Ponedjeljak, 12.02.2024 | 11:38
IZVOR: zadovoljna.nova.rs/atma.hr

Venera i Mars donose sudbonosne LJUBAVNE PROMJENE za ove horoskopske znakove

Venera i Mars 17. februara 2024. ulaze u egzaktnu konjunkciju u znaku Vodolije, a to znači početak potpuno novog ciklusa u odnosima za sve horoskopske znakove jer obje planete prvenstveno vladaju ljubavnim pitanjima.




Foto: Ilustracija, Pixabay

Posebnost ove veze jeste šta će se dogoditi zajedno s Plutonom koji je 22. januara ušao u znak Vodolije i mijenjaće ljubavne saveze tokom cijele godine. To znači da će se i oni ljudi koji su u čvrstom i srećnom braku suočiti s promjenama i iskušenjima iz univerzuma.

U vezi će se pojaviti nešto čega prije nije bilo – više slobode, prozračnosti i lakoće. Na primjer, za neke će postati norma da imaju dva partnera, dok će drugi odlučiti stupiti u brak s teškom osobom, jer prema sudbini moraju proći tu karmičku lekciju, piše atma.hr.

Bik

Venera, vaš vladar, u konjunkciji je s Plutonom i Marsom u vašem sektoru svrhe i statusa. To znači da u februaru možete imati karmičko poznanstvo sa osobom ili razgovor u postojećoj vezi o službenom statusu veze.

Osim toga, Mars u vašoj karti odgovoran je za tajne pa možete imati početak nove skrivene romanse, npr. na poslu ili s nadređenom osobom.

Budite uvjereni da će ovog mjeseca započeti nešto što će promijeniti cijelu vašu ljubavnu godinu i uticati na cijeli život.

Vaga

Venera zajedno s Marsom i Plutonom prelazi u znak Vodolije, a ovaj sektor je odgovoran za zaljubljenost, strast i flert.

To znači da biste ove godine mogli da doživite potpunu transformaciju vašeg odnosa jer će vam se pojaviti leptirići u stomaku zbog potpuno nove romanse.

Najvjerovatnije će ova osoba biti vrlo ozbiljna finansjski, jer Pluton u vašoj karti vlada sferom novca.

Ovan

Venera je vladar vašeg partnera, a spajanje s Plutonom i Marsom (vaši vladari) daće karmički susret i veliku promjenu u već postojećoj zajednici.

Ako ste slobodni, tada će vas od februara 2024. život upoznati s novim ljudima i pojaviće se strastvene romanse. Sve se vrti oko Plutona, koji vlada vašim intimnim životnim sektorom, a takođe upravlja pitanjima lične transformacije – upravo će ljubavni odnosi postati vaše pravo gorivo za napredak.

Škorpija

Pluton, vaš vladar, u konjunkciji je s Venerom i Marsom u vašem sektoru stanovanja. Vjerovatno ćete zbog selidbe započeti novu romansu ili će vas u februaru partner pozvati da započnete zajednički život.

Osim toga, možete doživjeti veliku promjenu u ljubavi, čak do tačke podjele imovine i razvoda – Pluton često potpuno preinači kuću u koju ulazi.

Stoga, ako ste u dugoj vezi ili braku, u februaru bi se mogli pojaviti problemi.

Vodolija

Očekuju vas velike promjene, jer Venera i Mars započinju novi ciklus u vašem znaku! To znači da ćete postati inicijator globalne transformacije odnosa.

Na primjer, u februaru razgovarajte s partnerom o tome koliko ste spremni i želite li da postanete roditelj, što znači da je vrijeme da odnos podignete na nov nivo.

Osim toga, možda ćete imati aferu sa osobom koja će biti povezana s vašim poslom, a tada će se uredska romansa razviti u nešto ozbiljnije.

Lav

Venera, Mars i Pluton se približavaju u vašem bračnom sektoru, što znači da bi se vaša veza mogla zauvijek promijeniti u februaru.

Najvjerovatnije će započeti nova veza i ona će za vas postati sveobuhvatna – Pluton uvijek ima učinak „crne rupe“ i neopisiv magnetizam za osobu. Ono vrijeme kada jednostavno ne možete odoljeti.

Ako ste u braku, tada će Pluton promijeniti vaš odnos kroz temu stanovanja – partner može predložiti da počnete da živite odvojeno ili ćete stupiti u brak.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Krapović: Vojska dobila 31 novo vozilo, do kraja godine se očekuje još 55

Četvrtak, 27.08.2026 | 10:33

Ministar odbrane Dragan Krapović kazao je da su jedinice Vojske Crne Gore primile prvi kontingent novih logističkih vozila IVECO, čime je započeta realizacija isporuke savremenih vozila namijenjenih unapređenju logističkih i transportnih kapaciteta Vojske Crne Gore.

