Utorak, 06.08.2024 | 16:39
IZVOR: blic.rs

TRUDNA Marija Kilibarda ODUŠEVILA STAJLINGOM - BLISTA u drugom stanju (VIDEO)

Marija Kilibarda, popularna voditeljka, i njen partner Branislav Bane Vučelić očekuju svoje prvo dijete.




Foto: Instagram screenshot/kilimara

Marija je u osmom mjesecu trudnoće i čeka djevojčicu. Nedavno je objavljen snimak koji pokazuje kako Marija blista u drugom stanju, što je izazvalo oduševljenje među njenim fanovima.

Marija je viđena u dugoj haljini krem boje, idealnoj za ljetnje temperature. Haljina joj pristaje besprekorno, a kombinovala ju je sa krem torbicom i udobnim sandalama. Kosu je podigla u punđu, što je dodatno naglasilo njen trudnički sjaj.

"Ovo što nam se dešava je najveći životni blagoslov. Štipkam se svaki dan za nadlakticu da se uvjerim da nije san! Super se osjećamo, naša djevojčica i ja. Dogurali smo do polovine trudnoće. Samo da sve ostane ovako do kraja. Dobijamo pregršt ljubavi, podrške i čestitki i to mi ispunjava srce zahvalnošću",  rekla je Marija za "Unu".

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Ovih osam čajeva najviše pomaže kod glavobolje i migrene

Utorak, 20.01.2026 | 18:58

Najbolji čajevi za glavobolje i migrene uključuju čaj od kamilice, čaj od mente, čaj od đumbira, čaj od karanfilića, čaj od kurkume i čaj od lavande.

Kurti: Srbija bolje nego ikad razumije da je Kosovo država

Utorak, 20.01.2026 | 18:12

Kosovski premijer u tehničkom mandatu Aljbin Kurti danas je u Davosu, gdje učestvuje na Svetskom ekonomskom forumu, izjavio da je Srbija „bolje nego ikad razumjela da je Kosovo država“, iako je malo vjerovatno da će ga uskoro priznati, navodeći da je važno da se „san Srbije o povratku ugasi“, prenijela je Koha.

Dejvid Bekam progovorio nakon skandala: Djeca prave greške i to je normalno

Utorak, 20.01.2026 | 18:37

Dejvid Bekam je progovorio prvi put nakon što je njegov sin, Bruklin Bekam, lansirao šokantne objave na Instagramu u kojima je javno kritikovao roditelje, Dejvida i Viktoriju Bekam, optužujući ih da pokušavaju da sabotiraju njegov brak sa Nikolom Pelc Bekam.

Otvara se Ambasada Crne Gore u Kataru

Utorak, 20.01.2026 | 18:49

Crna Gora i Katar žele da unaprijede ekonomsku saradnju, poručeno je sa sastanka premijera Milojka Spajića sa ministrom finansija Katara Ali bin Ahmed Al Kuvarijem u Davosu.

Pamela utučena nakon susreta sa producentom serije "Pam and Tommy"

Utorak, 20.01.2026 | 17:41

Pamela Anderson je izjavila da je bila iznervirana dok je sjedjela u blizini Seta Rogena na dodjeli Zlatnih globusa, održanoj 11. januara na Beverli Hilsu.

Naučnici upozoravaju da tetovaže mogu imati posledice po imunitet

Utorak, 20.01.2026 | 17:30

Tetoviranje može da ostavi trajni trag ne samo na koži, već i na imunom sistemu, pokazuje međunarodna studija u kojoj su učestvovali istraživači Biološkog centra Češke akademije nauka.

Cicipas uspješno otvorio nastup na Australijan openu

Utorak, 20.01.2026 | 17:19

Nakon nešto sporijeg ulaska u meč, Stefanos Cicipas je pokazao sigurnost i iskustvo na startu prvog grend slema sezone u Melburnu, i izborio plasman u drugo kolo Australijan opena.

Porfirije proslavio krsnu slavu: Prisustvovale brojne zvanice, među njima i Joanikije

Utorak, 20.01.2026 | 16:46

Patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije proslavio je danas krsnu slavu Jovandan u Patrijaršijskom domu u Beogradu, saopštila je Informativna služba Srpske pravoslavne crkve (SPC), prenosi Danas.rs.  

Odrasla je u selu pod šatorom: Evo kako je Anđelka Prpić izgledala prije slave

Utorak, 20.01.2026 | 16:39

Jedna od najšarmantnijih glumica Anđelka Prpić posljednjih dana ponovo se našla u žiži javnosti, nakon vijesti da joj se oženio bivši suprug.  

Sterling bi mogao nastaviti karijeru u Napoliju, ali ima ponude iz Engleske

Utorak, 20.01.2026 | 16:28

Italijanski novinar Fabrizio Romano tvrdi da bi Raheem Sterling mogao stići u Napoli tokom januarskog prijelaznog roka, jer je engleski krilni nogometaš u iskušenju da isproba novi izazov u inostranstvu.