Nedjelja, 23.06.2024 | 09:26
IZVOR: blic.rs/hype

Đuro Palica IMA NOVU LJUBAV - Glumac U VEZI sa 28 GODINA MLAĐOM djevojkom?

Glumac Branko Babović, koji je u narodu poznat po liku Đura Palice u "Kursadžijama" se nedavno razveo, a sada je otkrio da ima djevojku koja je mlađa od njega čak 28 godina.




Foto: Youtube screenshot/ Grand Online Magazin 

Naime, glumac Branko Babović otkrio je da trenutno uživa u ljubavi sa skoro tri decenije mlađom djevojkom, ali i priznao da se od supruge, sa kojom ima dva sina, razveo zbog prevare.

"Razveo sam se zbog druge žene. Tu sam ja malo zaglibio, pravio sam greške. Nevjerstvo je bio razlog razvoda, moja djeca su teško podnijela to", započeo je, pa otkrio da je ponovo zaljubljen:

"Moja djevojka je mlađa od mene 28 godina, ali zabrljao sam i tu u zadnje vrijeme, tako da je bolje da o tome ne pričam", rekao je, ali nije želio da otkriva detalje njihovog odnosa.

Inače, kako je svojevremeno otkrio u "Magazinu In" na svoj dugogodišnji brak je zauvijek stavio tačku.

Podsjetimo, Branku Baboviću, poznatijem kao Đuru Palici ljekari su godine 2016. hitnom operacijom debelog crijeva spasli život.

"Bilo je jako kritično. Mislio sam da neće sve dobro proći jer sam dugo trpio bolove. Srećom, sve je završeno bez većih problema. Sve je ovo prošlo dobro zahvaljujući hitnoj službi VMA i ljekarskim timovima koje predvode Milev Boško i Saša Dragović",  rekao je tada Branko.

Branko je rođen u Nikšiću, završio je Fakultet dramskih umjetnosti u Beogradu, a dugi niz godina glumio je u Prištinskom pozorištu, da bi potom ponovo prešao u Beograd.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Nastavlja se VRELI TALAS - U četvrtak temperatura do 39 stepeni

Srijeda, 02.07.2025 | 22:01

U četvrtak nas očekuje pretežnosunčano vrijeme, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

Kventin Tarantino IZDVOJIO FILMOVE koji su označili kraj zlatnog doba Holivuda

Srijeda, 02.07.2025 | 21:51

Kraj 1960-ih označio je eru Novog Holivuda, koja je ubrzo zamijenila staro zlatno doba.

RAZLOZI zašto su julska djeca posebna: Imaju i jednu neobičnu sklonost

Srijeda, 02.07.2025 | 21:37

Pročitajte zanimljivosti o djeci rođenoj o julu.

MLADOST im je u duši, ali i na licu: Tri horoskopska znaka kao da NE STARE

Srijeda, 02.07.2025 | 21:13

Bukvalno prkose vremenu.

Šta se računa kao UNOS VODE i koliko tečnosti je dovoljno?

Srijeda, 02.07.2025 | 21:02

Čajevi, superhrana i nove dijete često su u centru pažnje kada se govori o zdravlju, dok se voda – tihi heroj našeg organizma – često zanemaruje.

RASKID je ostavio trag: Pjevačica se rasplakala usred nastupa /VIDEO)

Srijeda, 02.07.2025 | 20:33

Još jedna ljubavna priča, koja je trajala skoro 10 godina, završila se neslavno...

Kako ČUVATI JAJA po vrućini: Ova temperatura je ključna za bezbjednost

Srijeda, 02.07.2025 | 20:23

Opšte, svježa jaja ne smiju se ostavljati na sobnoj temperaturi duže od dva sata.

Pjevačica ŠOKIRALA pričom o abortusima: "Djeca su mnogo SKUPLJA"

Srijeda, 02.07.2025 | 20:12

​Lili Alen je otkrila da se "ne sjeća" koliko je abortusa imala, i istakla je da je pomislila kako je "romantično" kada joj je bivši partner ponudio da plati za jedan.

Alkaras RUTINSKI PROTIV Tarveta, Nori IZBACIO Tijafoa

Srijeda, 02.07.2025 | 19:46

U treće kolo Vimbldona prošli Andrej Rubljov i Karen Hačanov.

Vujović: Važno raditi na razvoju publike koja prati kulturne sadržaje

Srijeda, 02.07.2025 | 19:14

Crna Gora ima bogat kulturni život i veliki broj stvaralaca, ali je istovremeno važno paralelno raditi na razvoju publike, dok je, kada je riječ o bezbjednosti novinara, primjetan napredak u institucionalnim reakcijama. To je ocijenila ministarka kulture i medija Crne Gore Tamara Vujović, u emisiji Zorom na televiziji Adria.