Četvrtak, 01.08.2024 | 15:24
IZVOR: klix.ba

Nakon smrti Metjua Perija fanovi "Prijatelja" traže da se iz serije IZBACI OVA SCENA (VIDEO)

Nakon prošlogodišnje smrti  Metjua Perija obožavatelji "Prijatelja" pozvali su da se scena pete epizode sedme sezone serije potpuno ukloni.




Foto: YouTube screenshot/ TBS

Peri je poznat milionima ljudi širom svijeta upravo po ulozi Chandlera u "Prijateljima", a fanovi serije su bili posebno pogođeni viješću o njegovoj smrti.

Podsjetimo, glumac je prošle godine pronađen mrtav u hidromasažnoj kadi u njegovoj kući u Los Andželesu. Obdukcija je navela da je preminuo od akutnih efekata ketamina, ali i davljenja.

Upravo to je razlog zbog kojeg fanovi pozivaju da se jedna scena iz popularnih "Prijatelja" izbriše. Na društvenim mrežama su istakli da je mnogima jeziva, nakon što se saznao uzrok glumčeve smrti.

Riječ je o detalju iz pete epizode sedme sezone koja je emitovana 2000. godine, a prikazuje Monicu i Chandlera kako pokušavaju da se fotografišu nakon vjeridbe.  Chandler jednostavno nije u stanju da dobro ispozira za fotografiju, a Monika postaje sve više i više frustrirana.

Zatim kaže: "Chandlere, šta ti je s licem? Ova fotografija ima za cilj da kaže da će se Geller i Bing vjenčati, a ne da lokalna žena spašava morona koji se davi".

Kada se kamerman počne smijati, Monika mu odbrusi i kaže: "Hej, nemoj mu se smijati, on je moj davljenik".

Na društvenim mrežama, neki fanovi su rekli osjećaju da je šala sada malo previše, uzevši u obzir uzrok smrti Matthewa Perryja.

"Ovu scenu moraju izbaciti iz serije. Oni su prilično predvidjeli budućnost", "Ne, sada moraju da izbace ovu scenu", "Može li ova scena biti jezivija", pisali su na mrežama.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Procesuirani Nikšićani: Jedan koristio koristio kokain u dvorištu osnovne škole, drugi mu omogućio

Srijeda, 24.06.2026 | 08:57

Iz Uprave policije saopšteno je da je policija podnijela krivičnu prijavu protiv N.K. (30) iz Nikšića, zbog sumnje da je izvršio krivično djelo omogućavanje uživanja droga, kao i prekršajnu prijavu protiv B.L. (28) zbog sumnje da je koristio kokain u dvorištu osnovne škole.

Policija upozorava građane na novu internet prevaru: Lažna investiciona platforma „CGInvest“

Srijeda, 24.06.2026 | 13:22

Uprava policije upozorila je građane na pojavu internet prevare koja se putem društvenih mreža, internet portala i sponzorisanih oglasa predstavlja kao navodna investiciona platforma pod nazivom „CGInvest“, pri čemu se, kako navode, neovlašćeno koriste fotografije, imena i navodne izjave državnih zvaničnika, kao i simboli države, s ciljem dovođenja građana u zabludu.

Glavni grad raspisao Konkurs za idejno rješenje uređenja Park šume Gorica

Srijeda, 24.06.2026 | 08:45

Glavni grad Podgorica raspisao je Konkurs za idejno rješenje uređenja i revitalizacije Spomenika prirode „Park šuma Gorica“ u Podgorici.

MMF završio misiju u Crnoj Gori: Preporuke za jačanje fiskalne stabilnosti i budžetskog okvira

Srijeda, 24.06.2026 | 09:01

Ministar finansija Novica Vuković sa timom održao je završni sastanak sa predstavnicima Međunarodnog monetarnog fonda (MMF), čime je okončana jednonedjeljna ekspertska misija, posvećena analizi postojećih fiskalnih pravila i pripremi preporuka za dalje unapređenje fiskalnog okvira Crne Gore.

Novi repertoar bioskopa CINEPLEXX

Srijeda, 24.06.2026 | 10:58

Novi repertoar bioskopa Cineplexx.

