Srijeda, 04.09.2024 | 18:43
IZVOR: grand.nova.rs

Ovim ZNACIMA ZODIJAKA ova nedjelja će biti KLJUČNA, a evo i ZAŠTO

Dolazak rane jeseni i devetog mjeseca vraća nas u stvarni svijet obaveza nakon godišnjih odmora, a neki horoskopskim znakovima zvijezde će u prvoj nedjelji septembra osvjetliti put i načiniti ih pobjednicima.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Astrolozi predviđaju da početkom septembra 2024. započinje novo poglavlje u životu 3 Zodijaka, koje će biti ispunjeno radošću i poduhvatima koji zaista obećavaju.

Prva sedmica septembra biće posebno dobra za Ovna, Lava i Strijelca, očekuju ih nevjerovatne prilike i obećavajuće ponude.

Saznajte kako da ih iskoristite na pravi način.

Ovan

Ovnovi, konačno ćete iskusiti osjećaj dubokog unutrašnjeg mira, nakon dugog perioda nemira i anksioznosti.

Sa prvom nedeljom devetog mjeseca, ulazite u period intenzivne energije.

Zamislite ovo kao pozitivnu, transformativnu silu, koja vas može dovesti do značajnih pomaka na privatnom planu. Što se tiče profesionalne sfere, uspjećete da riješite najteže probleme. Međutim, morate da budete posebno oprezni što se tiče finansija – to će biti ključno tokom ove sedmice.

Zato izbjegavajte impulsivne radnje, koje mogu dovesti do grešaka, ili učiniti da odlutate u pogrešnom pravcu. Napravite strateške planove i dobro razmislite o promjenama koje želite da napravite. Samo na taj način ostvarićete uspjeh i dobre rezultate.

Lav

Lavovi, prva nedjelja septembra nudi vam sjajnu priliku da zacijelite stare rane, koje su vam „cijedile“ energiju i smanjivale želju za životom. Budite pripremljeni na neočekivane izazove.

Vi posjedujete sklonost da neuspjehe primate veoma lično i dodatno se opterećujete, kao da na leđima nosite torbu prepunu kamenja. Vremenom ovaj teret može početi da vas toliko vuče na dolje, da može početi da ometa mogućnost napretka.

Međutim, ova sedmica vam pruža jedinstvenu priliku da se riješite tog balasta. Direktno rješavanje dugotrajnih problema ne samo da će smanjiti ovu težinu, već će vam vratiti i osjećaj lakoće. Suština ove nedjelje biće upravo povezana sa otkrićima i napretkom.

Iskoristite priliku da duboko udahnete i detaljno razmislite šta vam je zaista potrebno, kako biste u životu iskusili sreću.

Strijelac

Strijelčevi, pravi je trenutak da konačno izrazite misli i osjećanja, koja ste dugo držali u sebi, zbog straha ili nesugurnosti da ćete biti pogrešno shvaćeni. Prva nedjelja devetog mjeseca predstavljaće period adaptacije, kada treba da pokažete svoju fleksibilnost.

Razočarenja iz prošlosti i dalje opterećuju vaše srce, a jedan od najvećih izazova predstavlja vam pravljenje konkretnih planova. Sedmica koja je pred nama nudi vam jedinstvenu priliku da se jednom i zauvijek rešite ovog bola.

Budite uvjereni da najbolje stvari u vašem životu tek dolaze i da u budućnosti neće biti ponavljanja loših događaja iz prošlosti. Ova promjena donijeće vam ogromnu radost i zadovoljstvo, piše Luftika.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Nišavić: Podnosim ostavku ako ne počne gradnja kolektora

Petak, 19.12.2025 | 10:14

Ako se u predviđenom roku ne obezbijede uslovi za početak gradnje postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda, izvršni direktor podgoričkog Vodovoda Aleksandar Nišavić najavljuje da će podnijeti ostavku. On ističe da ne može dozvoliti da naporan rad tima koji realizuje projekat bude zanemaren zbog manipulacija pojedinaca, piše Dan.

Još 12 krivičnih prijava protiv osumnjičenih za lažne obrazovne isprave

Petak, 19.12.2025 | 10:14

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija podnijelo je još 12 krivičnih prijava Osnovnom državnom tužiocu u Podgorici zbog osnovane sumnje da su lica dostavila lažne i neistinite obrazovne isprave za koje se u postupku priznavanja inostrane obrazovne isprave te nadležne ustanove utvrdile da iste nisu vjerodostojne javne isprave.

Vlada razriješila Lompar sa mjesta direktorice Nacionalne biblioteke “Đurđe Crnojević”

Četvrtak, 18.12.2025 | 20:01

Vlada Crne Gore je na današnjoj sjednici razriješila direktoricu Javne ustanove Nacionalna biblioteka Crne Gore “Đurđe Crnojević” Dragicu Lompar i na njeno mjesto postavila Ivana Radulovića.  

