Srijeda, 11.09.2024 | 09:14
IZVOR: b92.net

Kirjos iskren - Nisam mogao ni da sanjam da ću biti DOBAR PRIJATELJ sa Đokovićem

Australijski teniser Nik Kirjos govorio je o svom odnosu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem.




Foto: YouTube screenshot/Australian Open TV (kolaž)

Nik Kirjos i Novak Đoković nisu bili u najboljim odnosima do skoro, tačnije do 2022. godine kada je Đoković maltene uhapšen na aerodromu u Melburnu i odvojen u karatin u izolaciji.

Kirjosu se nije dopadao tretman njegove Australije prema srpskom igraču i javno ih je kritikovao, da bi se nakon svega sprijateljio sa Novakom Đokovićem.

"Činjenica da sam igrao finale Vimbldona protiv Novaka je luda činjenica, jer smo mi toliko različiti i sada smo veliki prijatelji pa je to fenomenalno i često se nađemo kada mu nešto zatreba, super baš", poručio je Kirjos na svom podkastu "Tennis Inside".

Nik Kirjos je često isticao šta mu smeta kod Đokovića, a posebno je bio glasan tokom pandemije koronavirusa kada je kritikovao Novaka Đokovića zbog organizovanja turnira dok pandemija traje.

"To je ludo, nisam mogao ni da sanjam da ću biti dobar prijatelj sa Novakom Đokovićem, a ne mislim tu samo na teren. Sada, mi se čujemo, šaljemo jedan drugom poruke i smiješne stvari na Instagramu", rekao je Nik Kirjos.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOMENTARI (2)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
🤪🤪🤪
11.09.2024 09:28

Dva rodjena brata .

3 0
Liko
11.09.2024 11:48

Po svemu .

0 0

Danilović: Dežurna u Višem sudu Suzana Mugoša

Utorak, 17.02.2026 | 12:54

Predsjednik Ujedinjene Crne Gore (UCG) Goran Danilović saopštio je da je dežurni sudija za istragu u Višem sudu Suzana Mugoša, i da je to bilo očekivano. On je govorio o hapšenju funkcionerke UCG i bivše ministarke prosvjete, nauke, kulture i sporta Vesne Bratić, koja danas treba da bude privedena kod sudije za istragu.

Locirano i uhapšeno operativno interesantno lice u Pljevljima, sprovedeno u zatvor

Utorak, 17.02.2026 | 13:10

Operativno intersantno lice A.Lj. (22) iz Pljevalja uhapšeno je nakon što je Osnovni sud u tom gradu za njim raspisao naredbu o dovođenju u Upravu za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS) radi izdržavanja kazne zatvora.

Šaranoviću stan od države za 6.324 eura, dva dana kasnije ga prodao za 61.500 eura

Utorak, 17.02.2026 | 14:38

Nevladina organizacija MANS objavila je da je uhapšeni nekadašnji direktor Uprave za imovinu, Blažo Šaranović, svojevremeno dobio od države stan u Tološima po povlašćenim uslovima i platio ga 6.324 eura, a dva dana kasnije ga prodao za 61.500 eura.

Čarapić: Vlada i Skupština više štite radnike nego sindikati i poslodavci

Utorak, 17.02.2026 | 12:58

Ostaje nejasno u čije ime djeluje predstavnik Unije poslodavac Crne Gore koji najavljuje nastavak borbe protiv neradne nedjelje iz razloga što nijedan veći trgovinski lanac nije dio Unije poslodavaca, a predstavnik najvećeg trgovinskog preduzeća koje jeste član UPCG je prvopotpisani predloga zakona da se zadrži neradna nedjelja, naveo je poslanik Pokreta Evropa sad Vasilije Čarapić.

Tomaševo: Auto sljetjelo u rijeku, četiri osobe povrijeđene

Utorak, 17.02.2026 | 14:11

Četiri osobe su povrijeđene kada je vozilo sletjelo u rijeku Ljuboviđu u mjestu Tomaševo.

