BOKAN: Stiže još jedan centar, naš najbolji igrač je Džikić

Petak, 22.12.2017 | 21:28

"Napravili smo pomak dolaskom Aleksandra Džikića. On je najbolji igrač Budućnosti – stvorio je tim, hemiju - svi dišu kao jedan. Ima maksimalnu podršku u ovome što radi“, kazao je Bokan.

Četvrtak, 21.12.2017 | 09:40

Košarkaši Orlando Medžika doživjeli su poraz u NBA meču odigranom u noći između srijede i četvrtka.

BORBA do posljednjeg minuta: Budućnost pružila JAK OTPOR Bajernu

Utorak, 19.12.2017 | 21:51

Budućnost Voli je bila u igri protiv Bajerna od prvog do posljednjeg trenutka, ali je na kraju morala da se pomiri sa petim porazom u 9. kolu grupe B Evrokupa.

Utorak, 19.12.2017 | 13:48

Los Anđeles Lejkersi povukli su iz upotrebe brojeve Kobija Brajanta 8 i 24, koje je "Crna mamba" nosila tokom 20 godina u Stejpls centru.

MOĆNA PARTIJA VUČEVIĆA: Nikola ostvario dabl-dabl skor u porazu Orlanda

Ponedjeljak, 18.12.2017 | 09:24

Vučević je u porazu od Detroita ubacio 24 poena (četiri trojke iz šest pokušaja), imao 14 skokova i sedam asistencija, 17. put ove sezone ostvario je dabl-dabl skor.

ABA LIGA: Budućnost poražena u Zadru

Petak, 15.12.2017 | 20:02

Na jednom od najtežih gostovanja u regionalnom takmičenju, Budućnost je „prespavala“ prvo poluvrijeme, odigrala dobrih osam minuta u trećem periodu, a kada se odlučivao pobjednik ponovo bila ispod nivoa.

BOJAN DUBLJEVIĆ: Radonjić je imao ključnu ulogu u mom razvoju

Četvrtak, 14.12.2017 | 14:46

Centar crnogorske košarkaške reprezentacije i španske Valensije, Bojan Dubljević, kazao je da je Dejan Radonjić, sa kojim je sarađivao u Budućnosti i reprezentaciji, imao ključnu ulogu u njegovom razvoju.

EVROKUP: Budućnost PORAŽENA u Istanbulu

Utorak, 12.12.2017 | 20:26

Podgoričani su uknjižili četvrti poraz i nakon osam kola imaju polovičan bilans.

Ponedjeljak, 11.12.2017 | 21:18

Hrvatska košarkašica Ivana Tikvić izgubila je svijest, pošto je na nju nasrnula Amerikanka Darsi Hambi, u meču između Torina i Roguze (75:53).

Kakva PARTIJA: Oladipo DOMINIRAO i "zakucao" 47 POENA

Ponedjeljak, 11.12.2017 | 11:01

U najzanimljivijem meču protekle noći u NBA ligi Indijana Pejsersi pobijedili su u gostima Denver Nagetse poslije produžetka - 126:116.

Nedjelja, 10.12.2017 | 08:37

Najbolji crnogorski košarkaš oduševljava partijama ove sezone. Sinoć je ostvario tripl-dabl u porazu Orlanda, koji je u ozbiljnoj krizi. Džejms Harden je sam uništio Portland, Klivlend se vratio na pobjednički put.

Četvrtak, 07.12.2017 | 08:58

Vučević je u pobjedi Orlanda na Atlantom nakon produžetka (110:106) zabilježio 22 poena, 16 skokova, četiri asistencije, dvije ukradene lopte i četiri blokade za 40 minuta na parketu.

NASTAVLJA SA USPJESIMA: Budućnost SRUŠILA Hapoel!

Srijeda, 06.12.2017 | 21:15

Serijom 13:0, uz izuzetnu igru u odbrani, domaćin je za tri i po minuta stekao veliku prednost 75:60.

Utorak, 05.12.2017 | 09:28

Veče između ponedjeljka i utorka u najjačoj ligi na svijetu obilježila je povreda jednog od najboljih igrača današnjice Stefa Karija.

ABA LIGA: Budućnost "srušila" Partizan u derbiju 10 kola!

Subota, 02.12.2017 | 20:55

Košarkaši Budućnost Volija pobijedili su Partizan 86:79 u derbiju 10. kola ABA lige.

Četvrtak, 30.11.2017 | 09:54