Ostali sportovi

Odigrani mečevi trećeg, četvrtog i petog kola Studentske lige Crne Gore

Nedjelja, 20.11.2016 | 09:26

Mečevi trećeg i četvrtog kola SLCG u košarci 3x3 u obje grupe, odigrane su juče, kao i mečevi petog kola u grupi A.

Uspješan sportski studentski vikend za nama

Ponedjeljak, 14.11.2016 | 15:47

Vikend za nama bio je veoma ispunjen i uspješan kada je studentski sport u pitanju. Odigrano je 12 utakmica Studentske lige u futsalu, u kojoj ove sezone učestvuje rekordnih 28 ekipa, podijeljenih u četiri grupe, 13 utakmica Studentske lige Crne Gore u košarci 3x3, ekipa KMF Studentski dom slavila u derbi meču Prve crnogorske lige u futsalu, a stonoteniseri Indeksa sa maksimalnim učinkom završili i drugi turnus u prvoj crnogorskoj ligi.

Bolt najavio penziju!

Ponedjeljak, 14.11.2016 | 15:34

Najbolji sprinter svih vremena rekao je da će se penzionisati poslije Svjetskog prvenstva u Velikoj Britaniji.

Mekgregor "prebio" Alvareza za titulu!

Nedjelja, 13.11.2016 | 10:57

Konor Mekgregor uspio ono što nikome nije do sada nije pošlo za rukom.

Crnogorski biciklisti ostvarili dobre rezultate u trci na Konavlima

Utorak, 08.11.2016 | 21:59

Biciklisticki klub Džada Podgorica organizovao je i ove godine ekipu za nastup na trci Konavle 100 km koja je održana 06.11.2016 godine na Grudama, Republika Hrvatska.

Utorak, 08.11.2016 | 21:45

Poznati borac iz Južne Korej Hong Man Čoi izgubio je borbu po pravilima kik boksa od Kineza Žou Ži Penga.

Studentska liga Crne Gore u futsalu: Odigrano I kolo

Ponedjeljak, 07.11.2016 | 15:35

Startovala je nova sezona najzanimljivijeg studentskog takmičenja –Studentske lige Crne Gore u futsalu. U ovogodišnjem izdanju nastupiće 21 ekipa, podijeljenih u tri grupe, a nakon odigranih sedam kola ligaškog dijela 16 najboljih ekipa će kroz play-off tražiti put do najsajnijeg odličja i titule studentskog šampiona.

Ponedjeljak, 07.11.2016 | 12:36

Artis Tomson je prava internet senzacija u Americi. Nastupajući sa ortopedskim pomagalom u takmičenju za američkog "Nindža ratnika" godine pokazao je da je ljudska volja jača od svega...

Nedjelja, 06.11.2016 | 22:26

Proteklog vikenda, 05.11.2016.god, u Mostaru (BiH) je održan međunarodni taekwondo turnir u sportskoj borbi (kyorugi) i izvođenju formi (poomsae).

Goleada u četvrtfinalu NPFC-a

Ponedjeljak, 31.10.2016 | 17:12

Poznati su polufinalisti velike završnice Nikšićko Pivo Fan Cup-a 2016. Među četiri najbolje ekipe u malom fudbalu za igrače amatere našla su se tri tima sa kvalifikacionog turnira u Podgorici i jedna ekipa iz Nikšića. U reprizi polufinalnog duela sa kvalifikacionog turnira u Podgorici igraće Zagorič i Lajo, dok će se u drugom polufinalu sastati Kličevo Žitomarketi i AKMF Stupovi.

Nova medalja za Šćepana Drinčića

Nedjelja, 30.10.2016 | 16:24

Šćepan Drinčić osvojio je srebrnu medalju u veoma jakoj konkurenciji na Serbian BJJ Open Internacional BJJ Championshipu.

LP: Čestitke Marini Raković na sjajnom sportskom uspjehu

Nedjelja, 30.10.2016 | 14:56

Liberalna partija čestitala je Marini Raković, crnogorskoj karate reprezentativki, na postignutom sjajnom uspjehu, za Crnu Goru isorijskom, i osvajanju trćeg mjesta na Svjetskom prvenstvu u Lincu.

,,Trka zadovoljstva“ za podršku zajednici

Nedjelja, 30.10.2016 | 13:56

Oko sedamdeset zaposlenih u kompaniji Telenor, zajedno sa članovima svojih porodica, učestvovalo je danas u Trci zadovoljstva, koja je održana u okviru 23. Podgoričkog maratona.

Medalja čekana 25 godina - Marina Raković osvojila bronzu u Lincu!

Subota, 29.10.2016 | 11:24

Crnogorska karate reprezentativka Marina Raković osvojila je bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Lincu.

Federer je najvrijedniji sportski brend

Petak, 28.10.2016 | 12:23

Forbs objavio listu koje su sportske superzvijezde najisplativiji brend u svijetu.

Odbojkaši dobili protivnike u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo

Srijeda, 26.10.2016 | 16:40

Muška odbojkaška reprezentacija igraće u grupi D protiv Estonije, Rusije, Rumunije, Mađarske i Kosova u drugoj rundi kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.