Tenis

Federer bolji u teniskom "klasiku", Nadal bez šanse

Četvrtak, 16.03.2017 | 09:05

Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se u četvrtfinale turnira Masters serije u Indijan Velsu pobjedom nad Rafaelom Nadalom sa 6:2, 6:3.

Đoković opet NEMOĆAN protiv Kirjosa, Indijan Vels dobija novog šampiona

Četvrtak, 16.03.2017 | 08:54

Novak Đoković nije uspio da odbrani titulu na prvom Mastersu sezone u Indijan Velsu, pošto je eliminisan u osmini finala od Nika Kirjosa – 6:4, 7.6(3).

Indijan Vels: Velika pobjeda Đokovića protiv Del Potra, Nadal i Federer zakazali "klasik"

Srijeda, 15.03.2017 | 09:07

Novak Đoković je u sjajnom dvoboju nadigrao velikog prijatelja Huana Martina del Potra sa 7:5, 4:6, 6:1, poslije skoro dva i po sata borbe.

Indijan Vels: Britanac namučio Đokovića, Nadal ubjedljiv

Ponedjeljak, 13.03.2017 | 09:24

Novak Đoković plasirao se u drugo kolo prvog Mastersa sezone u Indijan Velsu pobjedom nad Britancem Kajlom Edmundom u dva seta, sa 6:4, 7:6(5).

SENZACIJA na startu Indijan Velsa: Marej poražen od 129. igrača svijeta!

Nedjelja, 12.03.2017 | 08:46

Vasek Pospišil, trenutno 129. igrač na ATP listi, napravio je veliku senzaciju na startu Mastersa u Indijan Velsu pobjedom nad Endijem Marijem.

Subota, 11.03.2017 | 11:52

Veoma zanimljiva scena se dogodila na trening terenima u Indijan Velsu gdje je legendarni Švajcarac na kratko prekinuo trening srpskog igrača.

Đoković: Ja sam vuk koji trči ka vrhu. I gladan sam!

Petak, 10.03.2017 | 14:45

Novak Đoković rekao je da se ne bi takmičio na ATP turu da nije gladan pobjeda i uspjeha.

Novak: Kilaža stalno varira, bio sam i mršaviji

Petak, 10.03.2017 | 10:45

Najbolji srpski teniser Novak Đoković rekao je se ne obazire na konstantne priče o njegovoj kilaži i slaboj formi.

Ponedjeljak, 06.03.2017 | 17:56

Novak Đoković je izgubio na težini, to je evidentno i o tome su pričali najveći svjetski stručnjaci. Dokaz je i najnovija fotografija.

Kveri bolji od Nadala u finalu Akapulka

Nedjelja, 05.03.2017 | 09:42

Američki teniser Sem Kveri osvojio je titulu na ATP turniru u Akapulku iznenađujućom pobjedom nad Rafaelom Nadalom u finalu.

Trijumf Mareja u Dubaiju za prvu titulu u 2017.godini

Subota, 04.03.2017 | 18:07

Endi Merej osvojio je titulu u Dubaiju pošto je bez većih problema savladao Fernada Verdaska sa 6:3, 6:2.

Rafa Nadal u finalu sa Kverijem!

Subota, 04.03.2017 | 13:09

Španski teniser, Rafael Nadal plasirao se u finale ATP turnira u Akapulku, savladavši Marina Čilića sa 2:0 (6:1, 6:2)

Đoković ljut poslije poraza: 40s, dva kratka odgovora

Petak, 03.03.2017 | 11:30

Novaku Đokoviću teško je pao poraz od Nika Kirjosa u četvrtfinalu turnira u Akapulku pa se u razgovoru sa novinarima zadržao svega četrdesetak sekundi.

Novak ponovo razočarao - Kirjos bolji u 1/4 finalu Akapulka!

Petak, 03.03.2017 | 08:30

Novak Đoković eliminisan je u četvrtfinalu ATP turnira u Akapulku. Od njega je bio bolji Nik Kirijos rezultatom 2:0 (7:6, 7:5) za sat i 46 minuta igre.

Meč godine - Marej spasao 7 meč lopti za polufinale Dubaija!

Četvrtak, 02.03.2017 | 20:32

Prvi teniser svijeta Endi Marej uspio je da se plasira u polufinale ATP turnira serije 500 u Dubaiju, pošto je u tri seta savladao Filipa Kolšrajbera 6:7, 7:6, 6:1.

Četvrtak, 02.03.2017 | 15:16

Australijanac u Meksiku psovao navijače, ali ne mari mnogo zbog toga. Poručuje da je spreman za meč sa Đokovićem "jer protiv igrača iz top 10 ima odličan skor".