Nedjelja, 07.04.2024 | 09:19
IZVOR: b92.net

Dženifer Lopez uložila BOGATSTVO u projekat koji je postao predmet ISMIJAVANJA

Dženifer Lopez uložila je 20 miliona dolara u projekat u koji je vjerovala, ali veoma brzo sve je krenulo nizbrdo te je glumica postala predmet ismijavanja.




Foot: YouTube screenshot/Jennifer Lopez 

Nakon godinu dana napornog rada, sve je postalo predmet ismijavanja, a ona meta bezbrojnih šala na internetu.

Kako je sve pošlo po zlu i šta to znači za slavnu Džej Lo?

Malo kome je proteklih mjeseci mogla promaći promocija albuma "This is Me… Now" koji je Dženifer Lopez reklamirala gotovo agresivnom kampanjom, govoreći o njemu gdje god i kad god je stigla. Upravo ovaj album trebao je biti novi vrhunac njene karijere. 

Naime, svijet je već dugo doživljava prvenstveno kao glumicu, ali još i više kao klasičnu holivudsku zvijezdu o kojoj se uglavnom govori u kontekstu ljubavnih odnosa, razmirica i nezaobilaznih modnih kombinacija.

U novi album, film i dokumentarnu seriju, ona je uložila 20 miliona dolara, posebno za snimanje pratećeg dokumentarca (‘The Greatest Love Story Never Told’) u kojem je zabilježila čitav proces nastanka ovog dugotrajnog i mukotrpnog projekta.

Upravo ova dokumentarna serije trebala je biti vrhunac koji će produbiti simpatije javnosti i u trenu rasprodati ulaznice za njene nadolazeće koncerte.

Njen album ocijenjen je kao prosječan, film je bio naširoko kritikovan, prodaja ulaznica za koncerte ispod svih očekivanja, a dokumentarac je postao nepresušan izvor inspiracije za komične "mimeove" i viralne pošalice.

Lopez je naišla na ogromno negodovanje i ismijavanje od strane javnosti koja u njenom filmu vidi tek jeftini pokušaj "normalizovanja" kroz prikazivanje trenutaka iz djetinjstva i raznih pokušaja da se pokaže kao "obična djevojka iz Bronksa". Što joj, čini se, nimalo nije pošlo za rukom.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Službenice MUP-a osumnjičene da su protivzakonito izdavale dozvole za nabavku oružja

Četvrtak, 05.03.2026 | 08:18

Policija je podnijela krivične prijave protiv tri osobe zbog sumnje da su izvršile krivično djelo zloupotreba službenog položaja, saopšteno je iz Uprave policije.

Zaposlene žene u prosvjeti dobijaju po 100 eura za 8. mart

Četvrtak, 05.03.2026 | 08:50

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija donijelo je odluku da ove godine, povodom 8. marta – Međunarodnog dana žena, svim zaposlenim ženama u obrazovno-vaspitnim ustanovama bude isplaćena jednokratna novčana naknada u iznosu od 100 eura.

Mještani Botuna zamrzavaju proteste, traže da se rasvijetli paljenje mašine na gradilištu

Četvrtak, 05.03.2026 | 08:12

Mještani Botuna odlučili su da do daljnjeg zamrznu proteste protiv izgradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda u tom naselju. Odluka je donijeta na sinoćnjem zboru mještana.

Đoković lansirao novu tehnologiju: "Zbog toga i dalje igram"

Četvrtak, 05.03.2026 | 08:59

Teniser Novak Đoković govorio je na konferenciji za medije uoči Indijan Velsa.

Potvrđeni prvi slučajevi ptičjeg gripa kod domaće živine u Crnoj Gori

Četvrtak, 05.03.2026 | 09:57

U Crnoj Gori potvrđen je prvi slučaj avijarne influence, odnosno ptičjeg gripa, kod domaće živine na dva gazdinstva, u opštinama Nikšić i Bijelo Polje. Virus visoko patogene avijarne influence tipa H5N1 potvrđen je 4. marta 2026. godine, objavila je danas Uprava za bezbjednost hrane.