Živković: Hapšenja direktno skopčana sa društveno-političkim dešavanjima, vidjećemo da li se dešava nešto krupno

Srijeda, 18.02.2026 | 12:11

Predsjednik Demokratske partije socijalista Danijel Živković u Drugačijoj radio vezi istakao je da nema sumnje da će 2026. biti ispunjena hapšenjima.

Fejzić: Neka ramazan bude prilika da dodatno učvrstimo međusobno poštovanje, komšijsku bliskost i povjerenje među svim ljudima

Srijeda, 18.02.2026 | 11:50

Reis Islamske zajednice u Crnoj Gori Rifat Fejzić uputio je čestitke povodom početka mjeseca Ramazana.

Podgorica: Četiri maloljetnika uhapšena zbog teških krađa

Srijeda, 18.02.2026 | 11:46

Policija je u Podgorici rasvijetlila više teških krađa i uhapsila pet osoba, od kojih četiri maloljetnika. Otuđeno je skoro 3.000 eura, mobilni telefoni i laptop računar.

Istraga tramvajske nesreće u Sarajevu, saslušano 30 svjedoka, izuzeti snimci videonadzora

Srijeda, 18.02.2026 | 11:32

Tužilaštvo Kantona Sarajevo je saopštilo da je u okviru istrage tramvajske nesreće saslušano 30 svjedoka, te izuzeto 10 snimaka videonadzora sa okolnih objekata, kao i snimak iz tramvajske kabine, prenosi RSE.  

Na Žabljaku 63 centimetra snijega

Srijeda, 18.02.2026 | 11:32

Najviše snijega u Crnoj Gori jutros je izmjereno na Žabljaku - 63 centimetra, objavljeno je na sajtu Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

Simić zablistao u velikom povratku, Melsungen do ubjedljive pobjede

Srijeda, 18.02.2026 | 11:26

Crnogorski reprezentativac u meču prvog kola glavne runde Lige Evrope protiv Kristijanštada imao 17 odbrana

Porodica ubijenog francuskog dobrovoljca od Srbije traži 200.000 eura i izručenje ubice

Srijeda, 18.02.2026 | 11:22

Porodica vukovarskog branioca Jean-Michela Nicoliera, francuskog dobrovoljca koji je ubijen na Ovčari nakon pada Vukovara, uputila je oštar ultimatum Republici Srbiji putem njene ambasade u Parizu. U službenoj noti zahtijevaju hitno izručenje osumnjičenog za ubistvo te isplatu odštete.

Đuričković: Samo izborima do izlaska iz krize

Srijeda, 18.02.2026 | 11:11

Izbori u Podgorici su jedino najčistije i najbrže rješenje izlaska iz krize, a prinudna uprava ne bi vodila ničemu jer je to zloupotreba prava koje se koristi u slučajevima kada niste u mogućnosti da organizujete izbore, ocijenio je za „Dan“ Miloš Đuričković, odbornik Evropskog saveza.

Suđenje za pljačku Pošte i ubistvo Mrdaka odloženo za 31. mart

Srijeda, 18.02.2026 | 11:11

Suđenje optuženima za oružanu pljačku Pošte i ubistvo Ljubiše Mrdaka u Nikšiću 2021. godine danas je, u ponovljenom postupku, odloženo za 31. mart jer okrivljeni Stefan Regojević bio spriječen da dođe na današnje ročište, jer mu od strane granične policije Bosne i Hercegovine (BiH) nije omogućeno da pređe GP Vraćenovići.

Šaranović – Pinter: MUP Mađarske podržava digitalizaciju crnogorskog sistema bezbjednosti

Srijeda, 18.02.2026 | 11:08

Ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović boravio je u zvaničnoj posjeti Mađarskoj, na poziv ministra unutrašnjih poslova Šandora Pintera, saopšteno je iz MUP-a.