Rukomet

Kvalifikacije za EP: Nakon neočekivanog remija "Lavovi" žele POBJEDU protiv Ukrajine

Nedjelja, 28.10.2018 | 08:54

Crnogorski rukometaši nastavljaju kvalifikacije za Evropsko prvenstvo.

ŠOK U DVORANI "VERDE": Crna Gora i Farska Ostrva remizirali!

Srijeda, 24.10.2018 | 19:03

Bilo je 24:24.

"Lavovi" počinju kvalifikacije za EP: Crnogorski rukometaši protiv Farskih ostrva za POBJEDU

Srijeda, 24.10.2018 | 14:23

Crnogorski rukometaši danas počinju kvalifikacije za Evropski šampionat.

Utorak, 23.10.2018 | 11:30

Srpski rukometni trener Boško Jolović postao je veliki hit na društvenim mrežama.

Još jedan PORAZ "plavih": Budućnost IZGUBILA u Mecu SEDAM SEKUNDI prije kraja meča

Nedjelja, 21.10.2018 | 18:40

Rukometašice Budućnosti poražene su od Meca 25:24 u trećem kolu Lige šampiona.

LIGA ŠAMPIONA: Rukometašice Budućnosti gostuju Mecu

Nedjelja, 21.10.2018 | 10:18

Rukometašice Budućnosti igraće danas u gostima protiv Meca u okviru trećeg kola Lige šampiona.

Nedjelja, 14.10.2018 | 17:55

Kjelce, rukometni prvak Evrope iz 2016, i Vardar, koji je Ligu šampiona osvojio prošle godine, u Poljskoj igraju derbi meč 5. kola elitnog takmičenja.

Adžić o porazu protiv Larvika: "Dobili smo OPOMENU u pravom momentu"

Subota, 13.10.2018 | 21:25

Trener Budućnosti Dragan Adžić istakao je da njegov tim nije psihološki spreman za duel protiv Larvika koji je bio “unaprijed dobijen”.

NEOČEKIVAN poraz "plavih" u Norveškoj: Budućnost IZGUBILA od Larvika

Subota, 13.10.2018 | 19:58

Djevojke Dragana Adžića bile su veliki favorit protiv norveškog tima, koji je u prvoj rundi poražen od Meca 31:20.

Rukometašice Budućnosti gostuju LARVIKU: Pobjeda otvara vrata glavne runde LIGE ŠAMPIONA

Subota, 13.10.2018 | 12:14

Rukometašice Budućnost večers očekuje drugi meč u okviru Lige šampiona.

Selektor "LAVOVA" o Borozanu: "Smatram da ne treba nikoga da UBJEĐUJEM da igra za reprezentaciju"

Četvrtak, 11.10.2018 | 12:41

Zoran Roganović, selektor rukometaša Crne Gore, juče je objavio širi spisak od 28 kandidata za prva dva kvalifikaciona meča Evropskog prvenstva 24. oktobra protiv Farskih Ostrva i četiri dana kasnije u gostima sa Ukrajinom na kome opet nema Vuka Borozana.

Borozan rekao NE: Lijevi bek Vardara ODBIO dres reprezentacije Crne Gore

Srijeda, 10.10.2018 | 09:18

Rukometaš Vuko Borozan, saznaje Arena, neće biti na širem spisku selektora Zorana Roganovića za predstojeća dva kvalifikaciona meča reprezentacije Crne Gore protiv Farskih Ostrva 24. oktobra i Ukrajine u gostima četiri dana kasnije.

Rukometašice pobjedom počele Ligu šampiona: Budućnost PREJAKA za Dankinje

Subota, 06.10.2018 | 21:05

Odbrana, koja bi trebalo da bude najveći adut, u drugom poluvremenu je bila daleko od zahtjeva Dragana Adžića, Stine Jergensen i Mete Tranborg su rešetale mrežu indisponirane Darli Zokebi de Paule, ali za dostizanje prave forme ima vremena. Samo se rezultat piše...

Budućnost STARTUJE u LIGI ŠAMPIONA: Žele POBJEDU na premijeri u renoviranoj "Morači"

Subota, 06.10.2018 | 10:36

ŽRK Budućnost večeras počinje novu sezonu u Ligi šampiona.

KONTROLNI MEČ U ĐERU: Crna Gora izgubila od Mađarske

Petak, 28.09.2018 | 19:44

Posljednje vođstvo Crna Gora je imala u 44. minutu 22:21, da bi finiš pripao Mađaricama, koje su zaigrale čvrsto u odbrani i do kraja primile svega tri pogotka.

Crnogorka OSVAJA Evropu: Upoznajte NAJBOLJU RUKOMETAŠICU Grčke koja je DIPLOMIRALA EKONOMIJU

Četvrtak, 30.08.2018 | 15:48

Prije nekoliko dana crnogorsku rukometnu javnost, ali i sve ljubitelje sporta, obradovala je vijest koja je stigla iz inostranstva.