Serena u 35. nedjelji trudnoće u teretani

Nedjelja, 06.08.2017 | 20:31

Američkoj Grend slem šampionki Sereni Vilijams ni trudnoća nije izgovor da 'preskoči' teretanu.

Subota, 05.08.2017 | 20:45

Kevin Anderson upisao je veliku pobjedu protiv Dominika Tima, po mnogima budućeg broja 1 svjetskog tenisa, u 3. kolu ATP 500 turnira u Vašingtonu.

Federer bi me pobijedio, žao mi je Đokovića

Utorak, 01.08.2017 | 14:25

Bivši trener Novaka Đokovića Boris Beker smatra da je Rodžer Federer najbolji teniser svih vremena, te da bi pobijedio i njega dok je bio na vrhuncu karijere.

Promjena nakon 10 GODINA: Đoković nije dio velike ČETVORKE

Ponedjeljak, 31.07.2017 | 10:28

Novak Djoković prvi put poslije 10 godina nije među četiri najbolja igrača svijeta, pošto na najnovijoj ATP listi zauzima peto mjesto.

Potvrđena nagađanja: Đoković ZAVRŠIO SEZONU!

Srijeda, 26.07.2017 | 14:42

Novak Đoković je odlučio da završi sezonu zbog povrede lakta.

Evropsko prvenstvo za tenisere do 14 godina: Jovanović poražen, Raičević sa Jurajdem za osminu finala

Utorak, 25.07.2017 | 20:47

Poraz Jovanovića...

TENIS: Sjajan start juniora na prvenstvu Evrope do 14 godina

Ponedjeljak, 24.07.2017 | 19:53

Juniorska teniska reprezentacija Crne Gore uspješno je startovala na prvenstvu Evrope do 14 godina, koje se igra u Mostu, Češka.

Skok na WTA listi: Danka Kovinić napredovala ŠEST POZICIJA!

Ponedjeljak, 24.07.2017 | 11:42

Prolaskom u osminu finala WTA turnira u Bukureštu, Danka Kovinić je napredovala šest mjesta na WTA listi.

TENIS: Crnogorski juniori otputovali na prvenstvo Evrope!

Subota, 22.07.2017 | 17:17

Najbolji crnogorski teniseri do 14 godina, Petar Jovanović i Danilo Raičević otputovali su danas u Most, Češka, gdje će od 22.07. do 28.07.2017.godine igrati na prvenstvu Evrope za igrače do 14 godina.

Nadal odbio pola miliona € i potencijalni #1 na ATP

Subota, 22.07.2017 | 12:10

Rafael Nadal odbio je specijalnu pozivnicu za nastup na turniru u Hamburgu vrijednu 500.000 eura.

Tri meča na Wimbledonu su namještena?

Četvrtak, 20.07.2017 | 17:10

Čini se kako namještanja teniskih mečeva nisu zaobišla ni najprestižniji svjetski turnir, Wimbledon. Tijelo koje proučava malverzacije u klađenju tvrdi kako su sumnjiva tri ovogodišnja meča.

Danka Kovinić izgubila: PORAZ u drugom kolu turnira u Bukureštu

Srijeda, 19.07.2017 | 21:33

Poraz u Bukureštu...

FEDERER: Ako vjerujete, moguće je sve...

Nedjelja, 16.07.2017 | 20:16

Švajcarski teniser Rodžer Federer rekao je poslije osvajanja Vimbldona, 19. grend slem trofeja u karijeri, da nakon nekoliko godina bez uspjeha na najprestižnijem turniru na svijetu nije izgubio vjeru da može da ponovo postane šampion.

Suvereni gospodar Vimbldona – Rodžer Federer!

Nedjelja, 16.07.2017 | 16:51

Rodžer Federer osvojio je Vimbldon 2017. i ušao u istoriju kao najtrofejniji igrač najprestižnijeg teniskog turnira.

Šampionka Vimbldona se teško privikla na podlogu: "MRZJELA sam je na početku, trebalo mi je vremena"

Subota, 15.07.2017 | 19:42

Garbinje Mugurusa osvojila je svoj drugi Grend slem u karijeri, a prvi Vimbldon, pobjedom nad Venus Vilijams.

Vimbldon ima novu ŠAMPIONKU: Mugurusa u FINALU savladala Venus Vilijams!

Subota, 15.07.2017 | 16:52

Španska teniserka Garbinje Mugurusa osvojila je titulu na Vimbldonu, pošto je u finalu savladala Amerikanku Venus Vilijams rezultatom 2-0, po setovima 7:5 i 6:0.