Sjutra pretežno sunčano i toplo - PETAK donosi OVE temperature

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:50

Pročitajte vremensku prognozu za petak.

Vujović: Vlada da bira između podrške Evropskoj uniji ili Demokratama

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:42

Čelnici bezbjednosnog sektora, uhvaćeni u brutalnom obmanjivanju demokratske javnosti vezano za izmjene zakona o unutrašnjim poslovima i ANB, i danas nastavljaju jednako tvrdoglavo i pored jasnih navoda i upozorenja Delegacije EU, naveo je na mreži X predsjednik SDP i jedan od lidera Evropskog saveza Ivan Vujović.

Zirojević: Iz EK pozvali Milatovića i Spajića da povuku izmjene Zakona o unutrašnjim poslovima

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:34

Poslanik Socijaldemokrata (SD) Nikola Zirojević kazao je da opozicija ima informacije da je predsjedniku države Jakovu Milatoviću i premijeru Milojku Spajiću stigao poziv iz Evropske komisije da povuku sa dnevnog reda Skupštine Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o unutrašnjim poslovima. Pitanje je, kazao je on u emisiji "24 sata" na Televiziji E, da li će to imati uticaja na njih, ili će, kaže, nastaviti da dovode u pitanje evropski put Crne Gore.  

Pet iznenađujuće zdravih konzerviranih namirnica, uvrstite ih u svakodnevnu ishranu

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:24

Konzervirana hrana je jeftina, praktična i dugo traje. Međutim, često se smatra manje zdravom od svježe hrane. Istina je da se neki hranjivi sastojci mogu izgubiti tokom procesa konzerviranja, kada se hrana zatvori u hermetički zatvorenu posudu i zagrijava na visoku temperaturu kako bi se uništile sve bakterije.

Drecun: Crna Gora će sigurno osjetiti ekonomske posljedice sukoba na Bliskom istoku

Četvrtak, 05.03.2026 | 21:04

Ekonomski analitičar Predrag Drecun kaže da mi jesmo daleko od sukoba ali da treba da pokušamo da se ne dijelimo ko je za Trampa, ko za Iran zbog toga što imamo ranjivu ekonomiju.  

Sjutra otvaranje: Crna Gora prvi put na Zimskim paraolimpijskim igrama, Šibalić jedini predstavnik

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:54

Svečanom ceremonijom u Arena di Verona sjutra će biti otvorene Zimske paraolimpijske igre u Milano i Kortina d’Ampeco.

Lekić: To što je rat sa Iranom stigao do EU je poseban alarm; očigledno je da je Iran potcijenjen vojno

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:38

Bivši diplomata Miodrag Lekić kazao je da je puno nepoznanica koliko će se širiti, kakav će biti ishod rata sa Iranom, te da nije napravljen precizan plan, jer se ne shvata šta je prvobitni cilj.

Adžić: Hapšenje Đukanovića predstava koja je trebalo da bude pokrivalica za propuste u sektoru bezbjednosti

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:30

Adžić je kazao da je hapšenje Đukanovića djeluje kao predstava koja je trebalo da bude "pokrivalica" za brojne propuste u bezbjednosnom sektoru.

Evropska komisija predstavila neformalne ideje o prijemu novih država u EU, članice “rezervisane”

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:14

Evropska komisija je predstavila državama članicama Evropske unije niz ideja o tome kako pristupiti članstvu budućih država u evropski blok, piše Radio Slobodna Evropa (RSE).

Arakči: Iran spreman za kopnenu invaziju SAD, nema pregovora ili prekida vatre

Četvrtak, 05.03.2026 | 20:06

Iranski ministar spoljnih poslova Abas Arakči izjavio je da je Iran spreman za eventualnu kopnenu invaziju Sjedinjenih Američkih Država i odbacio mogućnost pregovora sa Vašingtonom, navodeći da Teheran nije tražio prekid vatre uprkos napadima SAD i Izraela.