ODBRANILI TITULU: Jadran Carine prvak Crne Gore

Subota, 05.05.2018 | 20:21

Jadran je ove sezone osvojio i Kup Crne Gore.

VATERPOLO: Evo ko će biti RIVALI "ajkulama" na finalnom turniru Svjetske lige

Četvrtak, 12.04.2018 | 16:18

Završni turnir igra se od 18. do 23. juna u Rusiji, a grad domaćin biće naknadno određen.

OSVOJILI PETO MJESTO: Ajkule deklasirale Mađarsku u Rijeci

Nedjelja, 08.04.2018 | 18:58

U borbi za treće mjesto rivali su Srbija i Italija, a prvog šampiona Evropa kupa dobićemo poslije finala između Hrvatske i Španije.

Subota, 07.04.2018 | 12:13

U finišu meča između Crne Gore i Hrvatske u Rijeci umalo je došlo do ozbiljnog obračuna između Vladana Spaića sa jedne i Andra Bušljea s druge strane.

LEN EVROPA KUP: Ajkule poražene i od Hrvatske

Petak, 06.04.2018 | 18:50

Crnogorski vaterpolisti poraženi su od Hrvatske 10:5 u drugom kolu F8 Evropa kupa.

LEN EVROPA KUP: Vaterpolisti Crne Gore izgubili od Srbije

Četvrtak, 05.04.2018 | 21:40

Crnogorski vaterpolisti poraženi su od Srbije na startu LEN Evropa Kupa u Rijeci.

Darko Brguljan o REPREZENTACIJI: "Neću igrati za Hrvatsku, ali ni za ovakvu Crnu Goru"

Srijeda, 04.04.2018 | 09:48

Na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti prošlog ljeta je “puklo” na relaciji Vladimir Gojković Darko Brguljan.

SVJETSKA LIGA: Crna Gora pobijedila Srbiju!

Utorak, 20.03.2018 | 19:01

Vaterpolisti Crne Gore pobijedili su Srbiju 11:8.

Draško Brguljan pred duel sa SRBIJOM: Očekujem NEIZVJESTAN meč i PUNE TRIBINE

Ponedjeljak, 19.03.2018 | 11:00

Vaterpolisti Crne Gore igraće u utorak protiv reprezentacije Srbije, utakmicu petog kola Svjetske lige u Podgorici.

Vaterpolo SPEKTAKL u Podgorici: Gojković odabrao 12 igrača za meč sa Srbijom

Četvrtak, 15.03.2018 | 12:52

Selektor vaterpolo reprezentacije Crne Gore Vladimir Gojković objavio je spisak igrača za meč sa Srbijom u Svjetskoj ligi, koji se igra u utorak u Podgorici.

KUP EVROPE: "AJKULE" ubjedljivo pobijedile Njemačku za plasman na F8

Nedjelja, 18.02.2018 | 20:19

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore savladala je ubjedljivo Njemačku u trećem kola grupe C Evropa kupa u Palermu 14:4 i plasirala se na završni turnir zajedno sa selekcijom Italije koja je osvojila prvo mjesto u grupi.

KUP EVROPE: Vaterpolisti Crne Gore pobijedili Rusiju

Petak, 16.02.2018 | 19:53

Crnogorski vaterpolisti na najbolji način su otvorili novo takmičenje pod okriljem Evropske plivačke federacije (LEN) - u tvrdom i neizvjesnom meču od prvog do posljednjeg minuta, "ajkule" su večeras u Palermu savladale Rusiju 9:8, u meču prvog kola grupe C.

Draško Brguljan za KOLEKTIV: "Opet ćemo biti u VRHU, siguran sam"

Srijeda, 17.01.2018 | 17:12

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore savladala je reprezentaciju Rumunije rezultatom 13:2, u 3. kolu grupe A preliminarnog dijela Svjetske lige, koji se utorak odigrao u Budvi.

UBJEDLJIVA POBJEDA: "Ajkule " nadjačale Rumuniju

Utorak, 16.01.2018 | 19:07