Vaterpolo

Šćekić: Omladinska reprezentacija osvajanjem bronze pokazala da naš vaterpolo čeka svijetla budućnost

Srijeda, 10.07.2024 | 09:56

Potpredsjednik Vlade za demografiju i mlade i ministar sporta i mladih Dragoslav Šćekić čestitao je omladinskoj vaterpolo reprezentaciji osvajanje bronzane medalje na Svjetskom prvenstvu u Buenos Airesu

BRAVO - Osvojena BRONZA, mlade "ajkule" TREĆE NA SVIJETU

Srijeda, 10.07.2024 | 06:57

Veliki uspjeh!

Mlade "AJKULE” protiv Italije za SVJETSKU BRONZU

Utorak, 09.07.2024 | 08:20

Ekipa Nenada Vukanića u polufinalu poražena od Srbije (13:9).

Gojković IZABRAO TIM za OI u Parizu

Ponedjeljak, 08.07.2024 | 15:10

Ajkule" će na olimpijskom turniru u Parizu igrati u grupi A, u kojoj su Hrvatska, Italija, Grčka, SAD i Rumunija.

Crna Gora SAVLADALA Rumuniju - Druga POBJEDA "ajkula" u Šapcu

Petak, 05.07.2024 | 20:57

Druga pobjeda naših vaterpolista na turniru u Šapcu - "ajkule“ su u 2. kolu pobijedile Rumuniju 10:6 (1:2, 2:2, 5:1, 2:1), nakon što su juče bile bolje od Njemačke 14:7.

"AJKULE" na turniru u Šapcu nastavljaju PRIPREME za Pariz

Četvrtak, 04.07.2024 | 09:28

Vaterpolisti Crne Gore ulaze u završne pripreme za Olimpijske igre.

Vaterpolisti PORAŽENI u drugoj utakmici protiv Francuske

Ponedjeljak, 01.07.2024 | 22:03

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je izgubila od Francuske 14:10 u drugom kontrolnom meču u sklopu priprema za Olimpijske igre.

BEZ MEDALJE - Mlade “AJKULE” ČETVRTE na svijetu

Ponedjeljak, 24.06.2024 | 19:28

Nakon što ih je u polufinalu deset sekundi dijelilo od meča za trofej, danas su naši vaterpolisiti izgubili od Mađarske 10:12 u duelu za 3. mjesto.

KAKAV USPJEH - Mlade "AJKULE" preokretom do FINALA Svjetskog prvenstva

Subota, 22.06.2024 | 21:25

Fantastičan uspjeh postigla je danas U16 vaterpolo reprezentacija Crne Gore.

Mlade "AJKULE" u četvrtfinalu, slijedi duel sa Grčkom

Petak, 21.06.2024 | 19:04

Crnogorska U 16 vaterpolo reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva, koje se održava na Malti.

Još jedna sigurna pobjeda mladih "AJKULA" na Svjetskom prvenstvu

Srijeda, 19.06.2024 | 21:29

Još jedna pobjeda.

Svjetsko prvenstvo: Ubjedljiva POBJEDA mladih “AJKULA"

Utorak, 18.06.2024 | 15:09

U 16 vaterpolo reprezentacija Crne Gore pobjedom je počela nastup na Svjetskom prvenstvu, koje se održava na Malti.

Kuljača i Milenković na EVROPSKOM PRVENSTVU u plivanju

Ponedjeljak, 17.06.2024 | 15:02

Jovana Kuljača i Miloš Milenković imali su prve nastupe na Evropskom prvenstvu u plivanju, koje se održava u Beogradu.

PORAZ - “Ajkule” na minus pet protiv SAD

Četvrtak, 13.06.2024 | 10:16

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore je poražena u prvom kontrolnom meču protiv Sjedinjenih Američkih Država u Los Anđelesu.

Potpredsjednik VPSCG PODNIO OSTAVKU

Četvrtak, 13.06.2024 | 09:11

Potpredsjednik VPSCG Siniša Kovačević podnio je ostavku na to mjesto.

Crnogorski reprezentativac ima NOVI KLUB

Četvrtak, 06.06.2024 | 14:02

Prvi golman crnogorske vaterpolo selekcije Petar Tešanović karijeru nastavlja u Francuskoj.