Povratnica na rukometni teren Bojana Popović, nosiće našu zastavu na otvaranju igara u Riju.

Dragan Adžić je objavio spisak za Olimpijske igre u Rio de Žaneiru, na kojem nema iznenađenja.

Srijeda, 22.06.2016 | 11:47

Ikona crnogorskog rukometa, Bojana Popović biće u kombinaciji za sastav koji će nas predstavljati na OI u Riju.

Rusija slavila u Baru - Crna Gora bez SP!

Srijeda, 15.06.2016 | 20:03

Muška rukometna selekcija poražena je u Baru od Rusije u revanšu baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo. Rusi su slavili sa 29:19 (15:9).

Poraz crnogorskih rukometaša u prvoj utakmici baraža za Svjetsko prvenstvo

Nedjelja, 12.06.2016 | 15:35

Muška rukometna reprezentacija Crne Gore poražena je danas u Moskvi od Rusije 29:22 (13:9), u prvoj utakmici baraža za Svjetsko prvenstvo.

Rukometašice RK „Gorica“ iz Podgorice šampionke Amaterske regionalne liga

Srijeda, 08.06.2016 | 12:33

Rukometašice RK Gorica iz Podgorice i ove godine su šampionke Amaterske regionalne lige ARL (sezona 2015/2016).

Rukometašice RK „Gorica“ zauzele prvo mjesto na turniru Amaterske regionalne liga u Ulcinju

Utorak, 07.06.2016 | 12:43

Turnir Amaterske regionalne Lige održan je prethodnog vikenda u Ulcinju, a rukometašice RK “Gorica” iz Podgorice zauzele su prvo mjesto u grupi seniorki.

"Lavice" u Bijelom Polju savalade Sloveniju i potvrdile prvo mjesto!

Nedjelja, 05.06.2016 | 21:52

Crna Gora je u Bijelom Polju savladala Sloveniju sa 24:22 i obezbijedila 1. mjesto u grupi 4.

"Lavice" slavile u Makedoniji!

Četvrtak, 02.06.2016 | 20:10

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore savladala je Makedoniju u pretposljednjem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 27:21 (13:12).

Rukometaši Vive Kilcea su prvaci Evrope!

Nedjelja, 29.05.2016 | 22:04

Rukometaši poljskog Vive Kilcea postali su novi prvaci Evrope, pošto su poslije sedmeraca pobijedili mađarski Vesprem u finalu Lige šampiona, igranog u Kelnu.

Nedjelja, 29.05.2016 | 21:18

ŽRK Trebjesa osvajač prvog Trebjesko kupa

Srijeda, 25.05.2016 | 16:43

U Nikšiću je održan prvi Trebjesko kup u kategoriji mini rukometa. Domaća ekipa je osvojila prvo mjesto, ŽRK Maestral je bio drugi, dok je Berane 2003 zauzeo treću poziciju.

Rukometašice Budućnosti osvojile Kup

Petak, 20.05.2016 | 21:03

Rukometašice Budućnosti pobjednice su Kupa Crne Gore.

Itana Grbić se vraća u Budućnost

Petak, 20.05.2016 | 11:56

Itana Grbić se definitivno dogovorila sa Predragom Boškovićem, predsjednikom Budućnosti, o dolasku u plavo-bijeli tim.

Rukometašice RK Gorica na čelu Amaterske regionalne lige

Ponedjeljak, 16.05.2016 | 14:37

Rukometašice RK “Gorica” savladale su ubjedljivo predstavnice Rukomentog kluba “Lokomotiva” iz Mostara – BiH (27:13), čime su osvojile prvo mjesto u okviru Amaterske regionalne lige u rukometu za sezonu 2015/2016.