Ostali sportovi

Internacionalni KIK BOKS kup: Dva ZLATA i jedno SREBRO za Berance

Utorak, 03.10.2017 | 20:33

Na Internacionalnom kik boks kupu Prnjavor Open 2017, održanom u subotu 30.09.2017.sa učešćem 198 takmičara iz 32 kluba iz 5 država regiona, nastupili su i 3 borca iz Kik Boks Kluba Perjanik-Berane.

Ponedjeljak, 02.10.2017 | 21:15

Ne skrivajući da je pristalica katalonske nezavisnosti, Pike je juče u emotivnom obraćanju kazao da je ponosan što je Katalonac i da svakome treba obezbijediti pravo da u miru iskaže svoje glasačko pravo.

Mladen Jokmanović niže USPJEHE u Americi

Ponedjeljak, 02.10.2017 | 09:12

Proteklog vikenda u Njujorku održan je panamerički šampionat (Sjeverna i Južna Amerika) pod pokroviteljstvom IBJJF svjetske federacije za brazilski džiu džicu. Ovaj šampionat smatra se jednim od tri najprestižnija i najvažnija takmičenja nakon prvenstva svijeta i Evrope a okupio je preko 2000 boraca u disciplini No Gi koja je jedna od dvije discipline u kojima se takmiči u ovom borilačkom sportu

Do titule BEZ PORAZA: Odbojkašice Srbije na krovu EVROPE

Nedjelja, 01.10.2017 | 19:04

Odbojkašie Srbije šampionke u Evrope, nakon pobjede nad Holandijom sa 3:1, po setovima (25:20, 25:22, 18:25, 25:18).

Mekgregor i dalje priželjkuje REVANŠ protiv Mejvedera: "Uvjeren sam da bih ga POBIJEDIO"

Subota, 30.09.2017 | 15:19

Conor McGregor je pošteno priznao poraz od Floyda Mayweathera u njihovom meču prošlog mjeseca, ali i dalje vjeruje kako je u tom meču skupio dovoljno iskustva da bi slavio kada bi se njih dvojica susreli još jednom.

Srijeda, 27.09.2017 | 21:07

Na snimku izgleda dosta mučno i teško je odgledati cijeli video, kako se 32-godišnja Kenijka muči da stane na noge.

Drinčić osvojio bronzu na Balkanskom prvenstvu

Nedjelja, 24.09.2017 | 11:01

Crnogorski džiu džicu majstor Šćepan Drinčić osvojio je treće mjesto na juče održanom Balkanskom prvenstvu.

Međunarodno karate takmičenje: Četiri medalje za "Iskru"

Ponedjeljak, 18.09.2017 | 13:56

U nedjelju 17.septembra u Bijeljini (Republika Srpska) - održan je 11.po redu Međunarodni turnir "Noć šampiona". Na turniru je nastupilo 742 takmičara iz 56 klubova iz 6 država (Madjarske, Srbije, Hrvatske, Slovenije, BiH i Crne Gore).

Nedjelja, 17.09.2017 | 08:26

Jedan sudija bodovao je borbu 114-114, drugi 115-113 za Golovkina. Kada su pročitani rezultati sutkinje Adelejd Bird - 118-110 za Alvaresa - dvoranom su se prolomile salve zvižduka.

Treća MEDALJA: Bronza za Jokmanovića u Vašingtonu

Ponedjeljak, 11.09.2017 | 09:12

Nakon veoma uspješnog prvog nastupa u na američkom tlu na kojem je osvojio srebro i bronzu na Grappling Industries New York šampionatu, crnogorski takmičar i trener brazilskog džiu džicua Mladen Jokmanović, svojoj kolekciji medalja dodao je i bronzu sa IBJJF Washington Opena.

Marija Vuković ipak bez medalje

Ponedjeljak, 28.08.2017 | 16:47

Marija VUKOVIĆ je danas u 18h po lokalnom vremenu u finalu skoka u vis sa preskočenim 188cm osvojila četvrto mjesto sa čime je ponovila rezultat iz 2015 godine kada je na Univerzijadi u Južnoj Koreji osvojila takođe četvrto mjesto.

Mejvederov otac BEZ MILOSTI prema protivniku: "Bude li se borio na ovaj način, neko će ga UBITI"

Nedjelja, 27.08.2017 | 22:00

Jedan od onih koji ne sipaju hvalospjeve prema meču Mayweathera i McGregora je Floydov istoimeni otac. Njemu je sve zapravo bilo patetično.

VN BELGIJE: HAMILTON opet na VRHU!

Nedjelja, 27.08.2017 | 16:53

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobjednik je trke za Veliku nagradu Belgije.

Nedjelja, 27.08.2017 | 15:26

Cijeli vikend u Belgiji tako je prošao u znaku Mihaela Šumahera.

BORBA VIJEKA: Mejveder potvrdio ko je šampion!

Nedjelja, 27.08.2017 | 08:05

Mekgregor se držao u ringu u prvih pet rundi, mada je bilo jasno da je Mejveder tehnički superiorniji i da samo čeka šansu da krene naprijed.

Osvojen Trofej Kolašina u NP Biogradska gora

Subota, 26.08.2017 | 20:33

Uz prisustvo brojnih posjetilaca u NP Biogradska gora u okviru sportske manifestacije u revijalnom raftingu „Trofej Kolašina“, koja je po prvi put organizovana na Biogradskom jezeru, prvo mjesto osvojila je ekipa pod nazivom „International Police Association“ iz Crne Gore, drugo mjesto ekipa „Liman“ iz Srbije i treće mjesto ekipa „Zeta“ iz Crne Gore.