Vaterpolo

SVJETSKI KUP: Ajkule odigrale sjajan meč i propustile veliku šansu

Utorak, 14.03.2023 | 20:46

Naši vaterpolisti pobijedili su Grčku 8:7 u posljednjem meču prve faze Svjetskog kupa.

Gol Radovića u posljednjim sekundama meča: "Ajkule" pobijedile Australiju

Nedjelja, 12.03.2023 | 19:17

Golom Vasilija Radovića 16 sekundi prije kraja, najbolji vaterpolisti Crne Gore srušili su Australiju (12:11) i tako zadržali šanse za osvajanje trećeg mjesta koje donosi kartu za plasman na finalni turnir Svjetskog kupa.

“Ajkule” poražene od Srbije u vaterpolo klasiku

Subota, 11.03.2023 | 17:42

Crna Gora je izgubila i drugi derbi na turniru Svjetskog kupa u Podgorici, pa je plasman na finalni turnir pod velikim znakom pitanja.

"Ajkule" vjeruju u POBJEDU nad Srbijom - "Čeka nas jedan TEŽAK MEČ"

Petak, 10.03.2023 | 18:15

Vaterpolisti Crne Gore u subotu (17.30) igraju treći meč na Svjetskom kupu u Podgorici.

Gojković: Pokazali smo DOBAR KARAKTER u teškim momentima

Srijeda, 08.03.2023 | 21:42

Crnogorski vaterpolisti su se provukli na startu turnira Svjetskog kupa u Podgorici.

BRAVOOO - "Ajkule" SAVLADALE Gruziju osam sekundi prije kraja

Srijeda, 08.03.2023 | 20:50

Vaterpolisti Crne Gore savladali Gruziju.

SVJETSKI SKUP u Podgorici: Crna Gora na startu PROTIV Gruzije

Utorak, 07.03.2023 | 14:49

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore igraće sjutra u Podgorici sa Gruzijom utakmicu prvog kola "B" grupe Svjetskog kupa.

Gojković pred Svjetski kup: Siguran sam da možemo mnogo, nadam se da će nam publika biti IGRAČ VIŠE

Ponedjeljak, 06.03.2023 | 15:32

Podgorica će od 8. do 14. marta biti domaćin turnira B grupe prve divizije novoformiranog Svjetskog kupa.

Gojković izabrao “ajkule” za Svjetski kup

Ponedjeljak, 06.03.2023 | 14:56

Selektor vaterpolo reprezentacije Crne Gore Vladimir Gojković je saopštio spisak igrača na koje računa za Svjetski kup u Podgorici.

Poznati DATUM kada počinje ligaški dio vaterpolo šampionata

Četvrtak, 02.02.2023 | 19:52

Regularni dio prvenstva Crne Gore za vaterpoliste počinje u subotu.

Poraz naših vaterpolista od Hrvatske

Subota, 28.01.2023 | 19:53

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je izgubila od Hrvatske (10:8) u pripremnom meču u Budvi.

PRIPREME - Vaterpolisti od četvrtka u Budvi

Utorak, 24.01.2023 | 15:12

Seniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore godinu započinje trodnevnim pripremama u Budvi, koje startuju u četvrtak 26. a završavaju se u subotu 28. januara.

"Ajkule” se spremaju duel sa Hrvatskom

Ponedjeljak, 26.12.2022 | 11:03

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore godinu će završiti dvodnevnim pripremama u Zagrebu sa selekcijom Hrvatske. "Ajkule" su jutros otputovale za Zagreb, a selektor Vladimir Gojković je za ove mini pripreme pozvao 18 igrača.

Održan žreb za Svjetski Kup vaterpolista - Crna Gora u grupi sa ovim zemljama

Petak, 25.11.2022 | 20:13

Crna Gora u grupi sa Srbijom, Hrvatskom, Španijom, Gruzijom i Australijom.

Počinje Kup Crne Gore za vaterpoliste

Četvrtak, 20.10.2022 | 09:36

Na startu se sastaju Primorac i Budvanska rivijera, odnosno Kataro i Jadran.

Novljani preokretom do pobjede protiv Primorca

Subota, 08.10.2022 | 21:12

Vaterpolisti Jadrana slavili su u derbiju protiv Primorca (9:7) u posljednjem meču prvog turnira Regionalne vaterpolo lige.