Srijeda, 04.09.2024 | 19:32
IZVOR: cdm.me

Ovaj klub ima NAJSKUPLJI TIM u ISTORIJI FUDBALA

Fudbalski klub Čelsi imaju najskuplji tim na svijetu.




Arhiva; Foto: Chelsea Football Club/YouTube screenshot

Vrijednost igrača londonskog kluba procjenjuje se na 1,28 milijardi eura.

U ovu cifru uključeni su i fudbaleri koji su na B listi, kao i oni na pozajmicama u drugim klubovima.

 Nikada ranije u istoriji fudbala nijedan klub nije imao igrače veće vrijednosti.

Još dva klub iz Premijer lige imaju fudbalere koji vrijede preko milijardu eura.

Radi se o mančesterskim klubovima, Junajtedu 1,03, odnosno Sitiju 1,01 milijardu eura.

Četvrta pozicija nalisti bogataša pripada Arsenalu sa 798 miliona eura vrijednim timom, Totenhem je na petom mjestu sa 787 miliona, PSŽ sa 772 zauzima šestu pozicju, iza njega je Liverpul sa 735 miliona, slijedi aktuelni šampion Evrope Real Madrid sa 720 miliona, Njukasl ima tim vrijedan 683 miliona, a na desetom mjestu je Juventus čiji prvotimci vrijede 626 miliona eura.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Na plivanju za Časni krst pjevali četničke pjesme: “Izvidnica, izvidnica Pavla Đurišića…”, “Sve su straže đenerala Draže, a patrole Kalabić Nikole”…

Ponedjeljak, 19.01.2026 | 14:31

Okupljeni na jutrošnjem događaju na kome se u Podgorici plivalo za Časni krst povodom crkvenog praznika Bogojavljenje, pjevale su se četničke pjesmu.

Huter: Vanredni izbori jedino rješenje

Ponedjeljak, 19.01.2026 | 17:13

Od samog konstituisanja, jedina konstanta aktuelne parlamentarne većine jeste njena nefunkcionalnost, neodgovornost i nesposobnost da se bavi pitanjima od suštinskog značaja za građane Crne Gore. To je u intervjuu za Portal Analitika ocijenio poslanik Demokratske partije socijalista (DPS), Oskar Huter.  

Putin se okupao na Bogojavljenje: Prekrstio se i tri puta uronio u ledenu vodu

Ponedjeljak, 19.01.2026 | 13:46

Predsjednik Rusije Vladimir Putin se tradicionalno okupao u ledenoj vodi povodom pravoslavnog praznika Bogojavljenje, piše Klix.

Mujović: Nema privilegovanih ni onih od kojih se treba sklanjati

Ponedjeljak, 19.01.2026 | 15:10

Mujović istakao.

Jakšić-Stojanović: Imaćemo bazu svih nostrifikovanih diploma

Ponedjeljak, 19.01.2026 | 16:28

Ministarka prosvjete, nauke i inovacija Anđela Jakšić-Stojanović rekla je u razgovoru za TVCG da taj resor planira kreiranje baze svih nostrifikovanih diploma, što će poboljšati evidenciju. Lažne diplome kompromituju obrazovni sistem, i multisektorskom saradnjom ovo pitanje mora biti riješeno.

Filip Radović dobio novog trenera

Utorak, 20.01.2026 | 13:33

Marko Jevtović je dobio jednoglasnu podršku članova Odbora za novog trenera crnogorskog paraolimpijca, a na toj funkciji naslijedio je Vladimira Marića

ODT Podgorica: Formiran predmet zbog nasilja u Bloku V

Utorak, 20.01.2026 | 13:32

Osnovno državno tužilaštvo (ODT) u Podgorici formirao je predmet zbog nasilja u Bloku V u Podgorici protiv lica A.Š, zbog sumnje da je učinio krivična djela ugrožavanje sigurnosti i nanošenje lake tjelesne povrede.

Delegacija Ambasade Narodne Republike Kine posjetila Univerzitet Crne Gore

Utorak, 20.01.2026 | 13:28

Rektor Univerziteta Crne Gore prof. dr Vladimir Božović, prorektorka za internacionalizaciju prof. dr Sanja Peković i prorektorka za nauku prof. dr Irena Orović primili su danas u Rektoratu Univerziteta Crne Gore delegaciju Ambasade Narodne Republike Kine.

„Djeca uličnih prolaza“: Zbirka poezije Marka Stanojkovskog pred podgoričkom publikom

Utorak, 20.01.2026 | 13:25

U srijedu u sali DODEST. 

Spajić i Besent razgovarali u Davosu: Napravljen ogroman napredak u pregovorima za međudržavni G2G sporazum sa SAD

Utorak, 20.01.2026 | 13:16

Crnogorski premijer Milojko Spajić, koji učestvuje na Svjetskom ekonomskom forumu u Davosu, razgovarao je sa sekretarom za finansije Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Skotom Besentom i naveo da je napravljen ogroman napredak u pregovorima za međudržavni G2G sporazum.

Preminula pjevačka diva Beti Đorđević

Utorak, 20.01.2026 | 13:06

Pjevačica Beti Đorđević preminula je u 80. godini.

Počela sanacija Piperske ulice

Utorak, 20.01.2026 | 13:03

Počela je sanacija Piperske ulice u Zagoriču, a saobraćajnica će biti sanirala u dužini od kilometra.

Beograd: Zbog požara u zgradi Specijalnog suda odložena suđenja Belivuku, Miljkoviću i Šariću

Utorak, 20.01.2026 | 12:55

Viši sud u Beogradu saopštio je da su odložena suđenja koja su bila zakazana za danas i sjutra u zgradi Posebnog odjeljenja za organizovani kriminal Višeg suda u Beogradu i Odjeljenja za ratne zločine Višeg suda u Beogradu, zbog požara koji je izbio juče, 19. januara.

Ovo su odluke Vlade donijete na telefonskoj sjednici

Utorak, 20.01.2026 | 12:55

lada Crne Gore saopštila je danas da je, bez održavanja sjednice, 16. januara donijela više odluka.

Mugoša: Političari građanima plasiraju priče da su posvađani, pomirenje im služi za podmirenje

Utorak, 20.01.2026 | 12:48

“Kao što sam više puta javno govorio - konstantna priča o pomirenju je suštinski poslužila za podmirenje - funkcijama, privilegijama, partijskimi porodičnim zaposljavanjem…”, saopštio je poslanik SD-a Boris Mugoša.