Utorak, 27.02.2024 | 11:12
IZVOR: kolektiv.me

Počela prodaja karata za koncert MARIJE ŠERIFOVIĆ: "Jedva čekam druženje! Ljubav dolazi u Podgoricu!"

Prodaja karata za koncert pop zvijezde Marije Šerifović, koji će se održati 6. aprila u Bemax Areni u Podgorici u okviru turneje DOLAZI LJUBAV, počela je juče!




Foto: YouTube screenshot/Marija Serifovic

Zainteresovani mogu kupiti karte za tribinu i parter preko servisa gigstix.me i na Tobacco S Press prodajnim mjestima u svim većim gradovima Crne Gore, dok se prodaja VIP ulaznica obavlja u kafeu Sport Pub u centru Podgorice. 

Podsjetimo, regionalna turneja DOLAZI LJUBAV, koja nosi naziv Marijinog poslednjeg albuma i pjesme koju je posvetila sinu Mariu, počinje 8.marta koncertom u Zagrebu u Areni Zagreb, nastavlja sa koncertom u Podgorici u Bemax Areni 6. aprila, u Slavonskom brodu u Dvorani Vijuš 10. aprila, dok je u Skoplju 2. novembra u Areni Boris Trajkovski. O datumima koncerata ostalih većih gradova publika će biti naknadno obaviještena. 

Šerifović je omiljena pjevačica među crnogorskom publikom, koja je imala priliku da se upozna sa njenim nesvakidašnjim talentom i emocijom zahvaljujući nastupima i pobjedom na festivalu Pjesma mediterana u Budvi prije dvije decenije, a onda na brojnim koncertima širom zemlje gdje se nesebično davala kroz pjesmu, tako da ne čudi veliko interesovanje za njen koncert u glavnom gradu. 

Nekadašnja evrovizijska pobjednica ne krije zadovoljstvo što će konačno održati u Podgorici veliki solistički koncert:

- Jedva čekam druženje! Imali smo fantastičan koncert za Novu godinu u Budvi, ali ono što vam spremamo 6. aprila će biti potpuno neponovljivo! Ljubav dolazi u Podgoricu! 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Ovo su nove cijene goriva

Utorak, 02.06.2026 | 08:16

Ministarstvo energetike i rudarstva saopštilo je da će od ponoći litar Eurosupera 98 biti skuplji za jedan cent, dok će Eurodizel biti jeftiniji za tri centa.

Vučić o zakonu koji su usvojili crnogorski poslanici: To nije samo falsifikat istorije, već poruka Srbiji i srpskom narodu

Utorak, 02.06.2026 | 08:38

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je reagovao na informacije da je Skupština Crne Gore usvojila dopune Zakona o statusu potomaka Dinastije Petrović Njegoš u kojima je ostala formulacija o „nasilnoj aneksiji“ Crne Gore 1918. godine.

Popović: Vladajuća većina po običaju neozbiljna, odugovlačenjem svjesno koče rješavanje krize koju su sami izazvali

Ponedjeljak, 01.06.2026 | 18:12

Opozicija je saopštila da je odgovor vladajuće većine na platformu za prevazilaženje političke krize neozbiljan i neodgovoran, ocjenjujući da bi dalje odugovlačenje dijaloga značilo produžavanje krize i usporavanje evropskog puta Crne Gore, te pozvala vlast da prihvati ponuđena rješenja radi političke stabilnosti i ubrzanja eurointegracija.

Zečević: Može DNP-ov kandidat, ali da ne talasaju i ne ruše Mujovića

Utorak, 02.06.2026 | 09:05

Jedan od lidera koalicije Za budućnost Podgorice Radoš Zečević saopštio je da Nova srpska demokrtaija (NSD) nema ništa protiv da kandidata za predsjednika Skupštine Glavnog grada da Demokratska narodna partija (DNP) sa kojom tvore ovaj politički subjekt, ali uz uslov da ne „talasaju”.

Dajković: Policija privodi naše članove zbog guslarskih pjesama, komunizam se vratio na velika vrata

Ponedjeljak, 01.06.2026 | 15:37

Slobodna Crna Gora najoštrije osuđuje današnji skandalozni pritisak Uprave policije na naše funkcionere i članove koje pozivaju na informativne razgovore zbog pjevanja guslarske pjesme na saboru u Pljevljima, saopštio je predsjednik te stranke, Vladislav Dajković.

