Utorak, 13.08.2024 | 10:30
IZVOR: n1.info.rs

Pamela Anderson OTKRILA glavni RAZLOG zašto se POVUKLA iz Holivuda

Bivša zvezda Plejboj naslovnice Pamela Anderson rekla je da je drugačija osoba od one koja je nekad bila.




Foto: YouTube screneshot/ MSNBC

Anderson je počela kao model, a zatim je stekla svjetsku slavu nakon što je glumila u hit TV emisijama kao što su Baywatch i Home Improvement.

Takođe je postala slavna nakon udaje za bubnjara Tomija Lija, sa kojim ima dva sina.

Daleko od televizijskog ekrana i filma, Anderson je godinama krasila naslovnice časopisa kao što su Plejboj, Empire, Varieti, Rolling Stone, pa čak i Vogue.

Ali u novije vrijeme, Andersonova se povukla iz holivudskog sjaja i glamura i ponovo je postavila pravila kada je u pitanju ljepota.

Konkretno, 57-godišnjakinja je dobila mnogo pohvala jer je potpuno odbacila šminku i umjesto toga prihvatila svoju prirodnu ljepotu.

Nekada poznata po svojoj rizičnoj odjeći, majka dvoje djece se sada odlučuje za konzervativnije odevne kombinacije, prenosi Unilad.

Govoreći o tome da se više ne šminka, Anderson je za časopis Better Homes & Gardens rekla: „To je bio početak kada sam napustila sliku koju sam oduvijek imala o sebi.“

„Kakav je ovaj crtani lik koji sam stvorila? Ok, to je bilo zabavno. Ali ja više nisam ta osoba.“

Na pitanje o konceptu postizanja ‘savršenstva’, Anderson je dalje rekla: „Mislim da nikada nisam težila savršenstvu. Ali negde na tom putu, počela sam da razmišljam da želim da osporim ideju ljepote i čim sam skinula masku, cijeli svijet se otvorio.“

Na Nedjelji mode u Parizu 2023. odlučila je da svoje vrijeme provede istražujući Luvr umjesto da sedi tri sata u stolici za šminkanje.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Sjutra stiže pun Mjesec u Vodoliji: Četiri znaka su na udaru promjena

Utorak, 28.07.2026 | 15:00

Sjutra tačno u 16.35 časova Mjesec će dostići svoj pun potencijal.

Kabinet Milatovića: Dvorac Kruševac i park moraju ostati imovina svih građana

Utorak, 28.07.2026 | 13:39

Kabinet predsjednika Crne Gore, Jakova Milatovića saopštio je da je Crna Gora vlasnik kompleksa Kruševac, kao i da je to imovina svih građana.

Adžović iz Vašingtona: Američke kompanije pokazuju interesovanje za ulaganja u Crnu Goru

Utorak, 28.07.2026 | 13:32

Ministarka javnih radova Majda Adžović boravila je u Vašingtonu, gdje je sa predstavnicima američkih institucija i kompanija razgovarala o mogućnostima unapređenja ekonomske saradnje Crne Gore i Sjedinjenih Američkih Država, kao i o podršci budućim razvojnim projektima.

Šćepanović sa predstavnicima ambasade SAD: Jačanje strateškog partnerstva i podrška modernizaciji Uprave policije

Utorak, 28.07.2026 | 13:44

Direktor Uprave policije Lazar Šćepanović, zajedno sa otpravnikom poslova ad interim u Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država u Crnoj Gori Majklom Kizom, direktoricom programa Stejt departmenta za borbu protiv međunarodne trgovine drogom i sprovođenje zakona (INL) u Crnoj Gori Dini Holder i predstavnikom ICITAP programa pri Ambasadi SAD u Crnoj Gori Elvisom Vukeljem, obišao je Forenzički centar u Danilovgradu.

