Vaterpolo

Mlađan Janović završio ŠAMPIONSKU KARIJERU: Ponosim se ZLATOM iz Malage, i što sam često igrao sa BRATOM

Ponedjeljak, 09.09.2019 | 13:52

"Ponosim se zlatom iz Malage, a ne bih olimpijsku medalju zamijenio ni za jednu koju sam osvojio. Ponosim se i što sam tokom karijere često igrao s bratom Nikolom, kao i time što sam bio najbolji evropski igrač 2011. godine“, jasan je Janović

ŠAMPION rekao ZBOGOM: Vaterpolista Mlađan Janović ZAVRŠIO KARIJERU

Petak, 06.09.2019 | 10:06

Proslavljeni crnogorski vaterpolista Mlađan Janović završio je dugogodišnju, izuzetno uspješnu igračku karijeru, kako reprezentativnu tako i klupsku.

Crna Gora pobijedila Srbiju za peto mjesto na EVROPSKOM PRVENSTVU

Nedjelja, 18.08.2019 | 16:39

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore osvojila je peto mjesto na Evropskom šampionatu u Tbilisiju.

EP u Gruziji: Juniori SAVLADALI Rusiju, za PETO MJESTO igraće protiv Srbije!

Subota, 17.08.2019 | 16:50

Meč sa Srbijom na programu je u nedjelju od 15.30 po našem vremenu.

Evropsko prvenstvo u Gruziji: Ništa od POLUFINALA - Juniori PORAŽENI od Mađarske

Četvrtak, 15.08.2019 | 15:37

Izabranici Petra Radanovića su poraženi danas 7:4, pa će nastaviti takmičenje borbom za plasman od 5. do 8. mjesta.

Četvrtak, 15.08.2019 | 07:20

U fantastičnoj atmosferi na otvorenom bazenu u Kotoru, oproštajni meč odigrao je dugogodišnji crnogorski reprezentativac Antonio Petrović.

"Ajkulice" pobijedile Hrvatsku i plasirale se u ČETVRTFINALE Evropskog prvenstva u Gruziji!

Srijeda, 14.08.2019 | 17:44

U17 vaterpolo reprezentacija Crne Gore plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Gruziji.

Crna Gora protiv Hrvatske u osmini FINALA

Utorak, 13.08.2019 | 15:48

Naša U17 vaterpolo reprezentacija sa drugog mjesta u grupi plasirala se u osminu finala Evropskog prvenstva.

EVROPSKO PRVENSTVO U TBILISIJU: Grčka prvi rival našim JUNIORIMA

Nedjelja, 11.08.2019 | 09:32

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore utakmicom protiv Grčke otvara Evropsko prvenstvo u Tbilisiju.

Naše AJKULICE redom RUŠILE FAVORITE: “Emocije su bile snažne, bilo je NEVJEROVATNO“

Utorak, 06.08.2019 | 10:59

Josip Rajhel podigao se visoko iznad vode i svom snagom iz korner pozicije izbacio loptu koja je završila iza leđa golmana hrvatske reprezentacije.

Crna Gora preko Hrvatske do BRONZANE medalje

Nedjelja, 04.08.2019 | 15:36

Naša vaterpolo selekcija sastavljena od igrača do 17 godina, osvojila je treće mjesto na prvenstvu Mediterana, “Komen kupu”, koje je održano u Kaljariju.

NAGRADA za srebrne "ajkulice": Marko, Đorđe, Danilo i Lazar dobili po 300 EURA

Petak, 02.08.2019 | 14:58

Predsjednik Opštine Herceg Novi Stevan Katić uručio je danas priznanja i novčane nagrade, u vrijednosti od po 300 eura, mladim vaterpolistima iz Herceg Novog koji su na nedavnom Evropskom prvenstvu do 15 godina, održanom u Bugarskoj, osvojili srebrne medalje.

Marković poručio VATERPOLISTIMA: Vi ste garancija za nove USPJEHE

Ponedjeljak, 29.07.2019 | 09:23

Predsjednik Vlade Duško Marković čestitao je U15 selekciji srebro na Evropskom prvenstvu.

Pokazali ste Evropi da ste sportska sila: Janović čestitao najmlađoj vaterpolo reprezentaciji

Nedjelja, 28.07.2019 | 20:38

Ministar sporta i mladih Nikola Janović, čestitao je najmlađoj vaterpolo reprezentaciji, srtučnom štabu i rukovodstvu Vaterpolo i plivačkog saveza Crne Gore, osvajanje srebra na Evropskom prvenstvu.

PORAZ u FINALU: Ajkulice OSVOJILE DRUGO MJESTO na Evropskom prvenstvu

Nedjelja, 28.07.2019 | 19:52

Crnogorska vaterpolo reprezentacija osvojila je drugo mjesto na Evropskom prvenstvu za igrače do 15 godina.

UZRAST DO 15 GODINA: Crna Gora u finalu Evropskog prvenstva!

Subota, 27.07.2019 | 20:31

U15 vaterpolo reprezentacija Crne Gore plasirala se u finale Evropskog prvenstva u bugarskom Burgasu!