Utorak, 02.04.2024 | 13:08
IZVOR: b92.net

Poznata glumica o ZDRAVSTVENOM PROBLLEMU - "Spremam se za ODLAZAK" (VIDEO)

Glumica Šenon Doerti je u svom podkastu Let's Be Clear otkrila potresne detalje o svojim planovima.




Foto: YouTube screenshot/ Entertainment Tonight

Šenon Doerti se već godinama bori sa karcinomom dojke, a sada je otkrila kako želi da se riješi svojih stvari kako bi svojoj majci olakšala nakon što umre.

"Moj prioritet u ovom trenutku je moja mama. Znam da će joj biti teško ako umrem prije nje. Budući da će joj biti tako teško, želim da joj olakšam neke stvari. Ne želim da nakon toga zatekne stvari kojima se mora baviti. Ne želim da ima četiri skladišne ​​jedinice pune namještaja", rekla je glumica.

Zbog toga je počela sa pregledanjem svih svojih stvari kako bi znala šta želi da donira, a šta da proda. Nedavno je otišla i na svoje imanje u Tenesiju kako bi spakovala stvari i zvanično označila odustajanje od svog sna da jednog dana tamo ima konja.

"Dakle, bili smo u Tenesiju i tamo sam se pakovala. Bilo je jako teško i jako emotivno jer sam se osjećala kao da odustajem od svog sna da izgradim to imanje, da izgradim kuću za sebe i kuću za moju mamu i da zatim proširim sve", objasnila je.

"Pakovala sam se i počela da plačem... Osjećala sam se kao da odustajem od sna. Šta je to značilo za mene? Je li to značilo da sam odustala od života? Mama mi je govorila da ne moram to da radim, a ja sam rekla - moram", rekla je glumica kroz suze.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Velika nostalgija Njemaca za Angelom Merkel, ali da li je tokom njene vladavine bilo baš bajno?

Srijeda, 27.05.2026 | 09:59

Dok je Njemačka suočena sa dubokom političkom i ekonomskom krizom, društvenim mrežama i medijima širi se neočekivani kult ličnosti bivše njemačke kancelarke Angele Merkel.  

Šćepanović: Nećemo dozvoliti da istina o ubistvu Duška Jovanovića ostane skrivena

Srijeda, 27.05.2026 | 10:51

Na 22. godišnjicu ubistva Duška Jovanovića, direktor Uprave policije Lazar Šćepanović poručio je da država ostaje odlučna da do kraja rasvijetli ovaj zločin, naglašavajući da Crna Gora duguje istinu porodici Jovanović, ali i svim građanima koji vjeruju u pravdu i vladavinu prava.

Knežević: Nećemo dozvoliti prinudnu upravu

Srijeda, 27.05.2026 | 13:25

Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević poručio je da neće dozvoliti uvođenje prinudne uprave u Podgorici i da će naći sve mehanizme da grad ne bude paralizovan. Knežević je kazao da su u DNP-u bili u pravu i kada je u pitanju državna vlast, kao i vlast u Podgorici.

Arteta menadžer sezone u Premijer ligi

Srijeda, 27.05.2026 | 10:25

Očekivano, nakon osvajanja titule, Mikel Arteta dobio je nagradu za menadžera sezone Premijer lige za 2025/26.

Božović: Duško Jovanović je ubijen jer je znao previše

Srijeda, 27.05.2026 | 10:31

Dvadeset i dvije godine nakon ubistva Duška Jovanovića, najveća sramota Crne Gore nije samo to što nalogodavci nijesu otkriveni, već što postoje ozbiljne sumnje da je tadašnja država svjesno dozvolila da čovjek koji je razotkrivao šverc cigareta, veze vlasti sa kriminalnim strukturama i djelovanje mafije bude ostavljen bez zaštite i praktično prepušten egzekutorima. Duško Jovanović nije ubijen slučajno. Ubijen je jer je govorio i pisao ono što mnogi nijesu smjeli, kazao je poslanik Socijalističke narodne partije Bogdan Božović.

