Utorak, 06.08.2024 | 08:51
IZVOR: kolektiv.me

Stranka evropskog progresa formirala odbor za Podgoricu

Odbor Glavnog grada Stranke evropskog progresa konstituisan je sinoć. Za predsjednika Odbora izabran je mr Ilija Mugoša.




Foto: Stranka evropskog progresa

"U Odboru Glavnog grada je blizu stotinu uglednih i mahom novih lica, potvrđenih u svojim profesijama, karijerama i prepoznatih u široj zajednici. Na sjednici je odlučeno da će lista za izbore i Tim koji će je predstavljati, uključujući i nosioca, biti određeni do kraja ovog mjeseca", kazali su iz ove stranke.

Nakon konstituisanja, lider stranke Duško Marković kazao je da je došao trenutak da pristojni ljudi, koji žele dobro Podgorici i svojoj državi Crnoj Gori, na izborima 29. septembra predstave svoju političku ponudu i zadobiju povjerenje građana koje je već danas evidentno i snažno.

"Podgorici trebaju novi kadrovi, novi projekti i nove ideje koji mogu sa scene eliminisati nerad, nered, nepotizam i neodgovorno upravljanje. Isto to treba i državi kada dođe vrijeme za parlamentarne izbore. Od ovog momenta naša stranka je u kampanji i otvoreni smo za građane, njiihove potrebe i njihove sugestije, jer smo ovdje ne zbog sebe - nego zbog njih, Podgorice i Crne Gore".

Članovi odbora odlučili su da će za kampanju biti odgovoran Operativni štab koji će predvoditi lider stranke Duško Marković.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Milatović: Čestitke Bjekoviću, uvjeren sam da će dodatno osnažiti ulogu institucije Zaštitnika

Subota, 27.12.2025 | 21:43

Uvjeren sam da će Siniša Bjeković, kroz profesionalan i nepristrasan rad u okviru svog predstojećeg mandata, dodatno osnažiti ulogu institucije Zaštitnika, kazao je predsjednik Crne Gore Jakov Milatović.

Volvsi ruše negativne rekorde Premijer lige

Subota, 27.12.2025 | 21:40

Utisak nakon mnogo utakmica je bio da je Vulverhempton zaslužio više, ali u sportu sve određuje tabela. A ona "kaže" da su "vukovi" najgora ekipa u istoriji Premijer lige.

Umjesto oltara, sprave za vježbanje: Bivša crkva preuređena u teretanu, pogledajte unutrašnjost

Subota, 27.12.2025 | 21:35

Crkva svetog Josipa u holandskom gradu Arnhemu pre nekoliko godina prenamijenjena je u teretanu Holy Fit, prvi zatvoreni padel centar u toj regiji. Projekat potpisuju preduzetnici Roland Verheij i Dik Mantel, a prostor je opremljen vrhunskom Telju Fitness opremom.

Iranski predsjednik: Nalazimo se u ratu velikih razmjera s Izraelom, SAD-om i Evropom

Subota, 27.12.2025 | 20:49

Iranski predsjednik Masoud Pezeshkian kazao je da se Iran nalazi u sukobu velikih razmjera sa Sjedinjenim Američkim Državama (SAD), Izraelom i Evropom.

Crna Gora u posljednjoj godini napredovala više nego u periodu 2015–2020

Subota, 27.12.2025 | 20:45

Crna Gora tokom godine na izmaku unaprijedila je nivo pripremljenosti za članstvo u EU više nego u periodu između 2015 – 2020 god, ocijenio je analitičar za Zapadni Balkan u ekspertskoj organizaciji Inicijativa za evropsku stabilnost Adnan Ćerimagić.

Gajović: „Zelenilo“ u 2026. ulazi potpuno finansijski stabilno

Subota, 27.12.2025 | 20:08

Gradsko preduzeće „Zelenilo“ narednu godinu dočekuje sa stabilnim finansijama i planiranim investicijama u uređenje javnih površina širom Podgorice.

Knežević uslovio podršku Šćepanoviću pozivom Botunjanima: "Vidim da se sprema intervencija policije"

Subota, 27.12.2025 | 19:38

Lider Demokratske narodne partije Milan Knežević neće večeras podržati izbor Lazara Šćepanovića za direktora Uprave policije ukoliko on, do glasanja, ne zakaže razgovor sa građanima Botuna.

Evo kako izbjeći dobijanje suvišnih kilograma tokom praznika

Subota, 27.12.2025 | 19:31

Mnogi tokom praznika nesvjesno unesu više kalorija nego što im je potrebno, ali uz ispravno planiranje i pristup, moguće je uživati u praznicima, a pritom izbjeći neželjene kilograme.

Generalna provjera pred EP: "Ajkule" protiv Hrvatske 5. januara u Budvi

Subota, 27.12.2025 | 19:22

Vaterpolisti Crne Gore imaće generalnu provjeru pred Evropsko prvenstvo protiv Hrvatske 5. januara u Budvi, saopšteno je iz VPSCG.

Krivična prijava protiv Bjelopoljca – osumnjičen za krađu 2.600 eura

Subota, 27.12.2025 | 19:16

Bjelopoljska policija je postupajući po prijavi oštećene da joj je iz porodične kuće otuđen novac u iznosu od 2.600 eura, u kratkom roku, operativnim radom na terenu rasvijetlili krivično djelo krađa, te sprovedenom kriminalističkom obradom identifikovali osumnjičeno lice - A.Č. (18) iz Bijelog Polja, saopšteno je iz Uprave policije.