Motosport

Rozberg se povukao iz Formule 1!

Petak, 02.12.2016 | 15:19

Novi svjetski šampion Niko Rozberg šokirao je sportsku javnost – pet dana poslije osvajanja titule prvaka svijeta odlučio je da se povuče!

Niko Rozberg novi šampion Formule 1!

Nedjelja, 27.11.2016 | 15:55

Njemački vozač Niko Rozberg postao je prvi put u karijeri šampion Formule 1, 33. u istoriji takmičenja.

Hamiltonu pol pozicija na trci godine!

Subota, 26.11.2016 | 16:06

Luis Hamilton osvojio je pol poziciju za Veliku nagradu Abu Dabija, na kojoj će u nedjelju biti odlučen šampion Formule 1 u 2016.

Hamilton slavio u Brazilu, odluka u Abu Dabiju!

Nedjelja, 13.11.2016 | 20:37

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobijedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu Brazila u Sao Paulu i zadržao šanse za osvajanje šampionske titule.

Lorenco najbrži u Valensiji

Nedjelja, 13.11.2016 | 16:04

Vozač Jamahe Horhe Lorenco osvojio je Veliku nagradu Valensije, u poslednjoj trci ovogodišnjeg Moto GP šampionata.

Moto GP dobio devetog pobjednika u sezoni

Nedjelja, 30.10.2016 | 10:56

Andrea Doviciozo ostvario je prvu pobjedu poslije sedam godina i postao deveti vozač koji je ove sezone trijumfovao na trci Moto GP šampionata.

Šampionska trka traje, Hamilton smanjio "minus"

Ponedjeljak, 24.10.2016 | 09:59

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobijedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu SAD u Ostinu.

Markez je šampion!

Nedjelja, 16.10.2016 | 13:07

Treći put u posljednje četiri godine Mark Markez je šampion MotoGP.

Rozberg osvojio Suzuku, na korak od titule!

Nedjelja, 09.10.2016 | 09:40

Vozač Mercedesa Niko Rozberg pobijedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu Japana.

Utorak, 04.10.2016 | 16:13

Muškarac poginuo, žena u kritičnom stanju, nakon što se automobil zabio u toranj.

Nedjelja, 02.10.2016 | 15:01

Vlasnici svih deset jahti biće iz različitih zemalja

Moto GP: Markes šampion u Aragonu

Nedjelja, 25.09.2016 | 16:57

Vozač Repsol Honde Mark Markez osvojio je Veliku nagradu u Aragonu na 14. trci ovogodišnjeg Moto GP šampionata.

Glamurozni svjetski reli "Gumball 3000" prolazi kroz Crnu Goru!

Četvrtak, 22.09.2016 | 15:33

Takmičari su najpoznatiji i najuspješniji ljudi svijeta, koji će trku voziti u nekim od najskupljih automobila.

Rozberg najbrži u Singapuru!

Nedjelja, 18.09.2016 | 17:00

Vozač Mercedesa Niko Rozberg pobjednik je Velike nagrade Singapura, 15. trke šampionata Formule 1.

Moto GP ludilo se nastavlja - 8 trka – 8 pobjednika!

Nedjelja, 11.09.2016 | 16:20

Osmu trku u nizu MotoGP šampionat dobio je novog pobjednika, u Mizanu je slavio Dani Pedrosa i ušao u istoriju!