Utorak, 20.02.2024 | 18:08
IZVOR: nova.rs

Severini je vraćeno starateljstvo nad sinom, a sada ima još jedan razlog za slavlje: Prisjetila se trenutka kad je rodila Aleksandra i obratila mu se dirljivim riječima

Dvadesetak dana nakon što je u javnosti odjeknula odluka o tome da je Vrhovni sud Hrvatske pjevačici Severini Vučković oduzeo starateljstvo nad sinom Aleksandrom, došlo je do promjene odluke.




Foto: BHRT - Radiotelevizija Bosne i Hercegovine, Youtube screenshot

Naime, sada je odlučeno da se starateljstvo dijeli između majke i oca, biznismena Milana Popovića.

Pjevačica je ovu vijest i potvrdila, a danas je za nju iz još jednog razloga veoma važan datum. Njenom sinu je danas rođendan.

„Prije 12 godina u Splitu je pao snijeg… Moj Tomica je od mene iz porodilišta otišao na proslavu svog rođendan kod Graše. Zaspala sam oko 20:00h i rekla: ‘Nemojte me buditi’. U 21:05h probudio me doktor i rekao: ‘Severina, vrijeme je, idemo u rađaonicu’. U bunilu sam uzela mobilni da javim mami. Na mobilnom je bila poruka Tomice: ‘Ajmo, hani, hopsa, hopsa, pa da Aleksandar i ja slavimo zajedno'“, napisala je ona uz fotografiju sa sinom i svojim menadžerom Tomicom Petrovićem.

„U 23:05h se rodio najljepši anđeo na svijetu, a ja sam postala najsretnija žena na svijetu. Srećan rođendan, sine… i tebi, hani“, dodala je ona.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Žuti meteoalarm u Crnoj Gori zbog najavljenog jakog vjetra, lokalnih nepogoda i visokih temperatura

Utorak, 21.07.2026 | 12:27

Zavod za hidrometeorologiju i seizmologiju saopštio je da je danas na teritoriji cijele Crne Gore na snazi žuti meteoalarm zbog najavljenog jakog vjetra, mogućih lokalnih nepogoda i visokih temperatura, posebno u centralnim i južnim predjelima.

Izabrana najgora postava Svjetskog prvenstva

Utorak, 21.07.2026 | 12:11

Logično, u centru pažnje na nedavno završenom Svjetskom prvenstvu našli su se fudbaleri koji su oduševili publiku.

Sudar dva vozila na izlazu iz Bara

Utorak, 21.07.2026 | 10:50

Saobraćajna nezgoda dogodila se jutros na izlazu iz Bara prema Ulcinju, prije tunela Ćafe.

Na Aerodromu Podgorica uhapšeni ruski državljani sa falsifikovanim francuskim boravišnim dozvolama

Utorak, 21.07.2026 | 10:25

Na Aerodromu Podgorica uhapšeni su M.T. (45) i R.G. (21), državljani Rusije, zato što su pokušali da otputuju za Milano sa falsifikovanim francuskim boravišnim dozvolama, saopšteno je iz Uprave policije.

Stari aerodrom i Tuški put bez vode zbog kvara na vodovodnoj mreži

Utorak, 21.07.2026 | 09:56

Stari aerodrom i Tuški put su bez vode, saopšteno je iz podgoričkog preduzeća Vodovod i kanalizacija.

Smederevo: Dječak se utopio na bazenu

Utorak, 21.07.2026 | 09:50

Dječak 2021. godište, utopio se oko 18.30 na bazenu u Smederevu, u akva parku Jugovo, potvrđeno je RTS-u u Policijskoj upravi Smederevo.

Strahinja Koprivica osuđen na osam i po godina robi

Utorak, 21.07.2026 | 09:48

Nikšićanin Strahinja Koprivica prvostepeno je u Višem sudu u Podgorici osuđen na osam i po godina robije, a nakon odluke mu je produžen pritvor.

OpenAI će obavještavati roditelje kada tinejdžerima zabrani korišćenje ChatGPT-a zbog nasilnog sadržaja

Utorak, 21.07.2026 | 09:31

OpenAI uvodi novu sigurnosnu mjeru prema kojoj će roditelji i staratelji biti obaviješteni ako njihovom tinejdžeru bude ukinut pristup ChatGPT-u zbog kršenja pravila koja se odnose na prijetnje ili nasilno ponašanje.

Milatović: Berane može biti pokretač ekonomskog preporoda sjevera

Utorak, 21.07.2026 | 09:08

Berane može biti pokretač ekonomskog preporoda sjevera, poručio je predsjednik Crne Gore Jakov Milatović.

Mandić: Berane zaslužuje veću i konkretniju pažnju državnih institucija

Utorak, 21.07.2026 | 09:05

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić uputio je čestitke rukovodstvu Opštine, Skupštine opštine, kao i svim građanima i građankama Berana povodom Dana opštine, poželjevši im da praznik provedu u zdravlju, miru i zajedništvu.