Ponedjeljak, 26.08.2024 | 16:14
IZVOR: ona.rs

Ovo su NAJBOLJI DATUMI za VJENČANJE u SEPTEMBRU

Sve smo bliži jeseni, periodu mnogima idealnom za vjenčanja i sklapanje brakova.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Budući mladenci se rado odlučuju da baš septembar bude njihov magični mjesec i stanu pred oltar.

Zato smo, u susretu jesenjim vjenčanjima, pitali numerologa "Numero by lilith", koji su to datumi povoljni za sklapanje braka u narednom mjesecu.

"Vjenčanja su jedan od najljepših činova. Ova godina je u broju osam, što govori o jakoj strasti između parova, novčanoj stabilnosti i poslovnoj saradnji. Dobra je godina za vjenčanja jer svi koji se vjenčaju, imaće anđela čuvara, a svi koji se vjenčaju u septembru, imaće baš ove karakteristike",  rekla je i otkrila koji su to datumi u pitanju:

"Najbolji datumi za vjenčanja u septembru su 2, 6, 15. i 29. septembar. Ovo su datumi za parove koji vole romantiku jer će ih krasiti putovanja i djeca u budućnsoti. S druge strane, parovi koji odaberu 7, 21. i 22. septembar za vjenčanje, imaće više odgovornosti, istrajnosti i uzbudljivih promjena u životu", rekla je numerolog.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Uhapšen muškarac osumnjičen da je pucao na kuću policajca

Srijeda, 29.07.2026 | 14:30

Po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, uhapšen je V.S. (27), zbog sumnje da je 25. jula pucao u pravcu porodične kuće policijskog službenika M.E., saopštili su iz policije.

Uhapšen osumnjičeni za seksualno zlostavljanje sina

Srijeda, 29.07.2026 | 14:25

Hercegnovska policija uhapsila je državljanina Bosne i Hercegovine BiH sa boravkom u Herceg Novom zbog sumnje da je na štetu svog maloljetnog sina počinio krivična djela nedozvoljene polne radnje u vezi sa krivičnim djelom obljuba sa djetetom mlađim od 14 godina. Osumnjičeni jeuhapšen istog dana kada ga je prijavila supruga, a trenutno se nalazi u Upravi za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS).

Knežević u Skupštini: Dogovoreno je da brod "Jadran" bude vraćen Hrvatskoj

Srijeda, 29.07.2026 | 14:19

Predsjednik DNP-a Milan Knežević izjavio je da ima informacije da su se Hrvatska i Crna Gora dogovorile o pitanju broda "Jadran". To je rekao na današnjoj sjednici parlamenta.

Golubović predsjednik Odbora direktora EPCG-ŽNK, Nikolić generalni direktor

Srijeda, 29.07.2026 | 14:13

Svetozar Golubović izabran je za predsjednika Odbora direktora kompanije EPCG–Željezara Nikšić, a Miloš Nikolić imenovan je za generalnog direktora.

Bulatović: Mujovića nećemo smijeniti s DPS-om

Srijeda, 29.07.2026 | 14:08

Odbornik DNP-a Vladimir Bulatović rekao je da Mujović neće biti smijenjen glasova odbornika te stranke i DPS-a.

Lutovac: Rekonstrukcija puta Berane–Rožaje snažan podsticaj razvoju Berana i sjevera Crne Gore

Srijeda, 29.07.2026 | 14:00

Potpisivanje ugovora vrijednog 53,7 miliona eura za rekonstrukciju magistralnog puta Berane–Rožaje predstavlja jednu od najznačajnijih infrastrukturnih investicija za Berane i sjever Crne Gore.

Jakšić-Stojanović na samitu UN u Parizu: Crna Gora posvećena transformaciji obrazovanja

Srijeda, 29.07.2026 | 13:56

Ministarka prosvjete, nauke i inovacija Crne Gore prof. dr Anđela Jakšić-Stojanović učestvovala je na samitu Ujedinjenih nacija „Transforming Education +4“, koji je održan u Parizu, na poziv generalnog direktora UNESCO-a.

Stevan Jovetić trenira sa Arsenalom dok čeka novi angažman

Srijeda, 29.07.2026 | 13:43

Stevan Jovetić se priprema za nastavak karijere nakon odlaska iz kiparske Omonije, a dok traži novi klub trenira sa fudbalerima Arsenala iz Tivta.

Dobijena građevinska dozvola za istočnu tribinu stadiona pod Goricom

Srijeda, 29.07.2026 | 13:14

Gradonačelnik Podgorice Saša Mujović je na današnjoj Skupštini Glavnog grada, na kojoj se raspravlja i o njegovom radu otkrio da je konačno dobijena građevinska dozvolu za istočnu tribinu stadiona pod Goricom.

Preminuo slavni di-džej: Tijelo Kavinskog pronađeno u stanu

Srijeda, 29.07.2026 | 13:10

Proteklog utorka, 28. jula, beživotno tijelo pronađeno je u njegovom stanu.