Ostali sportovi

Studenstki kup CG: Poznati finalisti u MINIFUDBALU!

Ponedjeljak, 05.06.2017 | 14:34

U finalu drugog po redu Studentskog kupa u minifudbalu, koji ove sezone zajednički organizuju Studentski sportski savez Crne Gore i Opštinski studentski sportski savez Podgorica, igraće ekipe Parme i Građevinara.

Novo ODLIČJE: Kristina Rakočević ZLATNA u bacanju diska!

Subota, 03.06.2017 | 17:51

Atletičarka Kristina Rakočević osvojila je zlatnu medalju u bacanju diska na Igrama malih zemalja, ali je ostvarila rezultat koji je ispod njenih mogućnosti.

Utorak, 30.05.2017 | 21:31

Vukovićeva je “oduvala” konkurenciju. Skočivši svoj “season best” od 191cm, osvojila je zlato, pritom nadskočivši prvu pratilju, Mariu Run Gunnlaugsdottir, za čak 20cm!

Pobjeda protiv Kosova za kraj kvalifikacija

Nedjelja, 28.05.2017 | 21:30

Odbojkaši Crne Gore su očekivanom pobjedom završili kvalifikacije za SP. Izabranici Veljka Bašića su savladali Kosovo 3:0 (25:15, 25:9, 25:15), u meču posljednjeg kola grupe D kvalifikacionog turnira u estonskom Talinu.

TRAGEDIJA u Italiji: Šestogodišnjak POGINUO tokom reli trke!

Subota, 27.05.2017 | 21:45

Automobilista je izgubio kontrolu nad vozilom.

Velika nagrada Monaka: Prva "pol" pozicija za vozača FERARIJA nakon DEVET GODINA!

Subota, 27.05.2017 | 15:47

Sa drugog mjesta startovaće njegov klupski kolega Sebastijan Fetel, koji je bio 0,043 sekunde iza.

Nedjelja, 21.05.2017 | 14:03

Nesvakidašnja situacija!

Pao dogovor - gledaćemo BORBU VIJEKA!

Ponedjeljak, 15.05.2017 | 15:27

Flojd Mejvejder i Konor Mekgregor u ringu već ove godine!

Drinčić osvojio SREBRO u Zagrebu!

Nedjelja, 14.05.2017 | 10:01

Na Internacionalnom takmičenju Zagreb International Pro UAEJJF World Abu Dhabi World Professional Jiu-Jitsu, učestvovao je jedini Crnogorac Šćepan Drinčić.

Četvrtak, 11.05.2017 | 18:07

Ismail Zulfić je zenički heroj. On je rođen bez obje ruke i s deformisanom jednom nogom, ali je uprkos tome osvojio zlatnu medalju na Devetom regionalnom prvenstvu Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom.

Ponedjeljak, 08.05.2017 | 14:41

Sa Kanarskih ostrva stiže nevjerovatan snimak nezgode koja se dogodila tokom relija!

Fotografija koja je OBIŠLA SVIJET: Da li je Džošua novi Muhamed Ali?

Nedjelja, 30.04.2017 | 12:55

Nevjerovatna sličnost Britanca sa slavnim bokserom!

Džošua za TITULU"srušio" Klička: "Želio sam da ga POVRIJEDIM"

Nedjelja, 30.04.2017 | 09:04

Britanac Entoni Džošua ostvario je najveću pobjedu u karijeri, savladavši u 11 rundi legendu boksa, Vladimira Klička.

Karate klub "Iskra" nastavlja sa USPJESIMA: Osvojili 14 medalja na Prvenstvu CG!

Subota, 29.04.2017 | 21:23

U Podgorici je 29. aprila održano Prvenstvo Crne Gore za nade, pionire, mladje pionire i poletarce.

Srijeda, 26.04.2017 | 12:29

U posljednja 24 sata nijedan drugi sportski video prilog nije naišao na toliko oduševljenje korisnika interneta, kao nastup u trci na 100 metara jedne gospođe - koja ima više od 100 godina.