Festival pozorišta za djecu u Danilovgradu: "Tesla", ulični teatar i radionice obilježili treći dan

Četvrtak, 28.05.2026 | 09:32

Treći dan Festivala pozorišta za djecu u Danilovgradu protekao je u znaku raznovrsnog programa za djecu i mlade koji je izveden na nekoliko lokacija. Najmlađa publika je juče imala priliku da pogleda dvije pozorišne predstave, isprati nove nastupe uličnog teatra, kao i da učestvuje u čitalačkoj radionici na otvorenom.     

Budva želi izjednačenje, Jadran M:Tel juri brejk

Četvrtak, 28.05.2026 | 09:21

Večeras drugi meč finala prvenstva Crne Gore za vaterpoliste  

Milović: Morsko dobro i resorni ministar vode otvoreni rat protiv Budve

Četvrtak, 28.05.2026 | 09:04

Morsko dobro i resorni ministar vode otvoreni rat protiv Budve, ocijenio je generalni sekretar DPS-a i poslanik Nikola Milović.  

EPCG i Opština Nikšić obezbijedili obroke za 200 ugroženih građana

Četvrtak, 28.05.2026 | 08:55

U restoranu Željezare uskoro će početi svakodnevna podjela toplih obroka za najmanje dvjesta socijalno ugroženih stanovnika Nikšića. To je juče saopšteno, prilikom predstavljanja projekta "Nikšić brine – Program obroka sigurnosti".  

Rasvijetljen pokušaj ubistva u Nikšiću, identifikovan osumnjičeni

Četvrtak, 28.05.2026 | 08:32

Službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić, u saradnji sa Višim državnim tužilaštvom u Podgorici, rasvijetlili su pokušaj ubistva u decembru prošle godine u Nikšiću i identifikovali osumnjičenog S.N. (22) iz Nikšića kao direktnog izvršioca, saopšteno je iz Uprave policije.  

Nikolić iz Tirane: Crna Gora mora ostati pouzdan saveznik NATO-a i predvodnik evropske politike u regionu

Četvrtak, 28.05.2026 | 08:26

Crna Gora mora ostati pouzdan saveznik NATO-a i predvodnik evropske politike u regionu, kazao je šef Kluba poslanika DPS-a u Skupštini Crne Gore, Andrija Nikolić, koji je učestvovao na Globalnom bezbjednosnom forumu „Partnerstvo SAD–Evropa i nezamjenljiva uloga NATO-a“ u Tirani, gdje je govorio o značaju očuvanja evropske i evroatlantske perspektive Crne Gore i regiona Zapadnog Balkana.  

BiH: Dodik planira da tuži Evropsku uniju

Četvrtak, 28.05.2026 | 08:21

Nakon kontinuiranih napada na Kancelariju visokog predstavnika (OHR) i Kristijana Šmita, lider SNSD-a Milorad Dodik je sada najavio da planira pokrenuti pravni spor ni manje ni više nego protiv, Evropske unije (EU), javlja klix.ba.  

Vremenska prognoza - ČETVRTAK donosi OVE temperature

Srijeda, 27.05.2026 | 21:59

Tokom prijepodneva pretežno sunčano, a na sjeveru umjereno oblačno uz uslove za ponegdje slabu kišu.

Patrijarh Porfirije sjutra u Podgorici

Srijeda, 27.05.2026 | 21:10

U organizaciji Mitropolije crnogorsko-primorske sjutra, 28. maja, u Podgorici će biti održano veliko duhovno sabranje povodom dolaska Patrijarha srpskog Porfirija i arhimandrita Jefrema, igumana manastira Vatoped sa Svete Gore Atonske.

Rubio: Ebola se mora zaustaviti prije nego što stigne u SAD

Srijeda, 27.05.2026 | 21:32

Sjedinjene Američke Države moraju spriječiti da ijedan slučaj ebole uđe u zemlju iz Demokratske Republike Kongo, gdje je epidemija do sada oboljela 900 ljudi, a sumnja se na 220 smrtnih slučajeva, rekao je u srijedu američki državni sekretar Marko Rubio.