Ponedjeljak, 22.04.2024 | 21:47
IZVOR: klix.ba

Američki glumac OTKRIO - Želio sam da unajmim čovjeka koji bi me UBIO"

Američki glumac Đankarlo Espozito nedavno je otkrio da je htio unajmiti plaćenog ubicu da ga ubije.




Foto: YouTube screenshot/Team Coco

Naime, američki glumac koji je najpoznatiji po ulozi u seriji "Breaking Bad", u emisiji "Jim&Sam" je otkrio da je želio to uraditi zbog svoje porodice.

Budući da se nalazio u lošoj finansijskoj situaciji, svojim ubistvom je želio riješiti finansijsko pitanje. Plan je bio da se dio novca od životnog osiguranja proslijedi njegovoj porodici.

"Moje razmišljanje je bilo: 'Hej, dobiješ li životno osiguranje ako neko počini samoubistvo? Dobijaju li oni hljeb?' Moja supruga nije imala pojma zašto je to pitam. Onda sam počeo spletkariti. Kada bih dobio nekoga ko bi me ubio, moja porodica bi dobila osiguranje. Imao sam četvero djece. Htio sam da imaju život", objasnio je.

On je istakao da je to bilo 2008. godine i da je u to vrijeme bio u iskušenju. Srećom, prestao je o tome razmišljati nakon što je shvatio kako će njegova smrt uticati na djecu.

"Tada sam počeo misliti da to nije održivo jer bi bol koju bih im prouzrokovao trajala doživotno, a postojala bi i trauma koja bi samo produžila generacijsku traumu od koje se pokušavam odmaknuti. Svjetlo na kraju tunela bio je sniamnje serije 'Breaking Bad'", naveo je glumac.

Espositova najznačajnija uloga neočekivanog narkobosa Gusa Fringa započela je kao gostujuća u drugoj sezoni popularne serije, prije nego što je postao redovni glumac. Nakon "Breaking Bada", Esposito je reprizirao ulogu u seriji "Better Call Saul", a imao je i nezaboravne nastupe u "The Mandalorian", "The Boys" i "Dear White People".

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

U saobraćajnoj nesreći na Goliji stradao dječak, povrijeđene tri osobe

Utorak, 07.07.2026 | 11:28

Petnaestogodišnjak je ispao iz automobila, koji se prevrnuo u saobraćajnoj nesreći na Goliji. Tri osobe su povrijeđene, od kojih jedna teže.

Ovaj rezultat na Vimbldonu niko nije očekivao

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 19:55

Italijanski teniser Flavio Koboli nadigrao je Aleksa de Minora u osmini finala Vimbldona.

"Zavod za zapošljavanje postupa isključivo u skladu sa zakonom i poziva na jedinstvo i tumačenje propisa"

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 20:00

Zavod za zapošljavanje Crne Gore odbacuju navode Sindikata ZZZCG i granskog Sindikata uprave i pravosuđa CG da postupaju protivzakonito ili diskriminatorno, te da sve u vezi sa prestanak radnog odnosa zaposlenih sprovode se isključivo u skladu sa važećim propisima.

Evropska komisija se oglasila zbog EES sistema: Najavljene promjene zbog gužvi na granicama

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 21:07

Portparol Evropske komisije Markus Lamer izjavio je danas na redovnoj konferenciji na medije da Komisija uvodi dodatnu fleksibilnost i podršku članicama Evropske unije u primeni sistema EES kako bi se ublažile, kako je naveo, privremene gužve na granicama.

Cijene na Vimbldonu šokirale: Za bocu popularnog pića i preko 100 eura

Ponedjeljak, 06.07.2026 | 21:23

Utoku je najprestižniji teniski turnir na svijetu – Vimbldon. Osim što nije jednostavno ni jeftino doći do ulaznica za mečeve, posjetioci moraju da izdvoje i dosta novca za hranu i piće kada uđu u kompleks sa terenima.

Siner nadigrao Štrufa za polufinale, među četiri i Koko Gof

Utorak, 07.07.2026 | 17:55

Maksimalnom pobjedom u tri seta protiv Njemca Jana-Lenarda Štrufa - 7:5, 7:6, 6:3, prvi teniser svijeta Janik Siner plasirao se u polufinale Vimbldona i samo ga dva koraka dijele od odbrane titule.   

Vučić: Na vlast došli isti ili još gori od predstavnika Đukanovićevog režima

Utorak, 07.07.2026 | 17:43

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić ocijenio je da je rasprava o statusu srpskog jezika u Crnoj Gori bila očekivana, navodeći da ga razvoj događaja nije iznenadio.

Spajić: Zajedno do istorijskog cilja

Utorak, 07.07.2026 | 16:44

Pozdravljamo odluku praktično svih poslanika Skupštine Crne Gore da pokrenu proces izmjene Ustava, izmjene koja je jedna od posljednjih u nizu pregovora sa EU, saopštio je premijer Milojko Spajić.

Opština Pljevlja sufinansira kupovinu školskih rančeva za buduće prvake

Utorak, 07.07.2026 | 19:09

Roditelji budućih prvaka moći će da ostvare pravo na sufinansiranje u iznosu do 50 eura za kupovinu školskog ranca u knjižarama na području Pljevalja.

Da li je preporučljivo psima tokom toplih dana davati kockice leda?

Utorak, 07.07.2026 | 18:58

Prilikom toplotnih valova, stručnjaci pojašnjavaju da li je psima preporučljivo davati kockice leda.

Perić: Gdje je logika da se Skupština ne pita o brisanju Radosava Ljumovića iz naziva Narodne biblioteke?

Utorak, 07.07.2026 | 15:55

Predsjednik Skupštine Glavnog grada Srđan Perić saopštio je, u razgovoru za Media Biro, da je u ponedjeljak tražio od Narodne biblioteke „Radosav Ljumović“ dostavljanje kompletne dokumentacije u vezi sa odlukom o brisanju Radosava Ljumovića iz naziva te gradske ustanove.  

Tonali novi fudbaler Totenhema

Utorak, 07.07.2026 | 18:35

Ukupna vrijednost mogla bi da dostigne 100 miliona funti, što predstavlja novi rekord londonskog kluba.

Ronaldo: Portugal je prije Kristijana imao nula trofeja

Utorak, 07.07.2026 | 18:24

Kristijano Ronaldo sinoć je odigrao posljednju utakmicu na Svjetskom prvenstvu u karijeri, pošto je s Portugalom eliminsan od Španije u osmini finala.

Tramp stigao u Tursku, na aerodromu ga lično dočekao Erdogan

Utorak, 07.07.2026 | 18:12

Američki predsjednik Donald Tramp doputovao je u utorak u Ankaru, gdje se održava dvodnevni samit lidera NATO-a. Na aerodromu Esenboga dočekao ga je turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan, što odmah signalizira izuzetnu važnost ove posjete.

Crna Gora zabilježila rast SDI, ali u posljednjih pet godina nedostaju produktivne investicije

Utorak, 07.07.2026 | 17:23

Crna Gora je od 2015. do 2025. godine zabilježila značajan priliv stranih direktnih investicija (SDI), ali je u posljednjih pet godina uočljiv nedostatak produktivnih investicija koje stvaraju dugoročnu dodatnu vrijednost za crnogorsku ekonomiju i društvo.