Vaterpolo

"Ajkule" SAVLADALE Francusku pred put na Svjetsko prvenstvo

Petak, 30.06.2023 | 21:18

Crnogorski vaterpolisti pobijedili su Francusku 15:13, u posljednjoj kontrolnoj utakmici pred odlazak u Japan na Svjetsko prvenstvo.

"Ajkule” na Škveru bolje od Francuske

Utorak, 27.06.2023 | 21:51

Crnogorska vaterpolo reprezentacija pobijedila je Francusku 12:8 (4:1, 2:3, 4:0, 2:4) u prijateljskom meču koji je odigran u Herceg Novom, u sklopu priprema za nastup na Svjetskom prvenstvu u Fukuoki (16. – 29. jul).

Mladi vaterpolisti zauzeli TREĆE mjesto u Duisburgu

Subota, 24.06.2023 | 20:06

Mladi vaterpolisti Crne Gore, igrači do 15 godina, osvojili su treće mjesto u Duizburgu sa učinkom od tri pobjede, te po jednog poraza i remija.

Mladi vaterpolisti SEDMI na Svjetskom prvenstvu

Subota, 17.06.2023 | 15:19

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore je kao sedmoplasirana završila nastup na Svjetskom prvenstvu.

Podgorica DOMAĆIN EP za vaterpoliste: Injac: Podrška sportu je PRIMARNI CILJ administracije

Petak, 16.06.2023 | 16:43

Podgorica će od 8. do 16. jula biti domaćin još jednog velikog vaterpolo događaja.

SVJETSKO PRVENSTVO - Mlade „ajkule“ ELIMINISANE u četvrtfinalu

Četvrtak, 15.06.2023 | 18:28

Naša mlada (U20) vaterpolo reprezentacija nije uspjela da se plasira u polufinale Svjetskog prvenstva.

"Ajkule" ubjedljive protiv Njemačke

Utorak, 13.06.2023 | 21:34

Crnogorski vaterpolisti pobijedili su Njemačku sa 12:5 u prijateljskoj utakmici na bazenu Škver

BRAVOOO - Mladi vaterpolisti "srušili" Španiju i POBJEDOM otvorili SP

Subota, 10.06.2023 | 14:15

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore je na pravi način otvorila Svjetsko prvenstvo čiji je domaćin Rumunija.

Radanović odabrao "ajkule" za Svjetsko prvenstvo

Četvrtak, 08.06.2023 | 16:10

Naša mlada (U20) vaterpolo selekcija stigla je u Bukurešt gdje od 10. juna učestvuje na Svjetskom prvenstvu.

Nova POBJEDA - Mlade “ajkule” BOLJE od HRVATSKE

Nedjelja, 04.06.2023 | 12:39

Naša mlada (U20) vaterpolo selekcija na turniru u Beogradu je pobijedila Hrvatsku 9:7 u drugom kolu.

“Ajkule” u trećem periodu slomile otpor Holanđana

Utorak, 23.05.2023 | 19:56

Crnogorski vaterpolisti upisali su i drugi trijumf u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo.

“Ajkule” igraju prijateljske mečeve sa Kinom i Holandijom

Četvrtak, 18.05.2023 | 15:23

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore počće 22. maja na Škveru odigrati prijateljski meč sa Kinom u okviru priprema za Svjetsko prvenstvo.

Vaterpolo na plaži: "Ajkule” za ZLATO sa Egiptom

Nedjelja, 14.05.2023 | 17:21

Crnogorska reprezentacija u vaterpolu na plaži plasirala se u finale turnira u Egiptu i izborila je plasman na Svjetske igre koje će se od 5. do 12. avgusta održati u Baliju.

Selektor Srbije: Samo sam želio da izbjegnemo Crnu Goru

Utorak, 18.04.2023 | 16:57

Selektor Srbije Uroš Stevanović, rekao je nakon žrijeba grupa za Svjetsko prvenstvo da samo nije želio Crnu Goru za rivala u preliminarnoj fazi.

Gojković: Dobili smo TEŠKU GRUPU, spremaćemo se da napravimo DOBAR REZULTAT

Utorak, 18.04.2023 | 13:47

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore na Svjetskom prvenstvo u Japanu (od 17. do 29. jula) igraće u grupi sa D sa aktuelnim šampionom Španijom, Srbijom i Južnom Afrikom.

Vaterpolisti dobili RIVALE na SP - Poznato protiv koga će igrati "AJKULE"

Utorak, 18.04.2023 | 12:51

Crnogorski vaterpolisti će na Svjetskom prvenstu u Fukuoki igrati u grupi sa D sa Srbijom, Španijom i Južnom Afrikom, odlučeno je na žrijebu u Atini.