Vaterpolo

Mađari oprezni pred DUEL sa "AJKULAMA": "Vidjelo se koliko je Crna Gora jaka"

Petak, 24.01.2020 | 11:26

Selektor Mađara Tamaš Marc nije iznenađen što je baš Crna Gora rival u borbi za finale (19.00).

Meč za FINALE i MEDALJU - Večeras svi uz "AJKULE" do nove POBJEDE

Petak, 24.01.2020 | 07:57

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore, večeras igra polufinale Evropskog prvenstva u Budimpešti.

"Ajkule" u borbi za MEDALJU i FINALE: "Biće sjajno igrati ovakav meč, za ovo se ŽIVI I TRENIRA"

Četvrtak, 23.01.2020 | 13:59

Vremena za slavlje zbog pobjede nad svjetskim prvakom nema – najbolji crnogorski vaterpolisti u petak će se boriti za finale Evropskog prvenstva, protiv domaćina Mađarske.

Kampanja čestitao boljem: "Bili su SJAJNI, limitirali su naše kvalitete"

Srijeda, 22.01.2020 | 21:13

Selektor vaterpolo reprezentacije Italije Alesandro Kampanja nije imao problem da čestita boljem - našim vaterpolistima, koji su danas slavili 10:8 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

Domaćin šampionata bolji od Rusije: "Ajkule" sa Mađarima u POLUFINALU!

Srijeda, 22.01.2020 | 20:18

Mađarska će biti rival crnogorskoj reprezentaciji u polufinalu Evropskog prvenstva.

Španija na penale ELIMINISALA Srbiju: Mandić i Prlainović tragičari

Srijeda, 22.01.2020 | 19:26

Vaterpolo reprezentacija Španije plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva u Budimpešti.

Drašković: "Napravili smo jedno IZNENAĐENJE, pokušaćemo da napravimo još koje"

Srijeda, 22.01.2020 | 18:07

Plasmanom među četiri najbolje selekcije Evrope, samo pola godine nakon razočaranja na Svjetskom prvenstvu i osvajanja desetog mjesta, Crna Gora je napravila neočekivan rezultat.

Marko Petković: "VELIKI REZULTAT, ovakvu atmosferu nema nijedna selekcija"

Srijeda, 22.01.2020 | 18:00

Marko Petković, jedan od heroja velike pobjede protiv Italije bio je prezadovoljan nakon meča četvrtfinala.

"Vratili ste državu u sam VRH evropskog vaterpola": Janović ČESTITAO "ajkulama" POBJEDU!

Srijeda, 22.01.2020 | 17:51

Ministar sporta i mladih Nikola Janović čestitao je našoj seniorskoj vaterpolo reprezentaciji prolaz među četiri najbolje ekipe na Evropskom prvenstvu koje se od 14. do 26. januara održava u Budimpešti.

Selektor smiruje EUFORIJU: "Moramo da ostanemo čvrsto na zemlji"

Srijeda, 22.01.2020 | 17:44

Selektor naše vaterpolo reprezentacije Vladimir Gojković smiruje euforiju nakon velike pobjede protiv Italijana.

"Vaš rezultat podsjeća na istorijske PODVIGE...": Marković čestitao vaterpolistima

Srijeda, 22.01.2020 | 17:37

Predsjednik Vlade Duško Marković čestitao je crnogorskim vateprolistima plasman u polufinale Evropskog prvenstva.

Srijeda, 22.01.2020 | 17:34

Crnogorski vaterpolisti pobijedili su Italiju 10:8 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

BRAVOOO: "Ajkule" SRUŠILE svjetskog šampiona i izborile POLUFINALE EP!!

Srijeda, 22.01.2020 | 15:15

"Ajkule" sa Italijom: "Sad dolazi ono najljepše, IDEMO BEZ STRAHA..."

Srijeda, 22.01.2020 | 10:17

Aktuelni prvaci svijeta naredni su rival "ajkula" na šampionatu Evrope u Budimpešti.

Ivović pred meč sa Italijanima: "Nadam se dobroj i neizvjesnoj utakmici"

Utorak, 21.01.2020 | 15:34

Aleksandar Ivović smatra da “ajkule” moraju da spriječe golove Italijana iz tranzicije, ako žele da se ravnopravno bore za plasman u polufinale Evropskog prvenstva.

Gojković pred Italiju: Nemamo šta da izgubimo, ulazimo u meč BEZ STRAHA

Utorak, 21.01.2020 | 13:02

Vaterpolisti Crne Gore ispunili su minimalni cilj na Evropskom prvenstvu, plasirali se u četvrtfinale, došli do kvalifikacionog turnira za odlazak na Olimpijske igre.