Vaterpolo

SP: Crna Gora bolja od Japana!

Srijeda, 09.08.2017 | 13:48

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore, igrači do 20 godina, pobijedila je selekciju Japana 18:17 u posljednjem, petom kolu B grupe Svjetskog prvenstva u Beogradu.

SP: Juniori poraženi od Španije

Utorak, 08.08.2017 | 21:02

Bilo je 17:12 za "crvenu furiju".

Juniori lako pobijedili Holandiju

Nedjelja, 06.08.2017 | 13:48

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore (U20) savladala je u drugom kolu Svjetskog prvenstva u Beogradu selekciju Holandije 14:6 (5:1, 4:2, 2:2, 3:1).

LEKA IVOVIĆ: Ovo je uspjeh, vraćam se u reprezentaciju!

Utorak, 01.08.2017 | 12:43

Aleksandar Ivović je odgledao skoro sve utakmice reprezentacije na SP. Ima mišljenje i podijelio ga je.

Znaju i Hrvati: hiljade dočekale šampione svijeta

Nedjelja, 30.07.2017 | 20:09

Desetine hiljada Zagrepčana dočekalo je danas na Trgu bana Jelačića vaterpolo reprezentaciju koja je na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti osvojila zlatnu medalju.

Hrvatska je novi prvak svijeta, Mađarska nemoćna

Subota, 29.07.2017 | 22:05

Vaterpolisti Hrvatske pobijedili su Mađarsku 8:6 (4:0, 0:2, 2:2, 2:2) u sred Budimpešte i postali prvaci svijeta u vaterpolu.

Medalja za vaterpoliste Srbije: U borbi za treće mjesto savladali Grčku

Subota, 29.07.2017 | 16:47

Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na SP u Budimpešti, pošto je u meču za treće mjesto pobijedila Grčku sa 11:8 (5:3, 1:2, 3:3, 1:1).

Ajkule porazile Italiju i zauzele peto mjesto!

Subota, 29.07.2017 | 14:37

Crna Gora je savladala Italiju sa 5:4 i stigla do petog mjesta na Svjetskom prvenstvu u Budimpešti.

Brguljan udaljen iz reprezentacije!

Subota, 29.07.2017 | 13:44

Posljednji duel na šampionatu, "ajkule" će odigrati bez Darka Brguljana, koga je selektor Vladimir Gojković udaljio iz ekipe zbog lošeg ponašanja tokom i poslije utakmice sa Rusijom

Zagrljaj srpskog i hrvatskog selektora o kojem REGION PRIČA!

Petak, 28.07.2017 | 09:37

Dejan Savić je, koliko god mu je bilo teško, otišao do hrvatske strane i zagrlio Ivicu Tucka. Iskreno i bez patetike, došao je čestitati boljem, kao što je to hrvatski selektor napravio nakon finala Olimpijskih igara.

SP: Hrvatska bolja od Srbije, u finalu sa Mađarskom

Četvrtak, 27.07.2017 | 23:12

Vaterpolo reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Hrvatske 12:11(1:1, 4:4, 4:4, 3:2) u polufinalu Svjetskog prvenstva u Budimpešti.

"Ajkule" savladale Rusiju, gol Brguljana u finišu meča

Četvrtak, 27.07.2017 | 14:56

Crna Gora će se boriti za peto mjesto na Svjetskom prvenstvu - naši vaterpolisti su u prvom meču razigravanja bili bolji od Rusije rezultatom 9:8.

Smjena generacija čini svoje, moraćemo još malo da sačekamo na nove medalje !

Srijeda, 26.07.2017 | 18:21

Vaterpolisti Crne Gore eliminisani su u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Budimpešti. ''Ajkule'' su ubjedljivo poražene od Grčke 7:12, pa će u nastavku šampionata igrati razigravanje za plasman od 5. do 8. mjesta.

“Ajkule” nemoćne, PORAZ u četvrtfinalu od Grčke

Utorak, 25.07.2017 | 16:09

Smjena generacija biće bolna i teška – vaterpolo reprezentacija Crne Gore ubjedljivo je poražena od Grčke u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva 12:7.

SP: ČETVRTFINALNA GROZNICA: Crna Gora - Grčka, utorak 14.50

Ponedjeljak, 24.07.2017 | 18:02

"Svako četvrtfinale je teško. Taj najbitniji cilj je bio da se plasiramo direktno u četvrtfinale i ispunili smo ga. Tako da sada ne treba da stvaramo sami sebi dodatni pritisak veći nego što nosi sama utakmica sa Grčkom", rekao je Darko Brguljan.

ALEKSANDAR RADOVIĆ: Borba prava počinje sada!

Nedjelja, 23.07.2017 | 17:46

Poznata su dva para četvrtfinala - sastaće se Australija i Srbija, te Italija i Hrvatska