Ostali sportovi

Bokserski revanš posle 21 godine

Četvrtak, 29.06.2017 | 18:49

Britanac Najdžel Ben i Irac Stiven Kolins su u posljednjoj deceniji 20. vijeka bili među najcjenjenijim bokserima u nižim težinskim kategorijama.

SPCG u plivanju: Nikola Popović NAJBOLJI na 50 i 100 metara!

Ponedjeljak, 26.06.2017 | 10:40

Proteklog vikenda, u organizaciji Studentskog sportskog saveza Crne Gore i Opštinskog studentskog sportskog saveza Podgorica, a u saradnji sa Vaterpolo i plivačkim savezom Crne Gore, u olimpijskom bazenu Sportskog centra u Nikšiću održano je II Studentsko prvenstvo Crne Gore u plivanju. 24. i 25. juna.

Uspješan početak sezone za podgorički džudo klub: Osvojili 42 MEDALJE!

Srijeda, 21.06.2017 | 11:33

Podgorički džudo klub Stara Varoš - Volcano je u prvom dijelu takmičarske sezone 2017., od januara do juna, nastupio na 11 takmičenja u Crnoj Gori i regionu.

Potvrđen datum BORBE OD MILIJARDU DOLARA!

Četvrtak, 15.06.2017 | 08:50

Biće u ringu, po bokserskim pravilima. Pričao sam s Conorom, on je sto posto siguran da će pobijediti. Kad on udara, ljudi padaju, rekao je prvi čovjek UFC-a Dana White o najvećoj hibridnoj borbi ikad.

Amerikanci tvrde: Dogovoren meč koji će SRUŠITI apsolutno sve REKORDE ZARADE!

Utorak, 13.06.2017 | 17:25

Bokserski meč godine, koji će vjerovatno srušiti apsolutno sve rekorde zarade, prema pisanjima američkih medija napokon je dogovoren - Flojd Mejveder potpisao je ugovor za meč protiv Konora Megregora. Datum bi trebao biti, navodno, 26. avgust u Las Vegasu

FINALE Studentskog kupa Crne Gore u MINIFUDBALU: Trijumf ekipe GRAĐEVINARA!

Ponedjeljak, 12.06.2017 | 09:12

U balon sali "Štampar Makarije" u Bloku 5 minulog vikenda odigrana je finalna i utakmica za treće mjesto ovogodišnjeg izdanja Studentskog kupa Crne Gore u minifudbalu, u kome je učešča uzelo 20 ekipa, sastavljenih od studenata sa gotovo svih crnogorskih fakulteta.

Srijeda, 07.06.2017 | 20:58

Sportski spektakl godine „Montenegro Fighting Championship“ (MFC), održaće se ove godine šesti put po redu.

Kličko dobio revanš sa Džošuom

Srijeda, 07.06.2017 | 20:47

Međunarodna bokserska federacija (IBF) dozvolila je Vladimiru Kličku revanš sa Entonijem Džošuom krajem godine.

Internacionalni karate turnir "Roda kup": Iskru predstavila tri takmičara

Utorak, 06.06.2017 | 00:17

Protekli vikend bio je više nego buran za takmičare iz karate kluba “Iskra” imajući u vidu da su bili aktivni na više sportskih arena.

Studenstki kup CG: Poznati finalisti u MINIFUDBALU!

Ponedjeljak, 05.06.2017 | 14:34

U finalu drugog po redu Studentskog kupa u minifudbalu, koji ove sezone zajednički organizuju Studentski sportski savez Crne Gore i Opštinski studentski sportski savez Podgorica, igraće ekipe Parme i Građevinara.

Novo ODLIČJE: Kristina Rakočević ZLATNA u bacanju diska!

Subota, 03.06.2017 | 17:51

Atletičarka Kristina Rakočević osvojila je zlatnu medalju u bacanju diska na Igrama malih zemalja, ali je ostvarila rezultat koji je ispod njenih mogućnosti.

Utorak, 30.05.2017 | 21:31

Vukovićeva je “oduvala” konkurenciju. Skočivši svoj “season best” od 191cm, osvojila je zlato, pritom nadskočivši prvu pratilju, Mariu Run Gunnlaugsdottir, za čak 20cm!

Pobjeda protiv Kosova za kraj kvalifikacija

Nedjelja, 28.05.2017 | 21:30

Odbojkaši Crne Gore su očekivanom pobjedom završili kvalifikacije za SP. Izabranici Veljka Bašića su savladali Kosovo 3:0 (25:15, 25:9, 25:15), u meču posljednjeg kola grupe D kvalifikacionog turnira u estonskom Talinu.

TRAGEDIJA u Italiji: Šestogodišnjak POGINUO tokom reli trke!

Subota, 27.05.2017 | 21:45

Automobilista je izgubio kontrolu nad vozilom.

Velika nagrada Monaka: Prva "pol" pozicija za vozača FERARIJA nakon DEVET GODINA!

Subota, 27.05.2017 | 15:47

Sa drugog mjesta startovaće njegov klupski kolega Sebastijan Fetel, koji je bio 0,043 sekunde iza.

Nedjelja, 21.05.2017 | 14:03