Utorak, 09.07.2024 | 18:54
IZVOR: B92

Medvedev se "osvetio" i izbacio Sinera sa Vimbldona!

Ruski teniser Danil Medvedev savladao je poslije velike drame Janika Sinera u četvrtfinalu Vimbldona




Foto: Youtube screenshot/Wimbledon

Teško je ukratko opisati ovaj spektakl, koji je riješen tek poslije maltene četiri sata – 6:7 (7), 6:4, 7:6 (4), 2:6, 6:3.

Siner je imao vođstvo, potom je Medvedev proigrao, što se poklopilo i sa fizičkim problemima Italijana, koji se nije predavao, te je velikom borbom uveo meč u peti, odlučujući set.

Drama je tu dostigla vrhunac, Siner je jedva disao, a posljednju šansu da se vrati u meč propustio je u maratonskom petom gemu, kada je Medvedev odbio nalet i na kraju priveo susret kraju.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i to uz najveći bonus dobrodošlice – 100€ BEZ IKAKVIH USLOVA!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Medvedev se tako revanširao Sineru za poraz u finalu Australijan opena, a naredni rival na Vimbldonu biće mu bolji iz duela Karlos Alkaras – Tomi Pol.

Jako, jako kvalitetan prvi set je viđen na Centralnom terenu, ali brejk lopti uopšte nije bilo.

Udarali su izuzetno snažno sa osnovne linije, a između ostalog i postavili rekord kada je broj razmjena u pitanju.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

DPS: Krivična prijava zbog protivzakonitog isticanja trobojke na Žabljaku

Srijeda, 01.04.2026 | 10:08

Opštinski odbor DPS Žabljak podnio je krivičnu prijavu protiv predsjednika Skupštine opštine Žabljak, Ivana Popovića, i više odbornika vlasti – Rajka Grbovića, Milke Bulić, Stojanke Bulić, Božidara Kasalice, Dejana Bojovića, Vukomana Lalovića, Ane Vemić, Gorana Radojevića, Tanasija Zorića, Pera Popovića, Zdravka Krstajića, Jelene Popović, Dragana Vukićevića, Spasoja Anđelića i Dejana Rondovića – zbog, kako navode, protivzakonitog isticanja trobojke na Žabljaku.

Lazović: Parking servis fokusiran na građane i humanost, a ne na politički obojene podvale

Srijeda, 01.04.2026 | 10:05

Gostujući u jutarnjem programu TV Podgorica, direktor Parking Servisa Podgorica, Nikola Lazović, poručio je da su rad i društvena odgovornost jedini prioriteti preduzeća, uprkos pokušajima diskreditacije od strane pojedinih grupa.

Aerodrom Banja Luka uvodi liniju za crnogorsko primorje: Od 9. juna počinju letovi za Tivat

Srijeda, 01.04.2026 | 09:59

Aerodrom Banja Luka objavio je novu avioliniju za Tivat, a letovi će se odvijati dva puta sedmično, utorkom i petkom. Letovi se uspostavljaju od 9. juna, direktno iz Banje Luke za Tivat.

Klikovac: Plan za kamenolom Puteva paravan za milionski profit

Srijeda, 01.04.2026 | 09:54

Šef Kluba odbornika Demokratske partije socijalista (DPS) u Skupštini Glavnog grada, Andrija Klikovac, pozvao direktoricu Direkcije za imovinu Glavnog grada, Milicu Kadović, da objavi koje sve parcele su u svojini Glavnog grada Podgorica na teritoriji Podgorice, a posebno Kuča, kako bi građani mogli da vide da je Glavni grad već imao parcele gdje je moguće napraviti kamenolom za preduzeće Putevi doo.

Maestralni Dončić predvodio tim do pobjede sa 42 poena

Srijeda, 01.04.2026 | 09:37

Los Anđeles Lejkersi nastavili su sa odličnim partijama i upisali četvrtu uzastopnu pobjedu, pošto su na svom terenu savladali Klivlend Kavalirse rezultatom 127:113. Luka Dončić je meč završio sa 42 poena i 12 asistencija.

Kordić: Ljetnja sezona biće obilježena posljedicama ratnih dešavanja na Bliskom istoku

Srijeda, 01.04.2026 | 09:17

Ljetnja turistička sezona koja je pred nama dominantno će biti obilježena posljedicama ratnih dešavanja na Bliskom istoku, poručila je ministarka turizma Simonida Kordić na sjednici Koordinacionog tijela za pripremu i praćenje turističkih sezona.

Brisel poziva građane EU da rade od kuće i manje putuju zbog energetske krize

Srijeda, 01.04.2026 | 08:58

Evropska komisija je pozvala ljude da rade od kuće, manje voze i lete, kao i da zemlje EU hitno uvedu obnovljive izvore energije, upozoravajući na dugotrajnu energetsku krizu kao posljedicu sukoba u Zalivu.

U Pljevljima uhapšena operativno interesantna osoba, pronađena municija

Srijeda, 01.04.2026 | 08:55

Policija je saopštila da je u Pljevljima uhapsila operativno interesantnu osobu zbog sumnje da je izvršio krivično djelo nedozvoljeno držanje i nošenje oružja i eksplozivnih materija.

Prosječna plata u februaru iznosila 1.025 eura

Srijeda, 01.04.2026 | 08:37

Prosječna neto zarada u Crnoj Gori u februaru 2026. iznosila je 1.025 eura i bila je niža 0,1 odsto u odnosu na januar, dok su realne zarade, zbog rasta potrošačkih cijena, zabilježile pad od 0,3 odsto, saopšteno je iz Uprave za statistiku MONSTAT.

Uhapšen osumnjičeni za krađu djelova iz trafostanice u Nikšiću

Srijeda, 01.04.2026 | 08:31

Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Zapad“, Odjeljenja bezbjednosti Nikšić, uhapsili su D.D. (47) iz Nikšića zbog sumnje da je izvršio krađu djelova iz trafostanice u mjestu Kočani, saopšteno je iz Uprave policije.