Tenis

Određeni timovi za Lejver kup, bez PRVOG TENISERA SVIJETA Novaka Ðokovića

Srijeda, 18.09.2019 | 17:06

Prvi teniser svijeta Novak Ðoković neće igrati na Lejver kupu u Ženevi u egzibicionim mečevima Tima svijeta i Evrope.

Uoči Lejver kupa: Federer otkrio šta ga najviše impresionira kod Nadala i Đokovića

Srijeda, 18.09.2019 | 15:24

Švajcarski teniser Rodžer Federer je pred start Lejver kupa u Ženevi otkrio šta ga je najviše zadivilo kod najvećih rivala, Rafaela Nadala i Novaka Đokovića.

Novaka čeka TEŽAK ZADATAK: Da li Đoković može da sačuva PRVO MJESTO?

Utorak, 17.09.2019 | 11:35

​Najbolji teniser svijeta Novak Đoković u ponedjeljak je započeo 269. nedjelju na prvom mjestu ATP liste, ali bi tu poziciju mogao da izgubi u narednom periodu. Đoković predvodi muški tenis sa 9.865 bodova i ima samo 640 više od drugoplasiranog Rafaela Nadala (9.225).

Nole u društvu LEGENDI: I dalje vlada SVJETSKIM TENISOM, prestigao čak i Konorsa!

Ponedjeljak, 16.09.2019 | 09:20

Ispred Đokovića su samo Ivan Lendl sa 270, Pit Sampras 286 i Rodžer Federer sa 310 sedmica...

Pike ubijedio Đokovića da zaigra za Srbiju: "Mnogo sam razgovarao sa njim..."

Petak, 13.09.2019 | 18:37

Išao je u Njujork na US Open specijalno zbog razgovora sa srpskim igračem.

Povratak ŠAMPIONKE: Kim Klajsters se VRAĆA na teren sa 36 GODINA, poslije sedam godina PAUZE!

Četvrtak, 12.09.2019 | 15:51

Belgijanka se zvanično povukla 2012. godine.

Đoković prekinuo GLASINE i otkrio nove informacije o POVREDI: "Moje zdravlje je najvažniji prioritet..."

Četvrtak, 12.09.2019 | 15:15

Najbolji teniser svijeta ističe da se nada da će biti spreman za azijsku turneju.

Nikad neizvjesnija borba za PRVO mjesto na ATP listi: Pred Novakom težak put da sačuva VRH

Ponedjeljak, 09.09.2019 | 08:22

Novak Đoković i dalje drži prvo mjesto na ATP listi poslije US Opena, ali je ono sada ozbiljno ugroženo i pitanje je nedjelje kada će ga Rafael Nadal prestići na vrhu, nakon što je Španac osvojio titulu u epskom finalu protiv Danila Medvedeva poslije pet setova.

"Tenis igram zato što ga VOLIM, srećan sam što sam DIO BITKE sa Rodžerom i Novakom"

Ponedjeljak, 09.09.2019 | 07:27

Rafael Nadal je tituli na Rolan Garosu dodao i uspeh na Flašing medouzu.

Ponedjeljak, 09.09.2019 | 03:24

Nakon skoro pet sati igre, Nadal je osvojio US Open.

EPSKO FINALE: Nadal poslije skoro PET SATI igre slomio otpor Medvedeva i OSVOJIO US Open!

Ponedjeljak, 09.09.2019 | 00:18

Španski teniser Rafael Nadal, novi je šampion US Open-a.

Sa samo 19 godina: Andresku savladala Serenu Vilijams i osvojila PRVU GREND SLEM titulu

Nedjelja, 08.09.2019 | 09:32

Bjanka Andresku, devetnaestogodišnjakinja iz Kanade, osvojila je prvu Grend slem titulu, pošto je u finalu US opena savladala Serenu Vilijams – 6:3, 7:5.

Nadal oduševio publiku na US openu: Loptica sa terena pravo u komentatorsku kabinu

Subota, 07.09.2019 | 18:59

Španac Rafael Nadal ima mnogo razloga za zadovoljstvo ovih dana jer je izborio plasman u finale US opena.

Nadal u FINALU US Open-a: U nedjelju će igrati za svoj 19 GREND SLEM!

Subota, 07.09.2019 | 08:32

Rafael Nadal će u nedJelju 8. septembra protiv Rusa Danila Medvedeva imati priliku da osvoji US Open po četvrti put.

Serena Vilijams "razbila" Svitolinu za FINALE US Open-a i IZJEDNAČILA REKORD Kris Evert!

Petak, 06.09.2019 | 08:54

Serena Williams se plasirala u finale US Opena rutinskom pobjedom nad Elinom Svitolinom.

Nadal BEZ MILOSTI prema Argentincu: Španac bez izgubljenog seta do POLUFINALA US Open-a

Četvrtak, 05.09.2019 | 07:29

Španski tenser, Rafael Nadal plasirao se u polufinale US opena.