Petak, 24.05.2024 | 14:29
IZVOR: novosti.magazin.rs

Rijetko ko zna da je otac Tee Tairović poznati umjetnik: "Pisao je Luisov posljednji album"

Tea Tairović rijetko govori o privatnom životu, pa je tek sada rekla ko su joj roditelji




Foto: Youtube screenshot/AmiG Show

Pjevačica Tea Tairović za kratko vrijeme je uspjela da zauzme svoje mjesto na estradnom nebu i izgradi zavidnu muzičku karijeru, a malo ko zna da su njeni roditelji, takođe, veoma cijenjeni.

NJen otac Zoran Tairović je akademski slikar. Bavio se i komponovanjem i režijom, a takođe je i doktor nauka, a kako Tea kaže, talenat za umjetnost je upravo od njega naslijedila.

- Sada rijetko slikam, ali cio taj spisak mojih umjetničkih talenata je na mog oca. Imam i njegov karakter. Tata takođe piše pjesme. Pisao je prelijepe pjesme i pisao je posljednji album za Luisa, pijre nego što je stradao. Volim da slušam te demoe koje je Luis trebao da otpjeva. Te pjesme bi jako zaživjele da su ugledale svjetlost dana. Na mamu sam povukla izgled. Mama je ekstrovernija od mene i ženstvenija - rekla je Tea u emisiji "Ceca šou"

Sa druge strane, Tea ne krije ni koliko je vezana za svoju majku, Božicu Malević, koja se godinama bavila voditeljskim poslom.

– Mamu pitam za sve i za karijeru i za odnose sa ljudima, kolegama, za ljubavne probleme. Ona uvijek najbolje zna. Mama mi se miješa i u ljubavne odnose (smijeh). Dobro, pretjerujem malo, ne miješa se baš u sve, ali uvijek mi je bitno ono što mi kaže, sugeriše mi ako neko nije dobar za mene ili mi skrene pažnju ako se ponašam loše. Za sve što kaže, ispostavi se da je bila u pravu – priznala je Tea svojevremeno.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Nišavić: Podnosim ostavku ako ne počne gradnja kolektora

Petak, 19.12.2025 | 10:14

Ako se u predviđenom roku ne obezbijede uslovi za početak gradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda, izvršni direktor podgoričkog Vodovoda Aleksandar Nišavić najavljuje da će podnijeti ostavku. On ističe da ne može dozvoliti da naporan rad tima koji realizuje projekat bude zanemaren zbog manipulacija pojedinaca, piše Dan.

Brnabić odgovorila Crnogorcima: Marović vam trn u oku, a teritorije koje ste uzeli priznavanjem KiM?

Petak, 19.12.2025 | 13:52

Predsjednica Skupštine Srbije Ana Brnabić odgovorila je oštro na kritiku iz Crne Gore o neizručivanju Svetozara Marovića.

Još 12 krivičnih prijava protiv osumnjičenih za lažne obrazovne isprave

Petak, 19.12.2025 | 10:14

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija podnijelo je još 12 krivičnih prijava Osnovnom državnom tužiocu u Podgorici zbog osnovane sumnje da su lica dostavila lažne i neistinite obrazovne isprave za koje se u postupku priznavanja inostrane obrazovne isprave te nadležne ustanove utvrdile da iste nisu vjerodostojne javne isprave.

Knežević: Spreman sam da preuzmem Podgoricu odmah nakon ostavke Mujovića – za tri mjeseca rješavam ključne probleme i odlazim

Petak, 19.12.2025 | 13:26

Lider Demokratske narodne partije Milan Knežević saopštio je da je spreman da, u slučaju ostavke aktuelnog gradonačelnika Saše Mujovića, istog dana preuzme funkciju gradonačelnika Podgorice, uz jasnu i vremenski ograničenu obavezu da u roku od tri mjeseca riješi ključne probleme Glavnog grada, uključujući i pitanje izgradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda.

