Srijeda, 10.04.2024 | 17:14
IZVOR: dan.online

Disciplinska komisija FSCG: Budućnost KAŽNJENA sa 14.200 EURA

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore kaznila je Budućnost za propuste u mečevima sa Jedinstvo Francom, Mornarom i Petrovcem.




Foto: fscg.me

Iz crnogorske kuće fudbala su saopštili da je šampion Crne Gore kažnjen novčano, ukupno sa 14.200 eura, što po mečevima izgleda ovako:

-novčana kazna u iznosu od 4.500 eura zbog upotrebe pirotehničkih sredstava od strane navijačke grupe „Varvari“ na utakmici 25. kola Meridianbet 1.CFL između Jedinstvo Franca i Budućnosti

-novčana kazna u iznosu od 4.700 eura zbog upotrebe pirotehničkih sredstava od strane navijačke grupe „Varvari“ na utakmici 26. kola Meridianbet 1.CFL između Mornara i Budućnosti

-novčana kazna u iznosu od 5.000 eura zbog slabe organizacije i upotrebe pirotehničkih sredstava od strane navijačke grupe „Varvari“ na utakmici 27. kola Meridianbet 1. CFL između Budućnosti i Petrovca.

„Disciplinci“ su novčano kaznili i Sutjesku i to sa 3.300 eura zbog upotrebe pirotehničkih sredstava od strane navijačke grupe „Vojvode“ na utakmici 26. kola Meridianbet 1.CFL protiv Dečića. Sa 1.100 eura sankcionisan je Dečić. Tuzani će se 700 eura morati da plate zbog slabe organizacije meča sa Sutjeskom, a 400 eura zbog zanemarivanja obaveza koje proističu iz Pravilnika i drugih propisa FSCG na utakmici 18. kola Prve kadetske lige protiv Sutjeske.

Novčanom kaznom kažnjena su još dva prvoligaša – Jedinstvo Franca i Mornar. Bjelopoljci i Barani su sankcionisani zbog slabe organizacije mečeva protiv Budućnosti.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Cigarete će poskupjeti najmanje 40 centi?

Utorak, 16.12.2025 | 15:04

Ukoliko Skupština usvoji vladin Predlog izmjena i dopuna Zakona o akcizama, paklica cigareta će u 2026. godini poskupjeti najmanje 40 centi, dok bi u 2027. i 2028. godini cijena rasla po 60 centi.

Vuković-Kuč: Promocija nacionalizma i šovinizma neće zaustaviti naše članstvo u EU

Utorak, 16.12.2025 | 13:38

Poslanica Demokratske partije socijalista, Aleksandra Vuković Kuč, komentarisala je incident u kom je vandalizovana ambasa Bosne i Hercegovine u Podgorici.

Pripremite idealnu slavsku trpezu!

Utorak, 16.12.2025 | 13:37

Zavirite u našu slavsku akciju i izaberite najpoželjnije proizvode po povoljnim cijenama.

PREPORUKA DANA: Dostavica.me olakšava uživanje – Posni specijaliteti Marende stižu na vašu adresu

Utorak, 16.12.2025 | 13:51

Topli, sočni i pažljivo pripremljeni posni specijaliteti iz restorana Marenda sada mogu da stignu pravo na vaš sto – sve zahvaljujući platformi Dostavica.me koja spaja uživanje u vrhunskim specijalitetima sa brzinom online porudžbine. Bilo da ste na poslu ili kod kuće i  jednostavno želite da preskočite kuvanje, vaša omiljena posna jela iz Marende mogu da stignu do vas brzo, svježa i spremna da osvoje vaše čulo ukusa.

Gorčević: Veliki dan za Crnu Goru i EU, spremni smo da zatvorimo ostala poglavlja

Utorak, 16.12.2025 | 13:23

Na današnjoj međuvladinoj konferenciji, Crna Gora je zatvorila pet pregovaračkih poglavlja. U pitanju su poglavlja koja se odnose na privredno pravo, slobodu kretanja kapitala, pravo osnivanja preduzeća, poljoprivredu, ruralni razvoj i ribarstvo, saopštila je ministarka evropskih poslova, Maida Gorčević.

