovog ljeta jeste gdje će Lebron Džejms nastaviti karijeru, a izgleda da bi uskoro mogli da dobijemo epilog.




Foto: YouTube screenshot/YouTube screenshot/House of Highlights

Majami je izgleda slučajno otkrio da će Lebron Džejms ponovo obući dres Hita.

Lebron je tokom karijere nastupao za tri tima, u dva navrata za Klivlend Kavalirse, potom Majami Hit i Los Anđeles Lejkerse od 2018, pa sve do 2026. godine.

Društvene mreže bruje, a cijeli svijet priča o tome što se odigralo na zvaničnom Youtube kanalu Majami Hita.

Pušten je "test" u lajv prenos koji će biti održan 27. jula 2026. godine, a naslov je bio "Konferencija za medije predstavljanja Lebrona Džejmsa".

Fotografija je otišla viralno, dok je Majami reagovao i taj video preimenovao u "test", a potom je stavljen i kao privatan.

Portparol Majamija rekao je za ESPN da je odjeljenje zaduženo za društvene mreže pripremalo sadržaj za slučaj da Džejms potpiše ugovor sa Hitom, ali je link greškom postavljen javno.

U narednih pet dana bi mogli da dobijemo epilog, a Lebron Džejms bi po drugi put mogao da obuče dres Majami Hita i zaigra sa Janisom Adetokumbom i Nikolom Jovićem.

Lebron Džejms je prvi put od 2018. godine neograničeno slobodan igrač, a već nekoliko nedjelja razmatra gdje će nastaviti karijeru.

Glavni kandidati za njegov potpis su:

Majami Hit

Klivlend Kavalirsi

Filadelfija 76ersi

Interesovanje su pokazali i drugi timovi, među kojima se pominju i Golden Stejt Voriorsi.

Njegov agent Rič Pol izjavio je da još nije poznato kada će Džejms doneti konačnu odluku o nastavku karijere.

 

 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Nikšićki i danilovgradski vatrogasci bore se sa vatrom na Ponikvicama

Četvrtak, 13.08.2026 | 12:09

Nikšićki vatrogasci uspjeli su da odbrane kuće i vikendice i ugase požar na Ponikvicama u dijelu nikšićke opštine, koji je izbio prije tri dana, a sada se sa kolegama iz Danilovgrada bore sa vatrom koja se proširila na dio koji pripada toj opštini.

Maša Vukićević zablistala na otvaranju Miss Worlda: U Vijetnamu odala počast tradiciji domaćina

Četvrtak, 13.08.2026 | 11:45

Maša Vukićević je otputovala u Vijetnam, gdje predstavlja Crnu Goru na 73. izboru za Miss World.

Košarkaši igraju sa Ukrajinom u "Morači"

Četvrtak, 13.08.2026 | 12:23

Crnogorski košarkaši utakmicu sa Ukrajinom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo odigraće u MTEL dvorani Morača, nakon što je sala prošla inspekciju u četvrtak.

Ministarstvo obradilo 7.389 zahtjeva bivših radnika, na rješenja se čeka zbog podataka drugih institucija

Četvrtak, 13.08.2026 | 12:32

Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede saopštilo je da je završilo obradu svih 7.389 zahtjeva za finansijsku podršku bivšim zaposlenima u drvoprerađivačkoj i šumarskoj industriji, ali da donošenje pravno valjanih rješenja zavisi od podataka Ministarstva finansija i Fonda rada o ranije izvršenim isplatama.

Dončić postao novo lice Lejkersa nakon istorijske prodaje kluba

Četvrtak, 13.08.2026 | 12:47

Los Anđeles Lejkersi ulaze u novu eru nakon što je klub prodat za rekordnih više od 12,5 milijardi dolara, a u centru pažnje nalazi se Luka Dončić, koji je preuzeo ulogu prvog lica slavne NBA franšize.

Znate li kada je sljedeće pomračenje Sunca? Ovo ne smijete propustiti, evo i zašto

Petak, 14.08.2026 | 11:30

Ako je potpuno pomračenje Sunca u srijedu probudilo vaše uzbuđenje zbog gledanja zvjezdanog spektakla, pripremite se za sljedeće jer će to biti pravi spektakl.

Nikšić: Gori u Kusidama, vatrogasci i policija na terenu, bez požara u Ponikvicama

Petak, 14.08.2026 | 11:16

Nikšićki vatrogasci gaše požare na nekoliko lokacija u mjestu Kuside, prenosi RTCG.

Sudar kamiona i automobila u Baru

Petak, 14.08.2026 | 11:08

Saobraćajna nezgoda dogodila se jutros, oko 9.30, na nadvožnjaku u Baru, na magistralnom putu Bar-Ulcinj.

Kontrola na Skadarskom jezeru, sankcionisane tri osobe

Petak, 14.08.2026 | 10:27

Službenici Stanice granične policije u Podgorici su zajedno sa inspektorima za sigurnost lučke plovidbe izvršili kontrolu osoba i plovila u akvatorijumu Skadarskog jezera, navodi se u objavi Uprave policije na mreži X.

Ulcinj: Aktivan požar u Vladimiru, vatrogasci očekuju pomoć iz vazduha

Petak, 14.08.2026 | 09:57

U ulcinjskoj opštini još je aktivan požar u Vladimiru u blizini Šasa, a iz Službe zaštite i spašavanja očekuju pomoć iz vazduha kako bi i njega ugasili. Kako je kazao vatrogasac Iljber Đeka situacija jutros je nešto bolja nego sinoć, kada su morali da gase na nekoliko lokacija.

Ponovo oslobođeni svi optuženi u predmetu "Tunel"

Petak, 14.08.2026 | 09:44

Osmočlana grupa i u ponovnom postupku oslobođena je od optužbi da je učestvovala u prokopavanju tunela iz kojeg je u septembru 2023. provaljeno u depo Višeg suda u Podgorici.

Podgorica: Gorio stan na Zabjelu

Petak, 14.08.2026 | 09:38

Ugašen je požar koji je izbio u stanu u zgradi „Splićanka” na Zabjelu.

Uhapšen Beranac zbog sumnje na seksualno uznemiravanje maloljetnice

Petak, 14.08.2026 | 09:21

Službenici Odjeljenja bezbjednosti Berane su, nakon sprovedenih kriminalističkih mjera i radnji u saradnji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Beranama, a po nalogu državnog tužioca, lišili slobode P.A. (31) iz Berana, zbog sumnje da je na štetu maloljetne osobe izvršio krivično djelo seksualno uznemiravanje.

Radević: Deklaracija o pomirenju i zajedništvu važan korak ka novoj političkoj kulturi

Petak, 14.08.2026 | 08:58

Funkcioner NSD Boban Radević, saopštio je da je Deklaracija o pomirenju i zajedništvu važan korak ka novoj političkoj kulturi.

Danas presuda u ponovljenom postupku u predmetu ''Tunel': Sudije vidjele i ono čega nema u optužnici

Petak, 14.08.2026 | 08:30

Optuženi u predmetu "Tunel" juče su ponovo negirali krivicu u ponovljenom postupku pred Osnovnim sudom u Podgorici, ostajući pri odbrani koju su dali u prethodnom postupku.