Subota, 25.05.2024 | 21:19
IZVOR: Mediabiro

Lepa Brena: Nadam se da će Podgorica ponovo biti pravi centar velikih i spektakularnih koncerata

Pred početak velikog koncerta muzičke dive Lepe Brene u SC Morača u Podgorici, pjevačica se obratila novinarima, te za večeras najavila nezaboravan provod.




Foto: MediaBiro

“Jedva mogu da sakrijem uzbuđenje zato što sam konstatovala da jako dugo nisam bila u Podgorici, veoma sam srećna što večeras imam koncert. Za Podgoricu smo pripremili jedan specijalan program gdje ćemo obuhvatiti pjesme koje  smo pjevali za ovih više od 40 godina. Potrudili smo se da ovo bude jedan veoma poseban koncert. Mi smo spremni i očekujemo da uživate i pjevate sa nama sve ove pjesme koje su vanvremenske i koje su napravljene u specijalnim aranžmanima”, navela je Lepa Brena.

Brena je istakla da joj je veliko zadovoljstvo što je dio oživljavanja SC Morače kao mjesta održavanja velikih koncerata koji su produkcijski na svjetskom nivou.

“Iskreno se nadam da će Podgorica ponovo biti jedan pravi centar velikih i spektakularnih koncerata i da ćete imati priliku da gledate sve vaše pjevače, i one starije i one iz mlađe generacije, te da bude za svakoga po nešto", poručila je diva.

KOMENTARI (2)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Kamenko
25.05.2024 22:36

Naplati dobro taj koncert i neka ti široka priča .

6 6
dado
27.05.2024 11:49

Bio sam nakoncertu u SC ,,Moraca ,, u subotu veče .Svjetska scena , vrhunsko ozvučenje .Brena i njeni gosti , plesači , scenski efekti moram priznati svjetski nivo. Brena je žena koja prkosi godinama .Stajlinzi za ocjenu 10 Bravo za Brenu

1 0

Milović: Postoji li plan Vlade da zaštiti građane od novog talasa poskupljenja?

Nedjelja, 08.03.2026 | 10:32

Svijet je ušao u novu energetsku krizu, a investiciona banka Goldman Sachs upozorava da bi cijena nafte mogla preći 100 dolara zbog blokade pomorskog saobraćaja kroz Hormuški moreuz, ključnu rutu za globalnu distribuciju nafte, saopštio je poslanik Demokratske partije socijalista (DPS) Nikola Milović.

Dukaj: Rodna ravnopravnost kao zakonska obaveza države

Nedjelja, 08.03.2026 | 10:20

Piše: mr Maraš Dukaj, ministar javne uprave

"Lavice" žele da poprave utisak protiv Island

Nedjelja, 08.03.2026 | 10:13

Rukometašice Crne Gore danas (18.00) dočekuju Island u "Bemaks areni"

Berane: Podnijete krivične prijave zbog posredovanja u prostituciji i omogućavanja korišćenja droga

Nedjelja, 08.03.2026 | 10:04

Policija Regionalnog centra bezbjednosti “Sjever” podnijela je Osnovnom državnom tužilaštvu u Beranama krivične prijave protiv R.B. (40) i operativno interesantnog lica D.R. (36) zbog sumnje da su posredovali u vršenju prostitucije i omogućavali uživanje opojnih droga jednoj ženskoj osobi.

Danas protest majki sa troje i više djece

Nedjelja, 08.03.2026 | 09:29

Majke korisnice naknada za troje i više djece danas od 13 do 16 sati organizuju protest ispred zgrade Skupštine Crne Gore, saopštila je to njihova predstavnica Željka Savković.

Emirates nastavio s letovima na aerodromu u Dubaiju

Nedjelja, 08.03.2026 | 09:21

Avio-kompanija Emirates nastavila je s radom na međunarodnom aerodromu u Dubaiju.

Mandić: Žene kroz vjekove bile oslonac porodice, čuvari tradicije i nosioci snage

Nedjelja, 08.03.2026 | 09:19

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić čestitao je 8. mart – Međunarodni dan žena, saopšteno je iz njegovog Kabineta.

Osmomartovski marš u podne na Trgu nezavisnosti

Nedjelja, 08.03.2026 | 08:43

Centar za ženska prava u 12 sati organizuje Osmomartovski marš na Trgu nezavisnosti u Podgorici.

Preokret Novaka: Nakon izgubljenog seta potpuno nadigrao rivala

Nedjelja, 08.03.2026 | 08:29

Novak Đoković izgubio je prvi set, ali je nakon toga bio ubjedljiv protiv Kamila Mahjšaka za plasman u treće kolo Mastersa u Indijan Velsu.

Sančez: Ponosno je biti Španac i vidjeti za šta se zalažemo pred licem varvarstva

Subota, 07.03.2026 | 21:40

Španski premijer Pedro Sančez ponovio je svoje protivljenje ratu, ističući da Španija predvodi napore u odbrani međunarodnog prava i ljudskih prava, dok rastu tenzije nakon američkih napada na Iran.