Četvrtak, 18.04.2024 | 12:11
IZVOR: n1.info.rs

Glumac Metju Mekonahi OTKRIO ko je zaslužan za njegovu USPJEŠNU KARIJERU - "Učinili su me BOLJIM"

Metju Mekonahi tvrdi da je očinstvo pozitivno uticalo na njegovu karijeru.




Foto: YouTube screenshot/ On Demand Entertainment

U intervjuu za časopis „People“ otkrio je da mu je trenutak kada je postao otac pomogao da postane bolji glumac i pripovjedač.

„Znam da su me moja djeca učinila boljim umjetnikom i glumcem. Djeca uvijek prvi put vide stvari. Njihova pitanja su bezazlena. Dođem kući s posla i četvorogodišnjak me pita šta sam danas radio. Tako sam postao bolji pripovjedač jer ne mogu da kažem baš o čemu se radi, nije primjereno godinama“, rekao je.

Djeca su ga inspirisala da istražuje nove projekte. Kaže da je nakon što je postao otac shvatio da nikada nije radio na seriji ili filmu koji bi bio prikladan za djecu ili se fokusirao na njih.

„Kada postanete roditelj, šta gledate? Uglavnom ono što gledaju vaša djeca. Tako sam shvatio da nikada nisam bio dio animiranog filma, i volim da pozajmljujem glas“, dodao je Mekonahi.

Tako je 2016. godine prihvatio ulogu u animiranom filmu Sing, nakon čega je uslijedio nastavak 2021. godine.

„To je nešto što sam uradio za djecu i za dijete u svima nama“, zaključio je on.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Koncert Jakova Jozinovića 3. oktobra u Podgorici

Srijeda, 22.04.2026 | 19:48

Najpopularniji mladi izvođač u regionu Jakov Jozinović održaće koncert u Mtel dvorani Morača u Podgorici 3. oktobra.  

EPCG i Masdar osnivaju zajedničko preduzeće

Srijeda, 22.04.2026 | 19:53

Elektroprivreda Crne Gore (EPCG), crnogorska nacionalna elektroenergetska kompanija i Abu Dhabi Future Energy Company PJSC - Masdar, globalni lider u oblasti čiste energije, postigli su dogovor o osnivanju zajedničkog preduzeća sa vlasničkim udjelom 50/50 u cilju razvoja velikih projekata iz oblasti obnovljive energije u Crnoj Gori.

Koliko zarađuju predsjednici država regiona

Srijeda, 22.04.2026 | 19:37

Pitanje predsjedničkih plata često izaziva značajnu pažnju javnosti, posebno zbog velikih razlika između njihovih primanja i prosječnih plata građana, piše Vecernji.hr.

Adžović: Vladavina prava i evropske integracije ključ za nove investicije u regionu

Srijeda, 22.04.2026 | 19:10

Ministarka javnih radova Majda Adžović učestvovala je na panelu „Gdje se kapital susreće sa ambicijom: Investiranje u Jadranski region“, održanom u okviru Adria Future Summit, gdje je predstavila investicione potencijale Crne Gore i razvojne perspektive Jadranskog regiona.

Vuković: Poslanici da diplome o završenim studijama učine javnim

Srijeda, 22.04.2026 | 19:21

Potpredsjednik DPS-a i poslanik u Skupštini Ivan Vuković objavio na X mreži da je kao rezultat današnje diskusije u Parlamentu, sa kolegom poslanikom PES-a Uglješom Uroševićem pokrenuo inicijativu prema poslanicima/poslanicama s idejom da se njihove diplome o završenim osnovnim/specijalističkim studijama učine javnim .

Šahmanović: Crna Gora je krenula putem energetske tranzicije“

Srijeda, 22.04.2026 | 18:50

Tivat je danas, otvaranjem Adria Future Summit 2026 u Porto Montenegru, postao mjesto susreta regionalnih i međunarodnih lidera, investitora, predstavnika institucija i donosilaca odluka koji će tokom naredna tri dana razgovarati o energetici, investicijama, inovacijama i održivoj budućnosti regiona, saopštilo je Ministarstvo energetike i rudarstva.  

Košta: Radna grupa ključna prekretnica; Kos: Jasno priznanje napretka

Srijeda, 22.04.2026 | 19:02

Predsjednik Evropskog savjeta Antonio Košta čestitao je Crnoj Gori na odluci o uspostavljanju Radne grupe za izradu pristupnog Ugovora.

Medvjed priredio urnebesne scene spasiocima u SAD-u: Morali ga nakratko omamiti kako bi ga spustili s drveta

Srijeda, 22.04.2026 | 18:09

Stanovnici Albanija u Njujorku imali su neobičnog posjetitelja u ranim jutarnjim satima, i to mladog crnog medvjeda koji se smjestio visoko na drvetu u blizini Druge avenije i ulice Rajmo.

Satler: Veliki korak ka EU, bravo Crna Goro

Srijeda, 22.04.2026 | 17:50

Dobre vijesti stižu iz Brisela – države članice Evropske unije danas su dale zeleno svjetlo za formiranje radne grupe koja će raditi na izradi Ugovora o pristupanju Crne Gore,  kazao je šef Delegacije EU u Crnoj Gori Johan Satler.  

„Šta se iza brda valja“: Trampov ambasador u NATO-u kaže da je vrijeme za novo poglavlje Srbije i NATO-a, a Dodik neutralan

Srijeda, 22.04.2026 | 18:36

U autorskom tekstu za beogradsku „Politiku“, američki ambasador pri NATO-u Metju G. Vitaker iznio je viziju budućih odnosa, ističući da je došlo vrijeme za novu eru saradnje zasnovanu na zajedničkoj istoriji i strateškim interesima.