Milanović oduzeo sva državna odlikovanja Branimiru Glavašu nakon što je osuđen za ratne zločine

Srijeda, 24.06.2026 | 21:33

Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović oduzeo je Branimiru Glavašu sedam odlikovanja, odluka je objavljena u Narodnim novinama, a uslijedila je nakon što je Visoki krivični sud objavio presudu kojom je Glavaš u predmetu garaža i selotejp osuđen na sedam godina zatvora zbog ratnih zločina.

Muškarac stradao u Sutomoru: Pao sa potpornog zida

Srijeda, 24.06.2026 | 21:27

Pod još nerazriješenim okolnostima večeras je u Sutomoru stradao muškarac. Prema saznanju Primorskog portala on je pao sa potpornog zida visokog oko dva metra.

Spašen državljanin Hrvatske iz kanjona Nevidio

Srijeda, 24.06.2026 | 21:17

Pripadnici Gorske službe spašavanja (GSS) Crne Gore uspješno su završili spasilačku akciju u kanjonu Nevidio i evakuisali povrijeđenog državljanina Hrvatske.

Đurović: trobojka će se uskoro vioriti ispred Skupštine Crne Gore

Srijeda, 24.06.2026 | 21:04

Šef poslaničkog kluba Nove srpske demokratije, Dejan Đurović, poručio je da će se uskoro ispred Skupštine vioriti trobojka.

Čistoća za 74 kamere izdvojila 29.372 eura: Na većini lokacija otpad značajno smanjen

Srijeda, 24.06.2026 | 20:53

 Gradsko preduzeće Čistoća privodi kraju projekat postavljanja video-nadzora na kritičnim lokacijama širom Podgorice. Cilj je suzbijanje nelegalnog odlaganja otpada, a prvi rezultati, kako tvrde u tom preduzeću, već su vidljivi na terenu, prenosi RTV Podgorica.  

Vuković preskočila 193 centimetra u Zagrebu

Srijeda, 24.06.2026 | 20:39

Nakon šest vezanih prvih mjesta, Marija Vuković kao petoplasirana završila je nastup na 76. memorijalnom turniru ,,Boris Hanžeković“, koji je održan u Zagrebu.

CNN analizira: Tramp se vratio na svoje političko srećno mjesto, ali birači možda neće krenuti za njim

Srijeda, 24.06.2026 | 20:26

Donald Tramp se vratio tamo gdje je sve počelo, prenosi Danas.

Inspekcije će provjeravati uslove za rad na otvorenom tokom ekstremnih vrućina

Srijeda, 24.06.2026 | 20:14

Iako smo već tri dana svjedoci popodnevnog nevremena, s pljuskovima i grmljavinom, temeprature tokom dana su visoke. Oni koji rade na otvorenom najbolje znaju šta to znači. Zato je potrebno mijenjati režim rada, na šta apeluju i inspekcija i ljekari. Jedan od glavnih savjeta je izbjegavanje sunca između 11 i 16 sati.

Drakić traži poništenje odluke o izboru direktorice ASK: Tijelo koje se bori protiv sukoba interesa samo u sukobu interesa

Srijeda, 24.06.2026 | 20:04

Bivši vršilac dužnosti direktora Agencije za sprečavanje korupcije Dušan Drakić podnio je Upravnom sudu tužbu kojom traži poništenje odluke o izboru Kristine Braletić za direktoricu ASK-a. Drakić u tužbi, u koju je TV Podgorica imala uvid, tereti Savjet Agencije za povredu pravila upravnog postupka, pogrešno i nepotpuno utvrđenog činjeničnog stanja, kao i pogrešnu primjenu materijalnog prava. U tužbi se posebno naglašava da je tokom postupka otvoreno pitanje mogućeg sukoba interesa pojedinih članova Savjeta u odnosu na izabranu direktoricu Kristinu Braletić.

Podrška više od 50 evropskih parlamentaraca za Crnu Goru

Srijeda, 24.06.2026 | 19:57

Crna Gora naporno radi da zatvori sva poglavlja do kraja godine, a podrška stiže od više od 50 parlamentaraca iz zemalja članica Evropske unije. Sa sastanka Međuparlamentarnog odbora o proširenju, čiji je domaćin bio Odbor za vanjske poslove Evropskog parlamenta, između ostalog je poručeno da nacionalni parlamenti imaju veoma važnu ulogu u animiranju javnih diskusija o budućnosti Evropske unije i geopolitičkom značaju proširenja.