Ostali sportovi

Profesionalni BOKS - Radošević SAVLADAO Ašabova: "Da nisam POBIJEDIO, ovo bi bio moj oproštaj"

Subota, 07.12.2019 | 20:56

To je njegova 34. pobjeda u profi ringu, u kome ima tri poraza.

Balkansko prvenstvo: 13 medalja za karatiste, TRI ZLATNE, dvije SREBRNE i osam BRONZANIH

Petak, 06.12.2019 | 21:44

Karate reprezentacija Crne Gore prvi takmičarski dan Balkanskog prvenstva za kadete, juniore i mlađe seniore u Brežicama završila je sa 13 medalja – tri zlatne, dvije srebrne i osam bronzanih.

Crnogorski plivač Ilija Tadić pokušaće da obezbijedi normu za Paraolimpijske igre u Tokiju

Petak, 06.12.2019 | 18:51

Crnogorski plivač Ilija Tadić sjura će na međunarodnom plivačkom mitingu  "Dubrava Open", pokušati da obezbijedi normu za Paraolimpijske igre u Tokiju.

Sedmostruki šampion sjedio za volanom Ferarija: Šumaherov BOLID prodat na aukciji, evo za koliko MILIONA!

Petak, 06.12.2019 | 18:17

Ferarijev bolid F2002, koji je vozio legendarni Mihael Šumaher, prodat je na aukciji.

Njegovom POBJEDOM završena i ova sezona Formule 1: Luis Hamilton SLAVIO u Abu Dabiju!

Nedjelja, 01.12.2019 | 16:59

Aktuelni šampion Formule 1, Luis Hamilton, dominantnom predstavom trijumfovao je na poslednjoj trci sezone ispred Maksa Ferstapena i Šarla Leklera.

POMJERA GRANICE: Atletičar postavio novi SVJETSKI REKORD u trci na 10.000 metara

Nedjelja, 01.12.2019 | 14:38

Nezaboravan trkački vikend u Valensiji.

Sa dvije zlatne medalje i mnogo dobrih nastupa: Crna Gora SEDMA SILA SVIJETA u džiudžici!

Utorak, 26.11.2019 | 12:41

Sa dvije zlatne medalje, mnogo dobrih ostalih nastupa i rezultata i ukupno sedmim mjestom među 68 država crnogorska džudžicu reprezentacija vratila se sa Svjetskog prvenstva u Abu Dabiju.

STRAŠNO: Sportista dobio ŽESTOK udarac u glavu, izgubio vid pa morao da ZAVRŠI KARIJERU

Ponedjeljak, 25.11.2019 | 14:30

Reprezentativac Velike Britanije u hokeju na travi Samuel Ward zbog gubitka vida na jedno oko morao je prijevremeno završiti svoju karijeru, pišu britanski mediji.

DECENIJA Paraolimpijskog komiteta Crne Gore- Janović: "PARAOLIMPIJCI SU NAŠ PONOS"

Subota, 23.11.2019 | 12:11

Ministar sporta i mladih Nikola Janović prisustvovao je svečanom obilježavanju decenije međunarodnog priznanja Paraolimpijskog komiteta Crne Gore.

Devet MEDALJA za selekciju džiu-džice: Draško Trninić ZLATOM zaokružio ISTORIJSKI rezultat

Petak, 22.11.2019 | 20:30

Crnogorska džiu-džicu selekcija osvojila devet medalja u Emiratima.

ODLIČNI rezultati mladih sportista - Svjetsko prvenstvo: Četiri MEDALJE za Crnu Goru

Četvrtak, 21.11.2019 | 13:42

Džu-džicu reprezentacija Crne Gore osvojila je dvije medalje prvog dana Svjetskog prvenstva za juniore, mlade i seniore u Abu Dabiju.

Nedjelja, 17.11.2019 | 12:10

U Sao Paolu sinoć je održan Fight Night 164, ali u centru pažnje ipak je bio London i nešto manje poznata organizacija MTK MMA.

Zlatičanin: "Sve zasluge treneru Anđeliću, očekujem VELIKE MEČEVE i nove USPJEHE"

Utorak, 12.11.2019 | 11:38

Najuspješniji crnogorski profesionalni bokser u istoriji Dejan Zlatičanin bio je na raskršću -18 mjeseci nakon šokantnog nokauta od Roberta Ramiresa vratio se u ring sa željom da sa 35 godina krene u reprizu vanserijskog rezultata iz 2016, kada je postao šampion svijeta u lakoj kategoriji.

Osvojila BRONZANU MEDALJU na Evropskom prvenstvu: "Potvrdila svoj KVALITET, ČESTITAMO joj"

Ponedjeljak, 11.11.2019 | 14:40

Ministar sporta i mladih Nikola Janović primio je danas Anđelu Vukčević, reprezentativku u džiju džici, osvajačicu bronzane medalje na Evropskom prvenstvu za juniore i mlađe seniore koje je održano u Heraklionu, saopšteno je iz Ministrstva sporta i mladih.

Zlatičanin nakon SJAJNE POBJEDE: Pokazao sam da sam spreman za VELIKE BORBE

Ponedjeljak, 11.11.2019 | 07:19

Dejan Zlatičanin pobjedom se vratio u profi-ring nakon godinu i po pauze.

ŠAMPION se vratio na staze USPJEHA: Zlatičanin u bokserskom spektaklu POBIJEDIO Rusa!

Nedjelja, 10.11.2019 | 22:13

U bokserskom spektaklu u SC "Morača", Dejan Zlatičanin je savladao Rusa Višhana Murzabekova!