Utorak, 03.09.2024 | 08:55
IZVOR: grand.nova.rs

Ovo je njihov mjesec: Oni će imati NAJVIŠE NOVCA u septembru

Nalazimo se na pragu jeseni, a deveti mjesec će obilovati interesantnim događajima koji mijenjaju tok sudbine mnogim horoskopskim znakovima.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Nalazimo se na pragu jeseni, a deveti mjesec će obilovati interesantnim događajima koji mijenjaju tok sudbine mnogim horoskopskim znakovima.

Astrolozi predviđaju da 4 znaka Zodijaka čeka značajan novčani dobitak tokom septembra 2024, finanijski uspjeh im je zagarantovan. Saznajte šta vas očekuje i iskoristite prilike koje vam Univerzum pruža.

Djevica

Septembar tradicionalno predstavlja mjesec rasta za Djevice. Nove ideje vam se mogu javiti početkom mjeseca, kada mlad Mjesec bude u Djevici.

Pokušajte da ih sprovedete u dijelo tokom rastućeg Mjeseca, jer tokom pomračenja Mjeseca možete biti ometeni karmičkim događajima. Skloni ste da nove poduhvate shvatate previše ozbiljno – isprobajte nov pristup! Razmislite o svojim postupcima jedan korak, a ne 10 koraka unapred. Rešavajte probleme kako se budu pojavljivali. Tako će vam finansijski uspjeh biti zagarantovan!

Lav

Mlad Mjesec u Djevici će i Lavu donijeti promjene na finansijskom planu. Obavezno podsjetite svog šefa na povećanje plate! Tokom ovog perioda, svi vaši poduhvati biće finansijski isplativi.

Međutim, pokušajte da ne trošite novac na beznačajne stvari, kako se vaš prihod bude povećavao. Moguće je da ćete se sa posljedicama svojih nepromišljenih postupaka suočiti do kraja mjeseca, dolaskom pomračenja Mjeseca u Ribama.

Vaga

Uspješne transakcije su moguće za Vage krajem mjeseca. 26. septembra Merkur će se preseliti u vaš znak, što će znatno olakšati komunikaciju sa ljudima. Razumijećete potrebe drugih osoba i moći ćete da mirno izrazite sopstvene želje. Moguće je da ćete dobiti novac od porodice, posebno od braće i sestara.

Iskoristite ovaj novac tako da radi za vas. Možete pokušati da ga uložite u profitabilnu ponudu, ili počnite da pohađate napredne kurseve.

Škorpija

Moguće je da će do povećanja profita doći sa tranzitom Venere u vašem znaku, 23. septembra. Poenta je da je Venera takođe odgovorna za naš novčani tok. Iskoristite ovaj period da poboljšate svoju finansijsku situaciju!

Okušajte se u kreativnim aktivnostima – ova oblast će vam donijeti novi nivo zarade. Povećanje profita moguće je i u oblasti ljepote i zdravlja – na primjer, ako radite kao stilista, dizajner, ili se bavite kozmetičkim tretmanima. Ukoliko je vaša poslovna aktivnost daleko od ovih oblasti, onda obratite pažnju na poznanike u ovom okruženju, piše Luftika.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

FSCG: Novčane kazne za četiri kluba

Srijeda, 26.08.2026 | 14:36

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore novčano je danas kaznila četiri kluba zbog propusta u u dva uvodna kola nove sezone

Tri osobe povrijeđene u udesu na autoputu, saobraćaj iz Podgorice prema Kolašinu se preusmjerava kroz kanjon

Srijeda, 26.08.2026 | 13:31

Najmanje tri osobe povrijeđene su oko 13 sati u udesu na autoputu Smokovac-Mateševo, u pravcu prema Kolašinu, rečeno je Vijestima nezvanično iz Uprave policije.

Državljanin Crne Gore izručen iz Holandije: Dobio dvije godine zatvora zbog šverca droge

Srijeda, 26.08.2026 | 15:17

Na graničnom prelazu Aerodrom Podgorica danas je uspješno izvršena primopredaja i ekstradicija lica M.R. (31), crnogorskog državljanina, koji je 23. januara 2026. godine uhapšen u Holandiji po međunarodnoj potjernici NCB Interpola Podgorica.