Bundestag je uz Crnu Goru

Četvrtak, 18.12.2025 | 19:41

Bundestag je uz Crnu Goru, naveo je premijer Milojko Spajić.

Novi v.d. mandat Lazaru Šćepanoviću za opoziciju nezakonit, za ministra ništa sporno

Četvrtak, 18.12.2025 | 20:09

Ponovni izbor Lazara Šćepanovića za vršioca dužnosti direktora Uprave policije, u opoziciji smatraju nezakonitim, jer je treći v.d. mandat. Ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović to demantuje, navodeći da nema retroaktivne primjene novog zakona o državnim službenicima. Kaže i da je Šćepanoviću produžen mandat samo radi funkcionalnosti, do izbora direktora u punom mandatu, dok iz DPS-a kažu da je moguće da ćemo vidjeti političku trgovinu.

Kraj ratova ili početak novog međunarodnog poretka – održana tribina o globalnim previranjima

Petak, 19.12.2025 | 18:08

Da li svjedočimo kraju postojećih ratova ili početku novog međunarodnog poretka?

Jakšić-Stojanović sa saveznom ministarkom Holclajtner o intenziviranju naučne saradnje između Crne Gore i Austrije

Petak, 19.12.2025 | 17:46

Prof. dr Anđela Jakšić-Stojanović, ministarka prosvjete, nauke i inovacija, je u okviru posjete Austriji imala sastanak sa Evom-Marijom Holclajtner, saveznom ministarkom za žene, nauku i istraživanja

Nikšićanin kažnjen sa 40 dana zatvora zbog vožnje pod zabranom i u alkoholisanom stanju

Petak, 19.12.2025 | 17:43

Iz suda za prekršaje u Budvi saopštili su da je okrivljeni R.D. (48) iz Nikšića osuđen na kaznu zatvora u trajanju od 40 dana zbog vožnje pod zabranom i u alkoholisanom stanju.

Stojanović: Priznajem, pomogao sam prijatelju da prošvercuje 120 paketa cigareta

Petak, 19.12.2025 | 17:34

Bivšem šefu policije Slavku Stojanoviću 25. decembra biće izrečena nova presuda u ponovljenom postupku koji je protiv njega pokrenut zbog optužbe da je zloupotrijebio službeni položaj tako što je krajem marta 2018. godine omogućio prijatelju da prošvercuje 120 paketa cigareta, piše Portal Adria.

Mujović: Ne postoji ništa ljepše ni uzvišenije od slobode: Podgorica zahtijeva puno, ali smo u protekloj godini puno i uradili

Petak, 19.12.2025 | 17:28

Povodom 19. decembra, Dana oslobođenja Podgorice, danas je održana svečana sjednica Skupštine Glavnog grada, u prisustvu velikog broja zvanica, predstavnika državnih i lokalnih institucija, diplomatskog kora, kao i istaknutih ličnosti iz društvenog, kulturnog i javnog života, saopšteno je iz Glavnog grada.

Pavle Obardović novi predsjednik Odbora direktora Instituta Igalo

Petak, 19.12.2025 | 17:06

Odbor direktora Instituta “Dr Simo Milošević” izabrao je novog predsjednika, Pavla Obradovića, koji je član upravljačkog tijela ustanove već dvije godine u ime Vlade Crne Gore.

Administrativni kapaciteti za korišćenje EU fondova moraju se graditi prije punopravnog članstva

Petak, 19.12.2025 | 17:02

Administrativni kapaciteti za korišćenje fondova Evropske unije moraju se graditi znatno prije punopravnog članstva, kroz dugoročno planirane reforme javne uprave, jačanje stručnih kadrova, jasnu razvojnu strategiju i aktivno uključivanje lokalnog nivoa i građana u proces donošenja odluka.

Novi globalni indeks COTSI meri realne cijene kupovine lažnih naloga na više od 500 onlajn platformi, od TikToka do Amazona, i otkriva ekonomiju digitalne manipulacije.

Petak, 19.12.2025 | 16:40

Novi globalni indeks COTSI mjeri realne cijene kupovine lažnih naloga na više od 500 onlajn platformi, od TikToka do Amazona, i otkriva ekonomiju digitalne manipulacije.

U društvu formalnih politika bez stvarne primjene žene ostaju isključene iz centara političke moći

Petak, 19.12.2025 | 16:36

Stvarnog napretka u oblasti rodne ravnopravnosti nema bez jasne političke volje, sistemskih promjena i snažnog ženskog savezništva, jer u društvu duboko ukorijenjenog patrijarhata i formalnih politika bez stvarne primjene, žene ostaju isključene iz centara političke moći, saopštili su iz Centra za monitoring i istraživanje (CeMI).

Akcija „Stranac“: Za sedam dana protjerano 10, a prinudno udaljeno 12 stranih državljana

Petak, 19.12.2025 | 16:20

Službenici Uprave policije su u proteklih sedam dana, u okviru akcije „Stranac“, a shodno Zakonu o strancima, realizovali ukupno 292 represivne mjere prema stranim državljanima.