Motosport

VOZITE I OSVOJITE PUTOVANJE! Takmičenje za DAME u Karting Centru F1 u Podgorici!

Subota, 06.08.2016 | 11:50

Karting centar je idealno mjesto gdje možete provesti svoje slobodno vrijeme i uživati sa društvom.

Dominacija Markeza u Njemačkoj!

Nedjelja, 17.07.2016 | 16:18

Španski vozač Mark Markez dominantno je trijumfovao na Velikoj nagradi Njemačke i značajno uvećao prednost nad rivalima u generalnom plasmanu.

Lovćen 2016: Aćimić oborio rekord staze!

Utorak, 12.07.2016 | 17:20

Na 33. Međunarodnoj brdskoj auto trci "Lovćen 2016" crnogorski automobilista Jovan Aćimić oborio je rekord staze, koji je od 2004. godine držao Franjo Kunčer (07:40.504).

Hamilton slavio na Silverstonu

Nedjelja, 10.07.2016 | 17:24

Vozač Mercedesa Luis Hamilotn pobijedio je u desetoj trci sezone, Velikoj nagradi Britanije u šampionatu Formule 1.

NAGRADNA IGRA: Karting Centar F1 traži najbržeg ŽENSKOG vozača!

Utorak, 05.07.2016 | 16:58

Ljubitelji adrenalina, a i oni koji su takmičarski nastrojeni, već neko vrijeme imaju šansu da svoje vozačke vještine testiraju na stazama Karting centra F1 u Podgorici.

Petak, 01.07.2016 | 20:43

Trke u kartingu su sve popularnije među Podgoričanima, a da li ste se i vi oprobali?

POČELO JE ODBROJAVANJE: Glavna trka amatera 3. jula u Karting Centru F1 u Podgorici!

Petak, 01.07.2016 | 14:25

Sve je spremno za vrhunsku adrenalinsku zabavu!

Četvrtak, 30.06.2016 | 10:06

Želite da se dobro zabavite, a ljubitelj ste adrenalina i brzine? Onda je karting pravo rješenje za vas!

Subota, 25.06.2016 | 21:14

Imate višak slobodnog vremena, a ne znate kako da ga iskoristite? Neka vaš izbor bude karting!

Četvrtak, 23.06.2016 | 21:53

Karting je stvoren za zabavu, zar ne? Pogledajte kako su se dobitnici u našoj nagradnoj igri zabavljali

Prvi pobjednik Bakua - Niko Rozberg!

Nedjelja, 19.06.2016 | 17:04

Vozač Mercedesa Niko Rozberg pobijedio je u osmoj trci sezone, Velikoj nagradi Evrope u Bakuu.

Moto GP: Janone srušio Lorenca, Rosiju Katalunja

Nedjelja, 05.06.2016 | 15:50

Valentino Rosi je bio najbrži na trci u Katalunji pošto je iskoristio greršku Andree Janonea.

F1: Hamilton slavio u Monte Karlu!

Nedjelja, 29.05.2016 | 16:23

Aktuelni šampion Formule 1 Luis Hamilton ostvario je prvu pobjedu u sezoni, na Velikoj nagradi Monaka.

Sudar Mercedesa, Verstapen šokirao F1!

Nedjelja, 15.05.2016 | 16:45

Mladi vozač Red Bula Maks Verstapen trijumfovao je u šestoj trci ove sezone, koja se vozila u Španiji. Trku obilježio incident dva Mercedesa - Luisa Hamiltona i Nika Rozberga, koji su još u prvom krugu završili trku.

Ponedjeljak, 02.05.2016 | 12:01

Poslije pobjede u trci u Sočiju, Niko Rozberg imao je pomalo neprijatan razgovor sa ruskim predsjednikom Vladimirom Putinom. „Dobro obavljen posao, ako se to uopšte može nazvati poslom“, rekao je u jednom trenutku nakon čega je uslijedio čudan smijeh

F1: Prije 22 godine otišao je najveći!

Nedjelja, 01.05.2016 | 12:54

Na današnji dan prije tačno 22 godine legendarni Brazilac Aerton Sena izgubio je život tokom trke za Veliku nagradu San Marina Formule 1.