Požar u Bjelskim Kruševicama, na terenu 15 vatrogasaca i Air Tractor

Srijeda, 26.08.2026 | 13:50

Požar koji je jutros izbio u Bjelskim Kruševicama (Herceg Novi) proširio se na stotine hiljada kvadratnih metara, a trenutno je djelimično pod kontrolom, kazao je za Portal RTCG komandir Službe zaštite i spašavanja. Na terenu je 15 vatrogasaca sa četiri vozila, dok u gašenju iz vazduha učestvuje Air Tractor.

Festival „Ćirilicom“ se nastavlja: Večeras književno veče Đorđa Nešića, sjutra premijera opere

Srijeda, 26.08.2026 | 14:12

Deseto izdanje festivala u Starom gradu Budve otvoreno je uz programe posvećene ćirilici, pozorištu i likovnoj umjetnosti. Nakon premijere predstave „Ćirilo i Metodije – Who Are You“ koja je izvedena sinoć, festival večeras donosi književni portret Đorđa Nešića, a sjutra premijeru komične opere „Il segreto di Susan“.

Marija Vuković večeras na mitingu Dijamantske lige u Cirihu

Četvrtak, 27.08.2026 | 13:27

Večeras, sa početkom u 18:30 časova, Cirih će biti epicentar svjetske atletike, a ženski skok uvis ponovo će privući pažnju sportske javnosti. U srcu te pažnje, među najistaknutijim svetskim atletičarkama, naći će se naša Marija Vuković.

Uhapšen mladi vozač, osumnjičen da je pijan izazvao saobraćajnu nezgodu

Četvrtak, 27.08.2026 | 13:20

Podgorička policija sinoć je uhapsila M.I. (20), zbog sumnje da je u Beogradskoj ulici izazavao saobraćajnu nezgodu, vozeći sa 1,36 promila alkohola u organizmu, saopšteno je iz Uprave policije.

U bolnici u Dobroti tri pacijenta zaražena šugom

Četvrtak, 27.08.2026 | 12:54

Tri pacijenta sa odjeljenja za hospitalizaciju bolesnika muškog pola u Specijalnoj bolnici za psihijatriju u Dobroti zaražena su šugom, ali ne prijeti opasnost od daljeg širenja zaraze, jer će bolnica preuzeti sve neophodne korake u cilju prevencije daljeg širenja zaraze, potvrđeno je Pobjedi iz ove ustanove.

Podgorica: Kažnjen sa sa 900 eura jer je omalovažavao policajca

Četvrtak, 27.08.2026 | 12:49

Sud za prekršaje u Podgorici kaznio je sa 900 eura J.R. jer je omalovažavao policijskog službenika.  

Već pet dana se bore s vatrom u selu Momče

Četvrtak, 27.08.2026 | 12:35

Pripadnici Službe zaštite i spašavanja Glavnog grada već pet dana su aktivni na gašenju požara u selu Momče, u Kučima.

Tuzi: Đacima prvacima pomoć od 100 eura

Četvrtak, 27.08.2026 | 12:26

Iz Opštine Tuzi saopšteno je da će, povodom početka nove školske godine, svaki učenik koji polazi u prvi razred u školama na teritoriji te Opštine dobiti finansijsku podršku u iznosu od 100 eura, namijenjenu za kupovinu školskog pribora i opreme potrebne za početak školovanja.

U Budvi više od 37.000 gostiju

Četvrtak, 27.08.2026 | 12:07

Prema posljednjem presjeku na budvanskoj rivijeri boravi ukupno 37.625 gostiju, što je rast od 12 odsto u odnosu na isti period prošle godine.

Osjetljivost na dim od šumskih požara zapisana je u našim genima

Četvrtak, 27.08.2026 | 11:42

Kada nebo postane narandžasto i zamućeno od dima šumskih požara, savremeni ljudi su izloženi većem riziku nego što su bili naši davni preci.

"Lažni" ali jednako ukusan: Tiramisu s jogurtom gotov za 15 minuta

Četvrtak, 27.08.2026 | 11:31

Ako tražite jednostavan dezert bez pečenja, recept za ovaj lagani tiramisu s grčkim jogurtom nije loše držati u bilježnici sa poslasticama. Kremasti dezert priprema se za samo 15 minuta, a zbog jogzrta nije samo "light", već je i divno osvježavajuć.

Podgorica: Rasvijetljeno pet krivičnih djela, uhapšene četiri osobe

Četvrtak, 27.08.2026 | 11:12

Podgorička policija rasvijetlila je pet krivičnih djela i uhapsila četiri osobe, od kojih jednog maloljetnika.