Usvojen Zakon o obezbjeđivanju zdravstveno ispravne vode za ljudsku upotrebu: Novi standardi zaštite zdravlja i sigurnosti vodosnabdijevanja

Četvrtak, 27.08.2026 | 08:57

Skupština Crne Gore usvojila je sinoć Zakon o obezbjeđivanju zdravstveno ispravne vode za ljudsku upotrebu, čiji je predlagač Ministarstvo zdravlja, čime Crna Gora dobija savremen i sveobuhvatan okvir za zaštitu kvaliteta vode i zdravlja stanovništva.

Pljevlja: Automobil udario u parkirani kamion, tri osobe povrijeđene

Četvrtak, 27.08.2026 | 10:30

U saobraćajnoj nezgodi koja se tokom noći dogodila u Pljevljima povrijeđene su tri osobe, piše RTCG.

MUP: Požari pod stalnim nadzorom nadležnih službi, pomoć iz vazduha potrebna u Nikšiću i Cetinju

Četvrtak, 27.08.2026 | 09:03

Prema jutarnjem presjeku stanja, na području Crne Gore evidentirano je više požara, koji su aktivni i pod kontrolom, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.  

Ko će naslijediti bogatstvo Doli Parton? Iza sebe ostavila 450 miliona dolara

Četvrtak, 27.08.2026 | 08:38

Smrt Doli Parton otvorila je i jedno veliko pitanje – ko će naslijediti njeno ogromno bogatstvo i ko će preuzeti kontrolu nad njenom muzičkom zaostavštinom i vlasničkim udjelom u Dolivudu?

RASHLADITE SE - Ove nas TEMPERATURE očekuju u PETAK

Četvrtak, 27.08.2026 | 15:43

U petak nas očekuje pretežno sunčano vrijeme, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

Više parking opcija u Budvi i organizovan shuttle prevoz na Exitov Sea Dance festival

Četvrtak, 27.08.2026 | 15:35

Za posjetioce Sea Dance festivala koji u Bečiće dolaze automobilom biće obezbijeđeno više parking opcija u Budvi, uključujući 18 redovnih parkirališta, kao i pet dodatnih besplatnih parking lokacija: Top Hill, Sportski centar, Lugovi, MOC i Sunny Side. Dodatni parking prostori biće dostupni svakog festivalskog dana od 17 do 6 časova.

Mlađi kadeti pobijedili Albaniju

Četvrtak, 27.08.2026 | 15:26

Mlađa kadetska reprezentacija Crne Gore savladala je danas u Tuzima Albaniju sa 2:1, u drugom prijateljskom duelu ovih selekcija.

Požar se ponovo rasplamsao u Jasenovu Polju kod Nikšića

Četvrtak, 27.08.2026 | 15:02

U Jasenovu polju kod Nikšića ponovo se rasplamsao požar, koji je danima aktivan na tom području.

Opet gori u Đenovićima, avion učestvuje u gašenju

Četvrtak, 27.08.2026 | 14:53

U Đenovićima, u Herceg Novom, tokom danas se ponovo razbuktio požar. U gašenju učestvuje avion, a na terenu su i tri vatrogasca.

Preminuo Ratko Mladić

Četvrtak, 27.08.2026 | 14:43

U 84. godini života, u pritvorskoj jedinici Međunarodnog rezidualnog mehanizma za krivične sudove u Ševeningenu, preminuo je Ratko Mladić, saznaje Euronews Srbija.

Vujović: Filmski festival nije mjesto za političke govore i poruke

Četvrtak, 27.08.2026 | 14:36

Ministarka kulture i medija  Tamara Vujović reagovala je povodom, kako je navela, pogrešnih interpretacija odluke o otvaranju 39. Filmskog festivala Herceg Novi – Montenegro Film Festival.

Podgorica: Dio Hercegovačke ulice sjutra zatvoren za saobraćaj četiri sata

Četvrtak, 27.08.2026 | 14:19

Saobraćaj za sve vrste motornih vozila biće zatvoren sjutra na dijelu Hercegovačke ulice, radi izvođenja građevinskih radova na Hotelu „Boscovich“ – II faza, najavljeno je iz Sekretarijata za saobraćaj Glavnog grada.

Mujović: Do kraja godine početak gradnje Zapadne obilaznice, Morača dobija novi most

Četvrtak, 27.08.2026 | 13:53

Gradonačelnik Podgorice, Saša Mujović, najavio je na sastanku sa predstavnicima Uprave za saobraćaj i direktorom, Lukom Mugošom, da će Glavni grad, do kraja godine, započeti gradnju Zapadne obilaznice. Mujović je kazao da radovi na Bulevaru Vojislavljevića teku po planu, a da će 1. septembra početi izgradnja mosta na Morači, koji će predstavljati nastavak te saobraćajnice.

Monstat: U julu više od 623.000 turista, ostvareno 3,7 miliona noćenja

Četvrtak, 27.08.2026 | 13:49

U Crnoj Gori je tokom jula registrovano 623.104 dolaska turista, 11,26 odsto više nego u istom mjesecu prošle godine, dok je ostvareno 3.717.441 noćenje, što predstavlja rast od 10,13 odsto, saopšteno je iz Ministarstva turizma, pozivajući se na najnovije podatke Uprave za statistiku – MONSTAT.