Nedjelja, 26.05.2024 | 10:17
IZVOR: rtcg.me

Mbape se OPROSTIO od PSŽ-a - "Veoma sam SREĆAN što sam sa TROFEJOM završio"

Kilijan Mbape se sa duplom krunom oprostio od PSŽ-a.




Foto: YouTube screenshot/ PSG - Paris Saint-Germain 

"Sveci" su sinoć savladali Lion u finalu Kupa 2:1 i potvrdili dominacju na domaćoj sceni.

Mbape se nakom meča srdačno pozdravio sa trenerom Luisom Enrikeom i predsjednikom Naserom Al Kelaifijem.

"Veoma sam srećan što sam sa trofejom završio ugovor sa Pari sen Žermenom. Ono što sam imao ovdje neću nigdje naći, ali ću imati druge stvari i znam da će one biti fantastične", istakao je Mbape nakon meča.

On je na 307 mečeva u dresu PSŽ-a postigao 256 golova i najbolji je strijelac kluba svih vremena. Spekuliše se da će potpisati za Real Madrid.

"Ponosan sam na svoj period u Parizu. Pokušao sam da promijenim mentalitet, da natjeram mnoge da dođu u PSŽ. Nadam se da sam ih natjerao da sanjaju trofej Lige šampiona i želim im da nastave da istrajavaju ka tom cilju. Uvijek sam želio da inspirišem mlade ljude, vjerujem da sam donekle u tome uspio", rekao je francuski as.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Milatović u novogodišnjoj poruci: „U 2026. godini završavamo posao”

Srijeda, 31.12.2025 | 20:15

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović uputio je novogodišnju video poruku građankama i građanima u zemlji i dijaspori:

PRVI DAN januara u znaku hladnog vremena - Pročitajte prognozu

Srijeda, 31.12.2025 | 16:13

U četvrtak se očekuje pretežno sunčano vrijeme, a na sjeveru promjenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju (ZHMS).

Šćekić: Moja smjena uslijedila zbog političkih ucjena, pritisaka i straha od izvjesnog uspjeha Pokreta narodnog povjerenja

Srijeda, 31.12.2025 | 15:27

Kao doskorašnji ministar sporta i mladih zahvaljujem se predsjedniku Vlade, Milojku Spajiću i velikom broju  kolega na korektnoj saradnji koja je rezultirala brojnim uspjesima i vidljivim rezultatima u oblasti sporta i unapređenja položaja mladih u Crnoj Gori, saopštio je Dragoslav Šćekić nakon smjene sa pozicije ministra.

MUP - Objavljen javni poziv za zapošljavanje 514 novih policijskih službenika

Srijeda, 31.12.2025 | 14:57

U cilju nastavka reformi i dodatnog osnaživanja policijske službe, danas je raspisan novi javni poziv za zapošljavanje 514 novih policijskih službenika, koji će trajati 20 dana, u periodu od 31. decembra do 20. januara, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP).

Novi repertoar bioskopa Cineplexx Big Fashion

Srijeda, 31.12.2025 | 13:51

Od 2. januara na repertoaru bioskopa Cineplexx Big Fashion naći će se novi filmovi:

Proslava NOVE GODINE - Kiribati prvi zakoračili u 2026.

Srijeda, 31.12.2025 | 12:37

Širom svijeta dočekuje se Nova godina. Prvi će u 2026. zakoračiti stanovnici pacifičkih država Samoe i Kiribata, a posljednji će Novu godinu dočekati stanovnici Američke Samoe, Havaja i ostrva Hauland.

FOTO: Građani Zete krenuli ka Botunu

Srijeda, 31.12.2025 | 12:11

Ne postoji razlika između Veselina Veljovića i Lazara Šćepanovića zvanog Bukva, ocijenio je danas lider DNP-a Milan Knežević. On se nalazi na na blokadi kružnog toka koji vodi ka aerodromu sa velikim brojem građana Zete koji se protive gradnji kolektora u njihovom naselju.

DPS Bijelo Polje: Neusvajanje budžeta usporava rad opštine i zahtijeva hitan institucionalni dijalog

Srijeda, 31.12.2025 | 11:44

Neusvajanje budžeta usporava rad opštine i zahtijeva hitan institucionalni dijalog, saopštio je Opštinski odbor DPS Bijelo Polje.

Vukićević odgovorila Vujoviću: Ministarstvo saobraćaja nije nadležno za rješavanje problema blokade saobraćaja

Srijeda, 31.12.2025 | 11:40

Ministarstvo saobraćaja nije nadležno za rješavanje problema blokade saobraćaja, iako zlonamjerno politikanstvo Ivana Vujovića ne zaslužuje nikakav odgovor, kazala je Maja Vukićević, ministarka saobraćaja.

MPNI podnijelo još 12 krivičnih prijava zbog lažnih diploma

Srijeda, 31.12.2025 | 11:13

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) podnijelo je još 12 krivičnih prijava osnovnom državnom tužiocu u Podgorici zbog osnovane sumnje da su lica dostavila lažne i neistinite obrazovne isprave za koje se u postupku priznavanja inostrane obrazovne isprave utvrdilo da nisu vjerodostojne.