Srijeda, 19.06.2024 | 20:33
IZVOR: magazin.novosti.rs

Marija Šerifović ISKRENO o odnosu sa ovom pjevačicom -"Ovo HITNO treba da...."

Pkevačice Marija Šerifović i Jovana Pajić bile su gošće u emisiji Ognjena Amidžića.




Foto: YouTube screenshot/Marija Serifovic

Nakon što se Jovana razvela od Saleta iz Tropiko benda, krenule su spekulacije da su Marija i ona u emotivnoj vezi, o čemu su sada prvi put progovorile javno.

"Pošto ste Jovana i ti napokon ovdje sada zajedno, znači ekskluzivno, da svi budu srećni i zadovoljni, da li ste vas dvije u vezi?", upitala je voditeljka Tijana Stoisavljević Milutinović, na šta je Marija hitno reagovala:

"Pod pretpostavkom da to stvarno i jeste tako, je l vi stvarno mislite da bih ja to vama rekla?! Elem, ljudi, hitno da se sa tim prestane, neće imati ko više na slavu da mi dođe, molim vas, ni na slavu, Božić, rođendane! Molim vas, zaustavite to! Zašto se o tome nije pisalo prethodnih 15 godina, nego žena kad je razvedena, po njoj možeš šta hoćeš?! Prekinite hitno!".

"Moram da priznam da nam je genijalna zaj*bancija na tu temu. Toliko se šalimo, pa malo i flertujemo, maštamo šta bi bilo kad bi bilo. Zabavno, a vidim da je i narodu zabavno",  nadovezala se Jovana Pajić.

Inače, Marija i Jovana su dugogodišnje prijateljice, a često i putuju zajedno. Šerifovićeva je upravo u emisiji otkrila da je Jovana znala za njenu borbu za potomstvo i da je čuvala tajnu, što joj nikada neće zaboraviti. 

 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Netfliks plaća paprenu kaznu zbog reklamiranja duvana: Za sve kriv dokumentarac o Šumaheru

Srijeda, 15.04.2026 | 21:45

Kompanija Netflix kažnjena je sa 250.000 eura zbog nedozvoljenog reklamiranja duvana, nakon što je Apelacioni sud u Parizu utvrdio da je ta američka platforma za striming sadržaja prekršila francuske propise emitovanjem promotivnog sadržaja za dokumentarni film o vozaču Formule 1 Mihaelu Šumaheru.

Godišnje oko 140 maloljetnica postanu majke u Crnoj Gori

Srijeda, 15.04.2026 | 21:39

Oko 140 maloljetnih djevojčica i djevojaka godišnje postanu majke u Crnoj Gori. Dok se u nekim slučajevima trudnoća dešava u okviru partnerskih odnosa među vršnjacima, u drugim je riječ o ugovorenim brakovima i ispunjavanju “bračne obaveze”. Ono što ih najčešće povezuje jeste da im je djetinjstvo prekinuto, a mogućnosti da završe osnovno ili srednje obrazovanje drastično se sužavaju.

"Evropski planovi za isporuku dronova Ukrajini rizikuju da uvuku druge zemlje u rat"

Srijeda, 15.04.2026 | 21:14

Evropske zemlje rizikuju da se uvuku u sukob svojim planovima da povećaju isporuku dronova Ukrajini, saopštilo je rusko Ministarstvo odbrane.

Krstović: Vujošević zaslužuje da jedna ulica u Podgorici nosi njegovo ime

Srijeda, 15.04.2026 | 21:33

Duško Vujošević je mnogo dao košarci, najviše kao trener Partizana. Preminuo je 8, aprila, a sahranjen je u utorak u Beogradu. Košarkaški savez Crne Gore se danas komemoracijom oprostio od legendarnog trenera.

Partije prošle godine donirale stotine hiljada eura – ima li prostora za zloupotrebe?

Srijeda, 15.04.2026 | 21:23

Političke partije u Crnoj Gori, koje se dominantno finansiraju iz državnog budžeta i opštinskih kasa, prošle godine su potrošile stotine hiljada eura na donacije, pomoći i sponzorstva: od izdvajanja sredstava za kulturno-umjetnička društva do stipendija i podrške školama. Međutim to, iako nije zakonom zabranjeno, otvara pitanje opravdanosti i mogućih zloupotreba takve prakse.

Sporna zapošljavanja i konsultanti koštali 8,5 miliona

Srijeda, 15.04.2026 | 21:06

U prva tri mjeseca ove godine trošak ugovora o djelu na nivou centralne administracije zabilježen je u iznosu od preko 4,2 miliona eura, pokazuju podaci do kojih je došla Akcija za socijalnu pravdu (ASP), koji su saopšteni "Danu".

Spajić: Dok se drugi bave sumnjom, mi isporučujemo rezultate

Srijeda, 15.04.2026 | 20:42

U Pljevljima položen kamen temeljac za izgradnju novog objekta Opšte bolnice, i posebno me raduje što su danas sa nama oni koji su sa vodećih pozicija javno sumnjali u ovaj projekat, ali i oni koji su, poput rukovodstva opštine, odlučili da izostanu, kazao je na svom X nalogu, premijer Milojko Spajić.

Gospodar prstenova okuplja zvjezdanu postavu, potvrđena prva imena

Srijeda, 15.04.2026 | 20:55

Na događaju CinemaCon u Las Vegasu predstavljen je dio glumačke postave filma “The Lord of the Rings: The Hunt for Gollum”, koji režira Endi Serkis.

Baltić: Kažnjeno 230 vozača zbog pojasa, 50 uhapšeno tokom praznika

Srijeda, 15.04.2026 | 20:07

U Podgorici je završena policijska akcija „Pojas za spas“, usmjerena na podizanje svijesti o korišćenju sigurnosnog pojasa i zaštiti djece u saobraćaju. Saobraćajna policija je sprovodila tokom praznika i akcije „Folija“ i „Motocikli“, a u Glavnom gradu se dogodilo 18 saobraćajnih nezgoda u kojima je 11 lica lakše povrijeđeno, saopštio je pomoćnik komandira saobraćajne policije Dalibor Baltić u našem jutarnjem programu.

Kotoranin izručen Crnoj Gori iz Francuske: Osumnjičen za više krivičnih djela

Srijeda, 15.04.2026 | 19:28

Kotoranin D.K.(44) osumnjičen da je kao član kriminalne organizacije počinio više krivičnih djela, izručen je Crnoj Gori iz Francuske, saopšteno je iz Uprave policije.