Četvrtak, 02.05.2024 | 15:01
IZVOR: b92.net

Britni Spirs se ZVANIČNO RAZVELA, evo kome će PRIPASTI IMOVINA

Slavna pjevačica Britni Spirs je poslije devet mjeseci okončala brakorazvodnu parnicu sa bivšim suprugom.




Foto: YouTube screenshot/ E! News

Sudski dokumenti otkrili su da su Britni Spirs i Sem Asgari zvanično razvedeni i da su se pridržavali predbračnog ugovora.

Pjevačica, koja ima veliki broj obožavalacai važi za jednu od najvećih estradnih zvijezda s početka 21. veka, čuvala je razni nakit i druge lične stvari, kao i zaradu koju je ostvarivala prije, tokom i poslije vjenčanje. Dodatna imovina će se podijeliti u skladu sa predbračnim ugovorom.

Dokumenti su juče predati sudu u Los Anđelesu, a tu je još jedan mali korak kojim će papiri postati zvanični kada ih sudija potpiše.

"Britni okreće novi list, a priče o njenom bankrotu su smješne i očigledno lažne. Iako uživa u luksuznim putovanjima kao rezultat svoje teško stečene slobode, sklopila je veliki ugovor o knjizi i dugo će profitirati od toga. Samo nebo je granica u pogledu moći njene zarade, uključujući autorskaa prava na memoare "Žena u meni", rekao je izvor za Page Six.

Razvod je okončan sporazumno, dijelom i zbog tog ugovora.

Podsjetimo, izvori su prošlog avgusta potvrdili da je par raskinuo zbog tvrdnji da je Britni Spirs, koja je nedavno okončala važan sudski spor, navodno prevarila supruga. Asgari je pokušao da ponovo pregovara o uslovima predbračnog ugovora, ali nije uspio. On je istog mjeseca podnio zahjtev za razvod, zbog "nepomirljivih razlika".

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

ODT: Zadržan zbog SUMNJE da je ZAPALIO tri vozila u Zeti

Četvrtak, 30.10.2025 | 17:31

Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici odredilo je zadržavanje lica D.A. zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo izazivanje opšte opasnosti.

Evo kako da se vratite u FORMU nakon POROĐAJA - Tri savjeta za GUBITAK kilograma

Četvrtak, 30.10.2025 | 17:12

Povratak u formu nakon porođaja često predstavlja izazov za mnoge majke. Zato je najvažnije da tijelu date dovoljno vremena za oporavak prije nego što počnete sa zahtjevnim vježbama i promjenama u ishrani.

Sigurnost prioritet - Otkazan zabavni TENISKI šou u kojem je trebalo da učestvuju Đoković i Cicipas

Četvrtak, 30.10.2025 | 17:02

Teniski turnir u Atini počinje u nedjelju, ali događaj, koji je trebalo da mu prethodi – otkazan je.

Od legende do tradicije: Evo zašto su BUNDEVE postale zaštitni znak Noći vJeštica

Četvrtak, 30.10.2025 | 16:41

Rezanje zastrašujućih ili smješnih lica u velike, narančaste bundeve postalo je neizostavan deo proslave Noći vještica.

Venera ulazi u Škorpiju - Tri horoskopska znaka će imati karmički SUSRET do 30. novembra

Četvrtak, 30.10.2025 | 16:21

Venera, planeta koja simbolizuje ljubav, mijenja znak 6. novembra i ulazi u misterioznu Škorpiju. Planeta ljubavi donijeće zanimljive susrete za Škorpije, Rakove i Ribe.

Ćinćur: Premijer opet IGNORIŠE pitanja poslanika

Četvrtak, 30.10.2025 | 16:07

Po starom maniru, Premijer opet ignoriše pitanja poslanika, odgovara na pitanja koja su mu prijatna, zaobilazi ona druga, saopštila je poslanica Posebnog kluba poslanika Radinka Ćinćur, povodom situacije u kojoj premijer ignoriše pitanja poslanika.

Zenka: Prijetnje upućene Fejziću su zapravo UPUĆENE svim pripadnicima islamske vjeroispovesti

Četvrtak, 30.10.2025 | 15:47

Poslanik u Skupštini Crne Gore i predsjednik Demokratske Unije Albanaca (DUA) Mehmet Zenka saopštio je da on i njegova partija najoštrije osuđuju prijetnje upućene reisu Islamske zajednice Crne Gore, Rifatu Fejziću.

Spajić: U Crnoj Gori NEMA stotinu hiljada Turaka, već 13.506 hiljada sa ODOBRENIM BORAVKOM

Četvrtak, 30.10.2025 | 15:43

U Crnoj Gori boravi 13.506 državljana Turske sa odobrenim privremenim ili stalnim boravkom, kazao je premijer Milojko Spajić u odgovoru na pitanje poslanice Socijalističke narodne partije Slađane Kaluđerović.

Raspisan TENDER za sanaciju i adaptaciju Centralnog depoa Narodnog muzeja na Cetinju

Četvrtak, 30.10.2025 | 15:34

Ministarstvo javnih radova raspisalo je javnu nabavku za sanaciju i adaptaciju Centralnog depoa u Vladinom domu - JU „Narodni muzej”, Cetinje, procijenjene neto vrijednosti 502.221,84 eura.

Spajić: Predlažem da sjednica Vlade o koncesiji za aerodrome bude SNIMANA i OTVORENA

Četvrtak, 30.10.2025 | 15:18

Premijer Milojko Spajić istakao je, odgovarajući na pitanja predstavnika poslaničkih klubova na posebnoj sjednici Skupštine Crne Gore, da imamo istorijsku šansu da zemlju uvedemo u EU 2028. godine a da do kraja 2026. godine zatvorimo sva poglavlja u pregovorima o pristupanju.