Srijeda, 08.05.2024 | 08:54
IZVOR: Nova.rs

FOTO - Poslije 15 godina fotografisan sa djecom koju je usvojio u braku sa Nikol Kidman: Sada je jasno u kakvim su odnosima

Glumac Tom Kruz svojevremeno je bio u braku sa koleginicom Nikol Kidman, a sa njom je usvojio dvoje djece - sina Konora i ćerku Izabelu.




Foto: YouTube screenshot/ Sunrise

Izabela danas ima 31 godinu, dok je Konor dvije godine mlađi, a više puta pisalo se o tome da su njih dvoje u lošim odnosima sa majkom budući da su, nakon razvoda roditelja, stali na očevu stranu.

I sama Nikol je govorila o tome, a mnogima nije bilo jasno ni u kakvim je odnosima Tom sa djecom, budući da su posljednji put zajedno viđeni u javnosti 2009. godine na jednoj fudbalskoj utakmici u Los Anđelesu.

Ipak, krajem prošle godine na društvenim mrežama je objavljena fotografija na kojoj su Tom, Izabela i Konor u društvu legende NFL-a Derika Bruksa i još nekoliko ljudi. Fotografiju je na svom nalogu objavio Derik, a mnogi su komentarisali to da je očigledno da je Kruz u dobrim odnosima sa svojom usvojenom djecom dok sa ćerkom Suri koju je dobio u braku sa Kejti Holms nema nikakav odnos.

Foto: officialdbrooks55, Instagram screenshot

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Zbog požara ZATVOREN PUT Podgorica – Danilovgrad

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 21:47

Zbog širenja požara u mjestu Sadine trenutno je zatvoren put Podgorica – Danilovgrad, saopšteno je iz OKC-a Uprave policije.

UHAPŠENE dvije osobe: Sumnjiče se za ugrožavanje sigurnosti zaposlenog u NP Skadarsko jezero

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 21:07

Dva lica osumnjičena da su na štetu zaposlenog u NP Skadarsko jezero počinila KD ugrožavanje sigurnosti.

General Vuksanović OBIŠAO PRIPADNIKE VCG i vatrogasne ekipe u Piperima

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 21:00

Načelnik Generalštaba Vojske Crne Gore, brigadni general Miodrag Vuksanović, obišao je danas pripadnike Vojske Crne Gore i vatrogasne ekipe civilnih institucija koji zajednički djeluju na gašenju požara u Piperima, saopšteno je iz resornog ministarstva.

Kako da BEZBJEDNO koristite prenosivu bateriju tokom visokih temperatura?

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 20:44

Budite na oprezu.

Klub odbornika DPS Podgorice: Umjesto što prima Vučićevu MILOSTINJU, Vlada hitno da uputi ZAHTJEV za pomoć NATO-a u gašenju požara

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 20:27

Uprkos tome što se država guši u dimu, usljed požara koji bjesne na više lokacija, Vlada Crne Gore na čelu sa Milojkom Spajićem još uvijek nije uputila zahtjev za pomoć NATO-a, saopštio je Klub odbornika DPS Podgorice.

PET TRIKOVA za kuhinju: Nema nereda, sve je kao iz časopisa

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 20:21

Otkrijte pet brzih i praktičnih trikova za savršeno sređenu kuhinju bez trošenja puno vremena. Urednost i red lako postaju dio vaše svakodnevice!

Policija radi na IDENTIFIKACIJI osoba koje su objavile Spajićev i Milatovićev broj telefona

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 19:55

Uprava policije preduzima intenzivne mjere i radnje na identifikaciji lica odgovornih za objave brojeva telefona predsjednika Crne Gore Jakova Milatovića i premijera Crne Gore Milojka Spajića na društvenoj mreži "X", saopšteno je iz Uprave policije.

U utorak stiže kanader iz Hrvatske, helikopter iz Srbije već na terenu

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 19:51

Gašenje požara na teritoriji Crne Gore od sjutra će pomagati i kanader iz Hrvatske, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.

Tri godine BEZ ODGOVORA: Cetinjani POZIVAJU GRAĐANE da zapale svijeće za žrtve iz Medovine

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 19:09

Cetinjani koji na Kruševom ždrijelu mjesecima blokiraju saobraćaj zahtijevajući odgovornost nadležnih za dvije tragedije u kojima je stradalo njihovih 23 sugrađana pozvali su građane Crne Gore da sjutra na treću godišnjicu od kada je u Medovini ubijeno deset osoba, dođu ispred Lovćenske Vile kako bi zajedno otišli u to naselje i zapalili za njih svijeće.

Koncert Luke Radovića 21. avgusta u dvorištu Kuslevove kuće

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 18:43

Koncert crnogorskog pjevača, kompozitora i aranžera Luke Radovića, održaće se u četvrtak, 21. avgusta, u 21 čas, u dvorištu Kuslevove kuće u Podgorici.