Košarka

BRAVO "plavi": Budućnost došla do PRVE POBJEDE u EVROKUPU!

Utorak, 12.11.2019 | 21:47

Košarkaši Budućnost Volija savladali su na gostovanju italijanski Trento 76:69 u sedmom kolu Evrokupa.

Nedjelja, 10.11.2019 | 10:28

Memfis je savladan, dok je Slovenac u pobjedi od 138:122 ubacio čak 24 poena, uz 14 skokova i 8 asistencija.

ABA LIGA: Sjajna Budućnost ostvarila POBJEDU protiv Cibone, priliku dobili svi igrači

Subota, 09.11.2019 | 21:52

Košarkaši Budućnosti Voli savladali su Cibonu 87:64 i tako ostali na čelu ABA lige i nakon šestog kola.

Bizarna situacija u AVIONU: Gumene bombone umalo KOBNE po NBA igrača

Subota, 09.11.2019 | 19:09

Bizarna vijest stiže nam iz NBA lige – košarkaš Majamija Dion Vejters onesvijestio se u avionu pošto je prethodno pojeo veliku količinu gumenih bombona.

KVALIFIKACIJE ZA EUROBASKET: Košarkašice na okupu od nedjelje

Subota, 09.11.2019 | 14:08

Crnogorske košarkašice u nedjelju veče počinju pripreme uoči starta kvalifikacija za Eurobasket 2021.

ABA LIGA: Mornar zaustavljen, FMP nanio treći PORAZ Baranima

Petak, 08.11.2019 | 22:01

Košarkaši Mornara poraženi su na gostovanju FMP-u 92:83 u šestom kolu ABA lige.

Žestoka kazna za Mornar: 20 HILJADA EURA i prazna dvorana

Petak, 08.11.2019 | 11:33

Mornar iz Bara kažnjen je utakmicom pred praznim tribinama i 20.000 eura zbog napada navijača na košarkaša Cedevita Olimpije Rajana Boutrajta tokom utakmice dva tima, potvrdila je danas ABA liga.

EVROKUP: Nova DRAMA sa tužnim krajem - Budućnost PORAŽENA od Unikahe

Srijeda, 06.11.2019 | 21:05

Budućnost poražena.

FIBA LIGA ŠAMPIONA: Bamberg nanio Mornaru četvrti poraz

Utorak, 05.11.2019 | 22:16

Barani su četvrti poraz u grupi doživjeli od Bamberga u gostima 81:76.

Problemi u svlačionici Barse: Igrači se okrenuli protiv Pešića?

Utorak, 05.11.2019 | 18:35

Barselona je napravila tim za osvajanje svih trofeja ove sezone, ali situacija u svlačionici nije na zavidnom nivou.

"Pokažimo da smo ZAJEDNO najjači": Navijači Lovćena skupljaju pomoć za sugrađanina

Utorak, 05.11.2019 | 15:22

Košarkaši Lovćena 1947 Bemax dočekuju Dinamik u 2. ABA ligi.

Kazimiro očekuje komplikovanu utakmicu u Podgorici: "Imaju veliku želju da pobijede"

Ponedjeljak, 04.11.2019 | 20:36

Trener Unikahe Luis Kazimiro je pred gostovanje Budućnosti Voli izjavio da očekuje komplikovanu utakmicu, u kojoj će domaćin imati veliku želju da pobijedi.

Tihi početak epske KARIJERE: Svijet je na današnji DAN upoznao Kobi Brajanta

Nedjelja, 03.11.2019 | 17:23

Brajant je 1996. postao najmlađi igrač u NBA istoriji, kada je u najjačoj ligi svijeta debitovao sa svega 18 godina.

Podgoričani upisali ČETVRTI TRIJUMF: Budućnost Voli "razbila" Megu i odigrala ODLIČAN MEČ

Nedjelja, 03.11.2019 | 14:10

Košarkaši Budućnosti Voli pobijedili su Mega Bemax 94:57 u petom kolu ABA lige.

ABA LIGA: Prekinuli crnu seriju - Mornar POBIJEDIO Cedevita Olimpiju; Incident u finišu meča

Subota, 02.11.2019 | 20:25

Gosti vodili u prve dvije i po četvrtine, a onda su se Barani probudili u posljednjih 15-tak minuta i stigli do trećeg trijumfa.

Subota, 02.11.2019 | 09:09

Sakramento Kingsi su poslije velike drame slavili protiv Jute Džez sa 102:101 i ubeležili prvi trijumf od starta nove NBA sezone (u šestom duelu), a taj meč je obilježilo nekoliko detalja.