Motosport

Spreman za nove pohode: Baranin odlučan da osvoji šampionsku titulu

Četvrtak, 02.04.2015 | 15:53

Ove godine, kao i do sad, spremio je vrlo interesantan automobil koji će, kako se nadaju, osvojiti šampionsku titulu ove sezone.

Alonsov povratak u Formulu 1

Subota, 21.03.2015 | 21:06

Vozač Meklarena Fernando Alonso voziće na Velikoj nagradi Malezije, drugoj trci sezone Formule 1, tvrdi njegov menadžer.

Barrichello: Schumacher je trebao imati samo 6 naslova

Petak, 20.03.2015 | 13:58

Rubens Barrichello tvrdi da Michael Schumacher nikad nije trebao biti sedmostruki, nego šestostruki prvak svijeta. Brazilac je uvjeren da je jedan naslov prvaka trebao pripasti njemu.

Šumaherov sin doživio nesreću!

Četvrtak, 19.03.2015 | 11:32

Samo par nedjelja nakon što je potpisao ugovor za jednu ekipu u formuli 4, mladi Šumaher je već doživio nesreću.

Sjutra počinje Formula 1

Subota, 14.03.2015 | 19:49

Start trka za VN Australije na programu je u nedjelju u šest sati po našem vremenu.

Formula 1 će se voziti u Srbiji?

Srijeda, 25.02.2015 | 19:09

Postoji velika šansa da se u Rumi izgradi autodrom – prva staza po standardima Formule 1 i da na taj način automobilizam u Srbiji dobije svoje dvorište.

Hamilton se povukao sa testiranja u Barseloni

Četvrtak, 19.02.2015 | 15:24

Luis Hamilton morao je da se povuče sa testiranja u Barseloni. Šampion u Formuli 1 i član Mercedesa na stazi "Katalunja" odvozio je 11 krugova, a zatim odustao od dalje vožnje.

Šumaher zaplakao na glasove supruge i djece!

Subota, 03.01.2015 | 16:16

Nakon liječenja u Francuskoj i Švajcarskoj, sada je na kućnoj njezi, a njegovo stanje i dalje je vrlo ozbiljno.

Šumaherov sin debitovao u Formuli 4

Subota, 20.12.2014 | 16:35

Sin legendarnog vozača Formule 1 Mihaela Šumahera, Mik, takmiči se na trkama kartinga, a posljednjih dana austrijska štampa izvještava da je ovaj 15-godišnjak već imao test vožnju za Formulu 4, na trci u Valensiji.

Luis Hamilton zvanično najbolji vozač Formule 1!

Nedjelja, 23.11.2014 | 22:38

Pobjedom na trci u Abu Dabiju, engleski vozač osvojio drugu titulu u karijeri, a prvu za Mercedes od legendarnog Huana Manuela Fanđa!

Evo ko će naredne tri sezone voziti za Ferrari!

Subota, 22.11.2014 | 16:16

Nakon višemjesečnog nagađanja, vijest je konačno potvrđena

Hamilton ''pokorio'' i Ameriku, titula sve bliža!

Nedjelja, 02.11.2014 | 23:57

Vozač Mercedesa Luis Hamilton zabeiejžio je svoju 10. pobjedu u sezoni Formule 1, pošto je večeras slavio u trci za Veliku nagradu SAD, voženu u Ostinu.

Utorak, 07.10.2014 | 13:18

Srećom niko nije povrijeđen, a vozač i suvozač su prošli samo sa lakšim povredama

Utorak, 03.06.2014 | 18:00

U toku je takmičenje, zahvaljući kojem imate mogućnost da osvojite put na Formulu 1 u Moncu.

Četvrtak, 29.05.2014 | 22:09

Srijeda, 28.05.2014 | 18:31