Radunović: Novaković-Đurović svojim saopštenjem potvrdila da je potpisom Opštini HN omogućila da izda dozvolu za betoniranje plaže

Utorak, 28.07.2026 | 14:57

Ministar prostornog planiranja i urbanizma i potpredsjednik NSD, Slaven Radunović, zahvalio se potpredsjesnici URE i njegovoj prethodnici, Ani Novaković-Đurović, jer je, kako navodi, svojim saopštenjem potvrdila njegove tvrdnje da je svojim potpisom omogućila Opštini Herceg Novi da izda građevinsku dozvolu za plažu preduzeću Carine.

Dobijena građevinska dozvola za istočnu tribinu stadiona pod Goricom

Srijeda, 29.07.2026 | 13:14

Gradonačelnik Podgorice Saša Mujović je na današnjoj Skupštini Glavnog grada, na kojoj se raspravlja i o njegovom radu otkrio da je konačno dobijena građevinska dozvolu za istočnu tribinu stadiona pod Goricom.

Preminuo slavni di-džej: Tijelo Kavinskog pronađeno u stanu

Srijeda, 29.07.2026 | 13:10

Proteklog utorka, 28. jula, beživotno tijelo pronađeno je u njegovom stanu.

Novi "Sam u kući" sa originalnim Kevinom? Mekoli Kalkin pregovara sa Diznijem

Srijeda, 29.07.2026 | 13:03

Dizni navodno priprema povratak kultne božićne franšize „Sam u kući“, a u središtu planova ponovo je Mekoli Kalkin.

Potpisan ugovor vrijedan 53,7 miliona eura za rekonstrukciju puta Berane – Rožaje

Srijeda, 29.07.2026 | 12:59

Vršilac dužnosti direktora Uprave za saobraćaj Luka Mugoša potpisao je sa predstavnicima konzorcijuma, koji čine kompanije Xingtai Road and Bridge Construction Group iz Kine i Makimsan Asfalt Taahhüt İnşaat iz Turske, ugovor o rekonstrukciji magistralnog puta M-2 od Berana do Rožaja.

Dodik: SPC kroz vijekove okuplja narod i čuva njegov identitet

Srijeda, 29.07.2026 | 12:54

Predsjednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata Milorad Dodik prisustvovao je obilježavanju 150. godišnjice Bitke na Vučjem dolu, gdje je poručio da je sloboda „sveta riječ srpskog naroda“ i da se Srbi i danas bore za očuvanje nacionalne slobode i nezavisnosti, prenosi RTCG.

Mićović: Svaki drugi građanin pozitivno ocjenjuje Mujovićev rad

Srijeda, 29.07.2026 | 12:46

Anđela Mićović (PES) kaže kako je svaki drugi građanin pozitivno ocijenio Mujovićev rad.

Objavljena lista najpametnijih gradova

Srijeda, 29.07.2026 | 12:30

London je zauzeo prvo mesto na novoj svetskoj rang-listi gradova koji najuspješnije koriste vještačku inteligenciju i digitalne tehnologije kako bi poboljšali kvalitet života svojih stanovnika.

Naučnici rasvijetlili jednu od tajni svemira: Kako se formirao gas između galaksija?

Srijeda, 29.07.2026 | 12:14

Džejms Veb i Čandra otkrili nove detalje o razvoju galaktičkih jata. 

Najjednostavniji ljetnji desert postao viralan: Treba vam samo lubenica i nekoliko minuta

Srijeda, 29.07.2026 | 11:58

Za pripremu vam je potrebna zrela lubenica bez koštica i mlijeko, slatka pavlaka ili biljna alternativa po izboru.j

U Nikšiću uhapšen osumnjičeni za krijumčarenje pet migranata iz Sudana

Srijeda, 29.07.2026 | 11:21

Crnogorski državljanin Z.B. uhapšen je zbog sumnje da je krijumčario pet migranata iz Sudana, koji su zatečeni u vozilu kojim je upravljao u mjestu Trubjela kod Nikšića, saopšteno je iz Uprave policije.