Tenis

PORAZ ĐOKOVIĆA: Čilić osvojio turnir u Kvinsu

Nedjelja, 24.06.2018 | 18:51

Đoković je dobio prvi set 7:5, a onda je u taj brejku drugog stigao do prednosti od 4:1.

SAVLADAO FEDERERA: Ćorić OSVOJIO trofej u Haleu

Nedjelja, 24.06.2018 | 15:34

On je u finalu ATP turnira u Haleu srušio najboljeg igrača planete Rodžera Federera sa 2-1.

Đoković EKSPRESAN protiv Bugarina: UBJEDLJIVA pobjeda za ČETVRTFINALE!

Četvrtak, 21.06.2018 | 18:46

Đoković se plasirao u četvrtfinale ATP turnira u Kvinsu sigurnom pobjedom nad Grigorom Dimitrovim.

PONOVO NA TERENU: Lejton Hjuit će igrati na Vimbldonu!

Srijeda, 20.06.2018 | 18:34

Australijski teniser Lejton Hjuit dobio je specijalnu pozivnicu za učešće na Vimbldonu, na kome će se u dublu takmičiti sa Aleksom Boltom, saopštili su danas organizatori tog grend slem turnira.

ATP ŠTUTGART: Federer preko Raonića do titule

Nedjelja, 17.06.2018 | 14:36

Nakon što je juče obezbijedio povratak na prvo mjesto ATP liste, Rodžer Federer danas je osvojio trofej u Štutgartu.

U SJAJNOJ FORMI: Federer lagano do polufinala Štutgarta

Petak, 15.06.2018 | 18:35

Rodžer Federer plasirao se danas u polufinale turnira u Štugartu - švajcarski teniser je u četvetfinalu pobijedio 75. igrača svijeta, Argentinca Gvida Pelju sa 6:4, 6:4.

Nadal BROJ JEDAN, Marej van TOP 100 najboljih igrača

Ponedjeljak, 11.06.2018 | 08:57

Nakon osvajanja 11. Rolan Garosa, Rafael Nadal je i dalje lider na ATP listi.

NADAL NAKON OSVAJANJA TROFEJA: "Ne mogu da opišem šta OSJEĆAM, PRESREĆAN SAM"!

Nedjelja, 10.06.2018 | 21:38

Španac je igrao 11. finale i osvojio 11. trofej, a skor na pariskoj šljaci popravio je na 86 pobjeda i dva poraza.

NEPOBJEDIV: Nadal OSVOJIO 11.titulu na RG!

Nedjelja, 10.06.2018 | 18:00

Austrijanac, kome je ovo bilo prvo Gren slem finale, nije uspio da se izbori s pritiskom, pa je izostala uzbudljiva borba za trofej Kupa musketara.

NOVA ŠAMPIONKA: Simona Halep je pobjednica Rolan Garosa!

Subota, 09.06.2018 | 17:50

Rumunska teniserka Simona Halep osvojila je titulu na Rolan Garosu pobjedom nad Amerikankom Sloun Stivens poslije velikog preokreta sa 2-1, 3:6, 6:4, 6:1.

ROLAN GAROS: Rafael Nadal razbio Del Potra za novo finale!

Petak, 08.06.2018 | 18:33

Najveći šampion u istoriji Rolan Garosa će se boriti za 11. titulu na pariskoj šljaci.

ROLAN GAROS: Dominik Tim prvi finalista!

Petak, 08.06.2018 | 15:56

Dominik Tim prvi je finalista Rolan Garosa.

Nadal nije dozvolio iznenađenje na RG: Argentinac BEZ ŠANSI nakon prekida

Četvrtak, 07.06.2018 | 14:10

Kiša je juče bila najveći saveznik Rafaela Nadala, koji je u nastavljenom meču četvrtfinala Rolan Garosa uspio da savlada Dijega Švarcmana sa 3:1, po setovima (4:6, 6:3, 6:2, 6:2).

Đoković RAZOČARAN: Nisam siguran da li ću igrati na turnirima na travi

Utorak, 05.06.2018 | 20:04

Novak Đoković je eliminisan u četvrtfinalu Rolan Garosa od Marka Čekinata (6:3, 7:6(4), 1:6, 7:6(11)), a poslije poraza od Itaijana je poručio da je pred njim možda nova pauza.

SENZACIJA na Rolan Garosu: 72. igrač svijeta ELIMINISAO Đokovića

Utorak, 05.06.2018 | 19:31

Poraz...

POZNATA SATNICA: Evo kada Đoković izlazi na teren

Ponedjeljak, 04.06.2018 | 19:45

Najbolji srpski teniser Novak Đoković će duel četvrtfinala Otvorenog prvenstva Francuske protiv Marka Čekinata igrati na stadionu Suzan Lenglen.