Zirojević Spajiću: Patološki lažovi i kriptoprevaranti nas neće zaustaviti da budemo brana neofašizmu i neonacizmu

Utorak, 02.06.2026 | 14:47

Poslanik Evropskog saveza u Skupštini Crne Gore Nikola Zirojević, kazao je da taj savez ništa neće zaustaviti da budu brana fašizmu i neonacizmu.

Stari udžbenici i sveske ponovo na reciklaži od 12. juna

Utorak, 02.06.2026 | 14:50

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija u saradnji sa udruženjem „Roditelji“ i preduzećem „Deponija“ d.o.o. i ove godine organizuje akciju pod sloganom „Znanje nije za bacanje – reciklirajmo udžbenike“. Prikupljanje starih udžbenika, svezaka i papira biće organizovano u školama 12, 13. i 15. juna.

Novi projekat Grad teatra i Gradskog pozorišta: Predstava "Krađa, prekrađa i nekrađa"

Utorak, 02.06.2026 | 14:45

U prostorijama JU „Grad teatar“ Budva danas je potpisan ugovor o koprodukcijskoj saradnji između JU „Grad teatar“ Budva i JU „Gradsko pozorište“ Podgorica za realizaciju predstave „Krađa, prekrađa i nekrađa“, po tekstu i u režiji Vide Ognjenović.

Ivanović sa ambasadorom Estonije: Potvrđeni prijateljski i saveznički odnosi dvije države

Utorak, 02.06.2026 | 14:37

Potpredsjednik Vlade za vanjske i evropske poslove dr Filip Ivanović primio je u oproštajnu posjetu nerezidentnog ambasadora Estonije u Crnoj Gori sa sjedištem u Budimpešti, Raula Tomasa. Tokom susreta potvrđeni su izuzetno prijateljski i saveznički odnosi dvije države, utemeljeni na zajedničkim evropskim i evroatlantskim vrijednostima, saopšteno je iz Vlade Crne Gore.

Kineski turoperatori: „Crna Gora postaje sve zanimljivija kineskim turistima, planiramo da je uključimo u naše programe“

Utorak, 02.06.2026 | 14:25

Nacionalna turistička organizacija Crne Gore (NTO CG) učestvovala je na sajmu turizma ITB China 2026, jednom od najznačajnijih turističkih događaja za kinesko tržište, koji je održan od 26. do 28. maja u Šangaju. Nastup Crne Gore realizovan je u okviru zajedničkog štanda Evropske komisije za putovanja (ETC).

Zabrana loženja vatre na otvorenom u Podgorici do kraja oktobra

Utorak, 02.06.2026 | 14:14

Služba zaštite i spašavanja Glavnog grada saopštila je da je, shodno naredbi gradonačelnika, od 1. juna do 30. oktobra 2026. godine na snazi zabrana loženja i upotrebe vatre na otvorenom prostoru na teritoriji Podgorice.

Šarec: Ultimatumi nijesu dobro rješenje, dogovor o izmjenama Ustava neophodan

Utorak, 02.06.2026 | 14:08

Stalni izvjestilac Evropskog parlamenta za Crnu Goru Marjan Šarec poručio je za TVCG da politički akteri moraju postići dogovor kada su u pitanju buduće izmjene Ustava, navodeći da vjeruje da će do kompromisa na kraju doći.

Rasprava o aerodromima: Abazović osporava koncesiju; Spajić: Najmanje milijardu eura direktnih finansijskih benefita za državu

Utorak, 02.06.2026 | 14:06

Lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović traži pojašnjenje u vezi sa procesom davanja aerodroma pod koncesiju.  

Makron na poziv Milatovića u četvrtak u Crnoj Gori

Utorak, 02.06.2026 | 14:05

Predsjednik Francuske Emanuel Makron boraviće u četvrtak, 4. juna 2026. godine, u zvaničnoj posjeti Crnoj Gori, na poziv predsjednika Crne Gore Jakova Milatovića, saopšteno je iz Milatovićevog Kabineta.

Spajić: Iz DPS-a tvrdili da EU namješta duvansku aferu, zbog opozicije smo izgubili 4,6 miliona

Utorak, 02.06.2026 | 13:53

Predsjednik Demokratske partije socijalista DPS Danijel Živković od premijera  Crne Gore Milojka Spajićaje tražio odgovor na pitanje o održivosti penzionog sistema. On je kazao da je premijerova ekonomska politika uništila životni standard građamna.