Petak, 12.07.2024 | 12:02
IZVOR: nova.rs

„Ne volim da mi neko vrijeđa inteligenciju“: Evo šta se krije iza svađe Sare Jo sa Nevenom Božović

Pjevačice Sara Jovanović, poznatija kao Sara Jo, i Nevena Božović proslavile se u takmičenju "Prvi glas Srbije", nakon čega su sa koleginicom Mirnom Radulović osnovale ženski trio "Moje tri".




Foto: Instagram screenshot/sarajoofficial

One su Srbiju predstavljale na pjesmi za Evroviziju sa pjesmom „Ljubav je svuda“, međutim, nakon nekog vremena došlo je do sukoba zbog čega se ovaj trio raspao, piše Kurir.

Sara Jo u jednom trenutku progovorila je o sukobu sa Nevenom i istakla da ni nakon ovoliko godina ona ne zna šta se zapravo desilo.

„U jednom trenutku svašta se izdešavalo, svašta se pojavilo u medijima, ja sam to sve ignorisala, očekujući da će druga strana da me pozove na neku kafu da se sve to razjasni“, počela je Sara svoju stranu priče.

„Onda sam ja nju pozvala na kafu jer sam vidjela da tu postoji neka ogromna neprijatnost: ‘Dobro šta se zbiva, zvučaću kao tinejdžerka, ali vidjela sam da si me otpratila sa Instagrama'“, ispričala je Sara i nastavila:

„Ona mi je rekla da ju je tako posavjetovala osoba koja joj vodi Instagram. Ja sam sjedela preko puta nje i shvatila da nema uopšte poente moja posvećenost i moje razumijevanje. Sve je palo u vodu. Tako se završilo. Žao mi je jer su neke stvari i danas ostale nejasne, ali prosto ne volim da mi neko vrijeđa inteligenciju“, zaključila je pjevačica tada.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Francuska: Više muškaraca osumnjičeno za seksualno zlostavljanje dječaka, umiješan i otac

Utorak, 03.02.2026 | 21:34

Petogodišnje dijete navodno je pretrpelo seksualno nasilje uz upotrebu droge. Dijete je bilo povezano sa odraslim muškarcima preko svog oca, saopštilo je tužilaštvo.

Uspješno završen projekat Youth 4Smart Cetinje: Tehnologija i inovacije u rukama mladih (VIDEO)

Utorak, 03.02.2026 | 21:07

Završnom konferencijom projekta „Youth 4SMART CETINJE: od ideje do pametnog rješenja“ zaokružen je višemjesečni rad mladih, institucija i stručnjaka na razvoju pametnih rješenja za lokalnu zajednicu.

Podnijeta krivična prijava protiv Miloša Rajkovića i drugih zbog bespravne sječe u Rožajama

Utorak, 03.02.2026 | 19:31

Delić i Kankaraš su kazali da je krivična prijava rezultat velikog broja prijava za bespravne sječe na prostoru Rožaja koje su prijavili građani u tom gradu i prva u nizu krivičnih prijava koje će biti podnijete u narednom periodu

Bivša potpredsjednica Vlade Srbije napala Novaka Đokovića: "Poruku šalje čovjek koji je izbačen iz srednje škole"

Utorak, 03.02.2026 | 19:20

Zorana Mihajlović napala Novaka, dovodeći u pitanje njegovo obrazovanje i optužujući ga da cilja na političku karijeru.

Popović: PES se ponižava pred Mandićem zbog opstanka Vlade

Utorak, 03.02.2026 | 18:57

Ovih dana svjedočimo očajničkim dodvoravanjima funkcionera Pokreta Evropa sad predsjedniku Skupštine Andriji Mandiću, jer isti znaju da opstanak Vlade Milojka Spajića zavisi od volje devet poslanika Nove srpske demokratije, ocijenila je poslanica Demokratske partije socijalista, Sonja Popović.

Gorčević: Započet dijalog između Zapadnog Balkana i EU o primjeni ETIAS uredbe

Utorak, 03.02.2026 | 21:06

Odmah nakon najavljenih protesta profesionalnih prevoznika i blokada graničnih prelaza, stupili smo u kontakt sa Evropskom komisijom povodom pitanja primjene ETIAS uredbe i tada dobili uvjerenja da će u najkraćem roku pokrenuti dijalog po ovom pitanju. Smatram veoma pozitivnim što smo već danas imali sastanak sa predstavnicima Evropske komisije i država Zapadnog Balkana, saopštila je ministarka evropskih poslova, Maida Gorčević, nakon video sastanka posvećenog uticaju primjene pravila 90/180 i uvođenja Sistema ulaska/izlaska Evropske unije na radnu mobilnost profesionalnih vozača iz Crne Gore i regiona.

Ministarstvo finansija: Vraćanje zakona koji su prošli kompletnu proceduru može ugroziti institucionalnu efikasnost i evropsku agendu

Utorak, 03.02.2026 | 20:57

Vraćanje zakona koji su prošli kompletnu proceduru može ugroziti institucionalnu efikasnost i evropsku agendu, saopštili su iz Ministarstva finansija.

Pep ipak smatra da je malo pojačanja: Drugi će osvojiti jer nismo dovoljno kupovali

Utorak, 03.02.2026 | 20:32

Godinama su kritičari tvrdili da katalonski stručnjak ne duguje uspjehe trenerskom geniju, već novcu koji mu je klub stavio na raspolaganje. Gvardiola je sada odlučio da im odgovori – ironično i bez mnogo ustezanja.

VIDEO: Mesi čestitao 120 godina „Mundo Deportivu“: Hvala vam na svim godinama koje ste bili uz mene, pogotovo u najtežim trenucima

Utorak, 03.02.2026 | 20:21

Fudbalski mag Lionel Mesi uputio je čestitku povodom 120. rođendana katalonskog sportskog lista „Mundo Deportivo“, kroz video poruku emitovanu na svečanoj večeri povodom jubileja.

Ćulafić: Za sanaciju bentova za očuvanje Ulcinjske solane pola miliona eura

Utorak, 03.02.2026 | 19:46

Kako su rekli iz Ministarstva ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera (MERS), potpisivanjem ugovora sa Opštinom Ulcinj stvoreni su formalni uslovi za realizaciju planiranih sanacionih i upravljačkih aktivnosti u Ulcinjskoj solani.