UP: Pronađene lažne policijske uniforme, oduzeta vozila, sumnja se da je spriječeno krivično djelo

Petak, 19.12.2025 | 11:50

Uprava policije saopštila je da su sproveli pojačane aktivnosti na kontroli pripadnika organizovanih kriminalnih grupa i operativno interesantnih osoba - pronađene su lažne policijske uniforme, telefon sa kripto zaštitom, podesni predmeti namijenjeni savlađivanju i razbijanju fizičkih prepreka, dok su oduzeta i tri vozila.

Knežević na slavi kod Vučića: Nijesmo pričali o Botunu, samo o skadarskom krapu

Petak, 19.12.2025 | 21:57

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, objavio je na društvenim mrežama da je lider DNP-a Milan Knežević došao kod njega na slavu.

Ministarstvo spoljnih poslova Srbije osuđuje odluku Bahama da prizna Kosovo

Petak, 19.12.2025 | 21:29

inistarstvo spoljnih poslova Srbije (MSP) saopštilo je večeras da osuđuje odluku Bahama da prizna nezavisnost Kosova, 121. zemlje svijeta koja je to učinila.

Ferguson bez uvijanja: Junajtedu treba još decenija do titule

Petak, 19.12.2025 | 21:17

Fudbaleri Mančester junajteda posljednji put su se domogli titule prvaka Engleske 2013. godine, u sezoni kada je ekipu sa klupe predvodio legendarni Aleks Ferguson.

Stojović: Od DPS-a za obnovu nezavisnosti zaslužniji i LSCG i novinari i intelektualci i Matica crnogorska

Petak, 19.12.2025 | 21:00

Za obnovu nezavisnosti Crne Gore mnogo su zaslužniji Liberalni savez Crne Gore i mnogi pojedinci i organizacije nego Demokratska partija socijalista.

Čarapić: Cilj većine u radnoj grupi za izradu medijskih zakona bio da DPS preuzme AMU

Petak, 19.12.2025 | 20:42

Poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Vasilije Čarapić komentarisao je na društvenoj mreži X izjavu predstavnice NVO sektora i čelnice NVO Foruma progres, Bojane Jokić. On je tom prilikom rekao da Jokić najavljuje da će na konkursu za člana AMU kandidat biti iz reda DPS-a.

Dijaspora poslala preko 11 milijardi, Crnoj Gori 345 miliona

Petak, 19.12.2025 | 20:35

Dijaspora je 2024. godine u zemlje regiona poslala ukupno 11,3 milijarde eura.

Vujović: Staje li naše tužilaštvo u zaštitu četničkog i ustaškog pokreta?

Petak, 19.12.2025 | 20:26

Lider Socijaldemokratske partije i jedan od čelnika Evropskog saveza Ivan Vujović komentarisao je to što je policija po nalogu tužilaštva pozvala autore transparenta istaknutog na današnjem skupu na Gorici.

Smolović: Očekujem pozitivan odgovor od Vlade na zahtjev za manje račune za struju

Petak, 19.12.2025 | 20:17

Bijelo Polje još nije dobilo odgovor Vlade i Elektroprivrede o zahtjevu za zimski popust od 50 odsto na struju. Predsjednik opštine Petar Smolović kaže da vjeruje u pozitivan ishod, jer je riječ o hitnoj mjeri u borbi protiv zagađenja vazduha koje trpe građani, prenosi RTCG.

EK: Crna Gora nastavila da usklađuje viznu politiku sa EU, broj neusklađivanja smanjen sa 15 na devet

Petak, 19.12.2025 | 19:34

Crna Gora je tokom 2024. i 2025. godine ostvarila napredak ka daljem usklađivanju sa listom zemalja kojima je potrebna viza EU.

Vlada prihvatila predlog da Šćepanović bude direktor policije

Petak, 19.12.2025 | 19:32

Vlada je prihvatila predlog da Lazar Šćepanović bude izabran za direktora Uprave policije u punom mandatu, potvrđeno je Portalu RTCG.