Ponedjeljak, 20.05.2024 | 11:30
IZVOR: nova.rs

Da li je se sjećate? Saša Popović poznatoj voditeljki dao otkaz, zbog lapsusa koje je pravila uživo u programu

Lijepa voditeljka Ljubinka Buba Dobrosavljev je 2011. godine vodila prestižno muzičko takmičenje „Zvezde Granda“, a njen partner na sceni bio je Vlada Stanojević.




Foto: YouTube screenshot/Zvezde Granda

Voditeljka je imala veliki kiks tokom finalne večeri u beogradskoj Areni, a Saša Popović je tada odlučio da Bubi, zbog lapsusa koje je pravila, da otkaz. On je tada Vladi Stanojeviću ukazao povjerenje kao jedinom od voditelja Granda, ali su već sljedeće sezone kao voditeljski par na binu izašli Milan Mitrović i Ana Sević.

„Osim što je u gotovo svakoj rečenici koristila riječ superfinale, konstantno je griješila, a vrhunac se dogodio kad je pomiješala brojeve kandidata, zbog čega se jedan od roditelja pojavio iza scene i nasrnuo na Vladu pitavši zašto je „onoj glupači“ dao mikrofon, a onda se požalio i Saši Popoviću“, rekao je izvor blizak produkciji tada, pisali su domaći mediji.

„Ako je tako, neka im je sa srećom. Još uvijek nisam razgovarala sa Sašom Popovićem o budućem angažmanu, a inače je koncept emisije da se svake godine mijenjaju voditelji, tako da to nije ništa čudno“, rekla je Buba tada.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Navijači BiH izviždali himnu Srbije

Nedjelja, 30.11.2025 | 21:29

Himna Republike Srbije „Bože pravde" u sarajevskoj Skenderiji dočekana je večeras uz velike zvižduke i pogrdna skandiranja sa tribina, piše Pobjeda. 

Slavković: Pokazali smo drugu energiju

Nedjelja, 30.11.2025 | 21:17

Crna Gora je uspjela da se podigne nakon teškog poraza od Portugala i na kraju da slavi protiv Rumunije.

Remi u derbiju, Arsenal zadržao distancu u odnosu na pratioce

Nedjelja, 30.11.2025 | 20:35

Situacija u vrhu Premijer lige nije se bitnije promijenila poslije derbija 11. kola – Čelzi i Arsenal su na ,,Stemford bridžu“ remizirali 1:1.

Monstat: Izdato 265 građevinskih dozvola

Nedjelja, 30.11.2025 | 13:54

Crnoj Gori je u trećem kvartalu izdato 265 građevinskih dozvola i prijava radova, pokazuju podaci Ministarstva prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine.

Papović: Crnogorsko-američka saradnja tokom sedamdesetih i početkom osamdesetih

Nedjelja, 30.11.2025 | 13:46

Tekst povodom 120 godina od uspostavljanja crnogorsko-američkih odnosa

Uhapšena dva stranca, osumnjičena za 14 krivičnih djela, pronađeno 8.000 eura i falsifikovana dokumenta

Nedjelja, 30.11.2025 | 13:35

Podgorička policija identifikovala je i uhapsila državljanina Srbije E.H. (46) i Sjeverne Makedonije B.S. (39) kojima se na teret stavlja 14 krivičnih djela počinjenih na teritoriji Glavnog grada.

Ivanović: Moramo popraviti odbranu i nametnuti bržu igru protiv Rumunije

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:46

Spoljna linija košarkaša Crne Gore na gostovanju Rumuniji biće pod velikim opterećenjem, posebno uz odsutne igrače. Glavni cilj je zaustaviti Derona Rasela.

Evropi prijeti da ostane bez vode zbog klimatskih promjena

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:26

Veliki djelovi evropskih rezervi vode se iscrpljuju, otkriva nova analiza naučnika sa Univerzitetskog koledža u Londonu, urađena na osnovu satelitskih podataka prikupljenih u posljednje dvije decenije.

Đurašković pozvan u Vašington na Molitveni doručak

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:13

Gradonačelnik Prijestonice Cetinje Nikola Đurašković pozvan je da prisustvuje Molitvenom doručku, koji će biti održan početkom februara iduće godine u Vašingtonu.

Mikijelj: Opština Budva nije odgovorila ni na jednu inicijativu za saradnju

Nedjelja, 30.11.2025 | 12:02

Odgovarajući na optužbe predsjednika Opštine Budva Nikole Jovanovića da JPMD ne vodi računa o obali, direktor Morskog Dobra Mladen Mikijelj kazao je da ni na jednu inicijativu za saradnju i sprovođenje investicija Opština Budva nije ni odgovorila.