Subota, 15.04.2017 | 19:00
IZVOR: Vijesti.me

Preokret Budućnosti za pobjednu nad Rudarom!

"Plavi" zadržali pet bodova prednosti u odnosu na aktuelnog šampiona.

Budućnost je prekinula seriju od šest utakmica bez pobjede i preokrenula gotovo izgubljen duel protiv Rudara.

Nakon 2:0 na poluvremenu za Pljevljake (Melunović je postigao golove u 8. i 18. minutu), te promašenog penala Đalovića u finišu prvih 45 minuta, "plavi" su se razigrali u nastavku.

U svega desetak minuta drugog dijela tim Miodraga Vukotića je dao tri gola - dva puta se upisao Vujović, a onda i Đalović za totalni preokret u 55. minutu.

Budućnost je tako ostala na pet bodova prednosti u odnosu na Mladost, koja je savladala Petrovac (2:0).

Rezultati 26. kola:

MLADOST - PETROVAC 2:0

Kopitović 55, Petrović 83.

JEDINSTVO - BOKELJ 1:3

Hajrović 73 - Macanović 35, Pajović 45+1, Zlatičanin 56.

LOVĆEN - ISKRA 0:0

ZETA - GRBALJ 0:1

Pavlović ​13.

BUDUĆNOST - RUDAR 3:2 (golman Rudara Radanović je u 45. mintu odbranio penal Đaloviću)

Vujović 49, 54 (penal), Đalović 55 - Melunović 8, 18.