Ponedjeljak, 27.05.2024 | 21:32
IZVOR: blic.rs

"STAVE FEJK SAT, a pjesme NIKAKVE" - Aco Pejović o kolegama: "Tu pomoći nema"

Aco Pejović dugi niz godina u samom je vrhu na estradnom nebu, a sada se prisjetio svojih početaka, koji nisu bili laki.




Foto: YouTube screenshot/K1 Televizija

Pejović je poslije osam godina izbacio novi album, a kako je istakao za to je odvojio dosta novca kako bi se uradilo kvalitetno.

"Jako skup sport je snimanje albuma u današnje vrijeme. Ali to je i sastavni dio ako hoćeš album moraš i da platiš. Sve što hoćeš dobro da uradiš moraš dobro da platiš. S tim što ti niko ne garantuje da će te pjesme proći i da su dobre. Tu je već publika ta koja odlučuje",  rekao je Pejović.

Na pitanje koje je vrijeme bolje za muzičke karijere, ono kada je on počinjao ili ovo danas kada mlađi stupaju na scenu.

"Mnogo lakše je sad. Medije imaš gdje god da se okreneš. Ti si sam za sebe mediji. Svi bi danas da budu pjevači, i svi bi da budu na sceni, da se o njima piše. Vjerovatno je to postalo najunosnije zanimanje  trenutno. Kod mladih ljudi da svi hoće da budu pjevači i budu poznati. Dok se dobro ne namuče i ne narade preko noći ne može ništa. A to da se lijepo obučeš, sa dvadeset i nešto godina, misliš ako si zapalio tompus i stavio neki fejk sat na ruku. Da je to uspjeh i ključ svega, a pjesma nikakva, a tu pomoći nema", ispričao je pjevač.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Alkaras u FINALU Kvinsa - Brani TITULU protiv Lehečke!

Subota, 21.06.2025 | 18:56

Španski teniser Karlos Alkaras plasirao se u finale turnira u Kvinsu, potvrdivši status jednog od glavnih favorita za trofej. Drugi reket svijeta je u polufinalu bio bolji od sunarodnika Roberta Bautiste Aguta rezultatom 2:0 – po setovima 6:4, 6:4, za oko sat i po igre

Vjerila se ĆERKA Anđeline Džoli i Breda Pita? Otkriveni novi DETALJI o ljubavnoj vezi

Subota, 21.06.2025 | 18:35

Ona je odlučila da vodi svoj život daleko od očiju javnosti

TAKOSI koji osvajaju nepca - Gastronomski užitak za SAVRŠEN vikend

Subota, 21.06.2025 | 18:11

Ovi slasni takosi prava su energetska bomba za početak dana. Kombinacija hrskavog krompira, meke kajgane, pržene slanine i topljenog sira upotpunjena je svježinom mladog luka. Brzo se pripremaju, idealni su za vikend uživanje ili kad vam treba nešto zasitno i ukusno.

Apple otvara NOVO poglavlje - Savitljivi iPhone sve bliži REALIZACIJI

Subota, 21.06.2025 | 17:56

Stižu nove informacije o Apple-ovom sklopivom iPhone uređaju.

Motociklista POVRIJEĐEN u udesu na putu Podgorica-Cetinje

Subota, 21.06.2025 | 17:48

U udesu koji se desio na putu Podgorica Cetinje u mjestu Jankovića krš, povrijeđen je motociklista, saopšteno je portalu RTCG iz Uprave policije.

Znaci Zodijaka koji uvek stavljaju POSAO NA PRVO MJESTO

Subota, 21.06.2025 | 17:39

Za njih je karijera važan dio života, a odgovornost i disciplina su ključne osobine.

Pronašli ste svoje LIČNE PODATKE na Googlu?Evo kako ih ukloniti

Subota, 21.06.2025 | 16:55

Ako su vaši lični podaci lako dostupni online, to može dovesti do brojnih problema. Kako biste ih izbjegli, preduzmite ove korake.

Riješite se NEPRIJATNIH mirisa iz USISIVAČA uz ove jednostavne TRIKOVE

Subota, 21.06.2025 | 16:33

Često se dešava da usisivač nakon duže upotrebe počne širiti neugodne mirise, što može narušiti svježinu prostora koji čistite. Ukoliko ste i vi primijetili ovaj problem, postoji jednostavan na efikasan način da ga riješite, a pritom nećete trošiti mnogo vremena ni novca.

Sabalenka poklekla u POLUFINALU - Vondrušova IZNENADILA u velikom stilu

Subota, 21.06.2025 | 15:58

Prva teniserka svijeta Arina Sabalenka izgubila je u polufinalu Berlina od Markete Vondrušove – 6:2, 6:4.

Da li ste znali? Ovih PET država u svijetu NEMAJU aerodrome

Subota, 21.06.2025 | 15:45

Teško je zamisliti da još postoje države koje prkose konvencionalnim načinima transporta.