Vraneš: Obnova kapele na Lovćenu kruna duhovne obnove Crne Gore

Srijeda, 17.12.2025 | 12:30

Predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš kazao je da nije slučajno što se upravo u Pljevljima započinje ciklus predavanja o obnovi Lovćenske kapele, jer taj grad, kako je naveo, danas simbolizuje slobodu u Crnoj Gori.

Sporazum Udruženja multiple skleroze i ToMontenegro: Povratne avio karte za 50 EURA i tokom 2026. godine

Srijeda, 17.12.2025 | 12:20

Udruženje multiple skleroze Crne Gore potpisalo je ugovor sa nacionalnim avio-prevoznikom ToMontenegro, kojim se članovima Udruženja omogućava kupovina povratnih avio karata na relacijama Podgorica–Beograd–Podgorica i Tivat–Beograd–Tivat po cijeni od 50 eura.

Dodik ostaje predsjednik SNSD-a

Srijeda, 17.12.2025 | 11:31

Osnovni sud u Banjaluci odbacio je predlog CIK-a BiH da Milorad Dodik bude izbrisan iz registra kao predsjednik SNSD-a.

Debitantu se ne daju veće šanse protiv crnogorskog teškaša

Srijeda, 17.12.2025 | 11:22

Milenko Kićo Stamatović se vraća u oktagon poslije više od godinu dana pauze.

UP - Oduzet Audi RS7 koji se potražuje u Njemačkoj

Srijeda, 17.12.2025 | 11:10

"Službenici Sektora granične policije su na graničnom prelazu Debeli Brijeg kontrolisali državljanina Republike Turske A.K. (38) koji je upravljao vozilom marke Audi, model RS7, njemačkih registarskih oznaka, a za koje je utvrđeno da je u vlasništvu drugog lica", saopšteno je iz Uprave policije.

Boljević: U Pljevljima pomogli da 1.600 domaćinstava i 15 zgrada primijeni mjere energetske efikasnosti

Srijeda, 17.12.2025 | 11:05

Direktor Eko fonda Draško Boljević istakao je da se situacija sa zagađenjem vazduha u zimskim mjesecima ponavlja iz godine u godinu, ali da se trude da izađu u susret svim građanima koji traže subvencije za ugrađivanje mjera energetske efikasnosti. Što se tiče Pljevlja, 1.600 domaćinstava je apliciralo u prvom ciklusu i 15 stambenih zgrada.    

Nikšić: Optužni predlog protiv osumnjičenog za seksualno uznemiravanje djeteta

Srijeda, 17.12.2025 | 10:50

Državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću podnio je Osnovnom sudu u tom gradu optužni predlog protiv B.M. zbog krivičnog djela seksualno uznemiravanje, saopšteno je iz tog tužilaštva.

Sin Roba Rajnera optužen za ubistvo roditelja

Srijeda, 17.12.2025 | 10:40

Nik Rajner (32) optužen je nakon što su Rob Rajner i njegova supruga Mišel Singer Rajner pronađeni mrtvi u porodičnoj kući u Los Anđelesu u nedelju.

Žakelj: Svako ko zna malo košarku, vidio je šta se desilo – kriterijum u završnici nije bio isti

Srijeda, 17.12.2025 | 10:31

Trener "plavih" čestitao igračima na borbi.

Kontrole na novootvorenom putnom pravcu Bijelo Polje – Berane: Četiri osobe uhapšene zbog prekoračenja brzine

Srijeda, 17.12.2025 | 10:30

Četiri osobe su uhapšene zbog prekoračenja brzine na djelovima puta gdje je dozvoljena brzina ograničena na 50 km/h, saopšteno je iz Uprave policije.