Srijeda, 19.06.2024 | 21:07
IZVOR: nova.rs

OGLASIO se advokat Džastina Timberlejka - OTKRIO nove detalje

PJevač Džastin Timberlejk juče je priveden na Long Ajlendu zbog vožnje u alkoholisanom stanju.




Foto: YouTube screenshot/Beatclub™

Pjevač je pušten nakon saslušanja, a sada se oglasio i njegov advokat Edvard Bark i sugerisao da ima još dosta toga da se kaže povodom svega ovoga.

„Gospodin Bark se raduje što će energično braniti gospodina Timberlejka nakon ovih optužbi. Gospodin Bark će imati mnogo toga da kaže u odgovarajućem trenutku“, navodi se u saopštenju izdatom u ime Džastinovog advokata, piše Daily Mail.

Podsjećamo, policija je pjevača zaustavila nakon što je on svojim automobilom projurio pored snaka „STOP“, nedaleko od hotela u kom je boravio sa prijateljima.

Policija je tada počela da prati njegovo vozilo i bilo je primjetno da pjevač nije u stanju da vozi unutar svoje trake. Policija je Džastina zaustavila na raskrsnici i odmah je bilo jasno da je vidno alkoholisan, prenosi TMZ.

„Popio sam jedan martini i pratio sam prijatelje kući“, navodno je pjevač rekao policajcima, sudeći po izvještaju do kog je došao pomenuti medij.

Timberlejk je nakon toga pušten i fotografisan je u pratnji svog advokata. Optužen je da je vozio pod uticajem alkohola, prošao pored znaka „STOP“ i bio nesposoban da ostane u svojoj traci.

Pjevač će na sudu morati da se pojavi 26. jula.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Bečić: Možda nas mladi neće razumjeti zbog donošenja novih zakona, ali će nam jednog dana biti zahvalni

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 08:53

Potpredsjednik Vlade Aleksa Bečić kazao je da nova zakonska rješenja, čiji je autor MUP, mladi možda, za razliku od roditelja neće razumjeti, ali da će jednog dana sigurno biti zahvalni.

Plenković o kolapsu na granici sa Crnom Gorom: Ogroman broj turista i EES koji dodatno usporava

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 08:15

Premijer Hrvatske Andrej Plenković rekao je da se saobraćajni kolaps na graničnom prelazu u Konavlima dogodio zbog velikog broja turista koji su krenuli tim putem. On je kazao i da novi sistem EES takođe donekle usporava situaciju i pozvao na strpljenje.

Šimun: Novi zakoni potvrđuju odlučnost Crne Gore da gradi evropski sistem javnog zdravlja

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 08:25

 Povodom usvajanja seta zakona iz nadležnosti Ministarstva zdravlja u Skupštini Crne Gore, ministar zdravlja dr Vojislav Šimun poručio je da usvojena zakonska rješenja predstavljaju važan reformski iskorak u daljem unapređenju sistema javnog zdravlja i potvrdu opredijeljenosti Crne Gore da svoje zakonodavstvo u potpunosti uskladi sa pravnom tekovinom Evropske unije.

Spalević: Rezultati "Izvještaja Deponije" u junu 2026. potvrđuju odgovoran odnos prema upravljanju otpadom

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 09:33

Zamjenik gradonačelnika Glavnog grada, Boris Spalević, saopštio je da rezultati poslovanja društva „Deponija“ d.o.o. Podgorica za jun 2026. godine potvrđuju visok nivo efikasnosti i odgovornosti u obavljanju jedne od najvažnijih komunalnih djelatnosti.

Vojska Crne Gore treći dan iz vazduha gasi požar u Velestovu

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 10:17

Pripadnici Vazduhoplovstva Vojske Crne Gore već treći dan učestvuju u gašenju požara u Velestovu na području Cetinja, a do sada su na vatrom zahvaćeno područje izbacili oko 100 tona vode, saopšteno je iz Ministarstva odbrane.

RASHLADITE SE - Ove nas TEMPERATURE očekuju u UTORAK

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 15:30

U utorak nas očekuje pretežni sunčano i toplo vrijeme, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju

Mujović: Novi Zakon o saobraćaju šansa da se oslobodimo stubića po ulicama i trotoarima

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 15:00

Nedavno usvojeni novi Zakon o bezbjednosti saobraćaja na putevima može predstavljati prekretnicu za uspostavljanje većeg saobraćajnog i komunalnog reda u Podgorici. Nadam se da ćemo ubrzo početi da se oslobađamo plastičnih stubića po našim ulicama, izjavio je gradonačelnik Podgorice, prof. dr Saša Mujović.

Hari Stajls pao usred koncerta, a njegova reakcija oduševila publiku (VIDEO)

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 15:15

Hari Stajls imao je nezgodu na koncertu u Meksiko Sitiju, kada se na sceni okliznuo i pao, ali je svojom reakcijom oduševio publiku i pokazao zašto je jedan od najharizmatičnijih izvođača današnjice.

Led se topi, a ono što je na Antartiku bilo zarobljeno vjekovima sada izlazi na površinu

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 15:08

Istraživači upozoravaju da ubrzano topljenje glečera zbog klimatskih promjena oslobađa vekovima zarobljenu živu, pretvarajući udaljeni polarni region u novo žarište globalnog zagađenja.

Nutricionisti ljeti posebno preporučuju borovnice, evo i zašto

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 15:23

Borovnice su među najpopularnijim ljetnim plodovima, a osim osvježavajućeg okusa, poznate su i po bogatom nutritivnom sastavu.

Šaranović: Za tri dana izvedena 62 leta i izbačeno preko 280 tona vode na požarišta

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 14:47

Za tri dana izvedena su 62 leta i izbačeno je preko 280 tona vode na požarišta, saopštio je ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović.

Kriza u FIFA raste: Engleska više ne podržava Infantina

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 14:43

Do prije nekoliko sedmica činilo se da Đani Infantino nema protivnika i da će bez velike buke dobiti još jedan mandat na čelu FIFA. Sada mu podršku otkazuju savezi koji su bili među najuticajnijim djelovima njegove predsjedničke većine.

Spašene dvije osobe nakon prevrtanja kajaka kod Virpazara

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 14:39

Brzom reakcijom pripadnika Službe zaštite NP Skadarsko jezero danas su u rejonu Virpazarskog kanala spašena dva lica nakon prevrtanja kajaka, saopšteno je iz tog javnog preduzeća.

UP: Za tri dana na graničnim prelazima 632.766 putnika, najveći promet na Dobrakovu i Debelom Brijegu

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 14:30

Tokom proteklog vikenda zabilježen je izuzetno intenzivan promet međunarodnog putničkog saobraćaja na graničnim prelazima u Crnoj Gori na ulazu iz Evropske unije u Crnu Goru, saopštili su iz Uprave policije.

Božović: Ustavnim amandmanima ispunjavamo gotovo deceniju stare preporuke EK

Ponedjeljak, 03.08.2026 | 14:14

Sudska vlast treba da se razvija samostalno, a uticaj izvršne vlasti na njen rad treba da postane dio prošlosti, poručio je ministar pravde Bojan Božović, navodeći da Crna Gora ustavnim amandmanima ispunjava gotovo deceniju stare preporuke Evropske komisije.